Miłość bez wzajemności - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Miłość bez wzajemności

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 13 ]

Temat: Miłość bez wzajemności

Poznałam w pracy chłopaka młodszego o 12 lat i on dawał mi do zrozumienia że coś do mnie czuje.Po jakimś czasie przestał i poza plecami mówił że ilebja mam lat i zaczęło mi to przeszkadzać.Duzy wpływ mieli na to ludzie z pracy co ciągle mu mówiąc że jestem stara itd. Proszę o pomoc o co tu chodzi jeżeli się czuje coś do kogoś to idzie się dalej w czym jest problem ze on zmienił zdanie czy to wpływ ludzi z pracy.Ten chłopak pochodzi z Ukrainy.Czy jakby mu zależało to słuchał by głosu serca czy ludzi.Jak rozumieć taka sytuację. Proszę o poradę.Dziekuje.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Miłość bez wzajemności

Sama sobie odpowiedziałaś w ostatnim zdaniu.

3

Eloelo999 napisał/a:

Poznałam w pracy chłopaka młodszego o 12 lat i on dawał mi do zrozumienia że coś do mnie czuje.Po jakimś czasie przestał i poza plecami mówił że ilebja mam lat i zaczęło mi to przeszkadzać.Duzy wpływ mieli na to ludzie z pracy co ciągle mu mówiąc że jestem stara itd. Proszę o pomoc o co tu chodzi jeżeli się czuje coś do kogoś to idzie się dalej w czym jest problem ze on zmienił zdanie czy to wpływ ludzi z pracy.Ten chłopak pochodzi z Ukrainy.Czy jakby mu zależało to słuchał by głosu serca czy ludzi.Jak rozumieć taka sytuację. Proszę o poradę.Dziekuje.

Może on na początku nie wiedział ile masz lat.
Gdy już się dowiedział to doszedł do wniosku, ze to jednak za dużo.
Ile masz lat?
Może jemu chodziło o posiadanie dzieci.
Nie żałuj.
Facet, który za plecami wytyka kobiecie wiek jest bez kultury.
Za kilka lat pewnie by Cię rzucił dla młodszej.

4

Najlepszym sposobem na wyjaśnienie sytuacji jest szczera i otwarta rozmowa z nim. Powiedz mu, jak się czujesz i zapytaj, dlaczego zmienił swoje zachowanie.

5 Ostatnio edytowany przez blueangel (2024-02-16 16:32:01)

glos serca to jedno a rozsadek drugie. i to przeciez nie tak ze jej wytyka wiek. mi tez z raz przez chwile podobal sie mlodszy ze spora roznica wieku, ale i ja tez nie chcialabym wejsc w zwiazek z facetem 12 lat starszym. dlatego potrafilabym zrozumiec, ze i druga osoby by nie chciala. zwlaszcza jesli bierze sie pod uwage przyszlosc.

6

Czy związek z 12 lat młodszym facetem na sens.Ja mu nigdy nie urodzę dziecka i nawet jeżeli on coś czuje czy to przetrwa.Z jednej strony narobił mi chyba złudnej nadziei że chce a teraz po za plecami mówi że jestem stara itd.Prosze  napiszcie co robić jak zapomnieć i nie myśleć o tej sytuacji i osobie.Pracujemy razem i ciężko to zrobić.

7

Eloelo999 napisał/a:

Czy związek z 12 lat młodszym facetem na sens.Ja mu nigdy nie urodzę dziecka i nawet jeżeli on coś czuje czy to przetrwa.Z jednej strony narobił mi chyba złudnej nadziei że chce a teraz po za plecami mówi że jestem stara itd.Prosze  napiszcie co robić jak zapomnieć i nie myśleć o tej sytuacji i osobie.Pracujemy razem i ciężko to zrobić.

Brzmisz jak desperatka. Czy gdyby on nie dawał Ci nadziei, to też byłabyś nim zainteresowana?
Tytuł wątku tez jest zresztą bardzo wymowny, bo o jakiej miłości tu mowa, jeśli na dobrą sprawę jeszcze nic między Wami nie było?

8

Nie jestem w desperacji ale boli mnie to że najpierw dawał do zrozumienia że coś czuje i jakąś nadzieję a teraz robi wszystko i daje do zrozumienia że jestem za stara nie wiem czy on tak od siebie czy wpływ innych osób które mu mowily że jestem za stara. Kto w końcu kieruje się tym co czuje i chce coś więcej i nie przeszkadza mu mój wiek i że nie dam mu dzieci czy czyjąś opinia po za plecami.Poradzcie co robić zapomnieć inie robić sobie złudnej nadziei. Jak zapomnieć widzi się codziennie w pracy.

9

Eloelo999 napisał/a:

Nie jestem w desperacji ale boli mnie to że najpierw dawał do zrozumienia że coś czuje i jakąś nadzieję a teraz robi wszystko i daje do zrozumienia że jestem za stara nie wiem czy on tak od siebie czy wpływ innych osób które mu mowily że jestem za stara. Kto w końcu kieruje się tym co czuje i chce coś więcej i nie przeszkadza mu mój wiek i że nie dam mu dzieci czy czyjąś opinia po za plecami.Poradzcie co robić zapomnieć inie robić sobie złudnej nadziei. Jak zapomnieć widzi się codziennie w pracy.

Rozumiem, że to boli i bardzo mi przykro, że cierpisz.
Tylko jakie to ma znaczenie, czy on sam z siebie doszedł do wniosku, że przeszkadza mu różnica wieku, czy zrobił to pod wpływem innych?
Gdyby nie chciał brać pod uwagę tej różnicy wieku, to by odrzucił cudze sugestie.
Tak naprawdę liczy się tylko  decyzja, czy chce tego związku czy nie.

10

Agnes76 napisał/a:

Tak naprawdę liczy się tylko  decyzja, czy chce tego związku czy nie.

To nie tylko o związek chodzi.
To decyzja, czy chce mieć dzieci, czy nie.

11

Nie wiem czy chce mieć dzieci.W każdym bądź razie próbował się  do mnie zbliżyć i dawał też do zrozumienia oczami. Jeżeli ma inne priorytety to muszę się wycofać bo to nie ma sensu. Dajcie jakąś radę jak zapomnieć

12

Eloelo999 napisał/a:

Ale co on mógł czuć na tym etapie?
Teraz temat rozwijasz pisząc, że dopiero próbował się do Ciebie zbliżyć i dawał coś do zrozumienia oczami (co to znaczy mogę się tylko domyślać), a w tytule wielkie słowa o miłości.

Wybacz, ale dla mnie to nie brzmi poważnie.

13

A co się dziwisz? Po co facetowi kobieta 12 lat starsza? Przecież biologicznie facet zawsze szukał młodości, zdrowia i dobrych genów u kobiet co miała ukazywać jej uroda. Nie bez powodu w większości związków to kobieta jest młodsza. Może na początku myślał, że jesteś młodsza, może chciał przeżyć przygodę łóżkową. Nie wiadomo. Jedno jest pewne na pewno nie brał Cię pod uwagę jako partnerkę do stałego związku. Jego rozmowy z innymi pracownikami o waszej różnicy wieku najdobitniej o tym świadczą.

Posty [ 13 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Miłość bez wzajemności

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2024