Wszystko tak szybko przemija - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Wszystko tak szybko przemija

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 13 ]

Temat: Wszystko tak szybko przemija

Czy warto to wszystko tak analizować a może pozwolić sobie na odrobinę szczęścia. Nie zastanawiać się co będzie tylko żyć tu i teraz.Coraz więcej osób popada nałogi uzależnienia depresję a później to coraz gorzej. Więc nie warto się przejmować trzeba się cieszyć z każdego dnia ,spełniać swoje marzenia. Żyć chwilą bo żadna więcej nie powróci.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Wszystko tak szybko przemija
Puszkin napisał/a:

Cześć Klaudia . Skąd jesteś ?

Cześć. A jakie to ma znaczenie?

3

Puszkin napisał/a:

Bo mi się spodobał Twój wywód i chętnię bym Cię gdzieś zaprosił .

Nie żartuj bo ja nie jestem taka szybka żeby się od razu umawiać z nieznajomymi.Lepiej napisz jak spędzasz wolne chwile jakie masz pasje

4

Puszkin napisał/a:

Alkochol i alkochol .
Nie , przesadzam . Ale z powodu samotnosci zdarza mi się zajrzeć w denko .
18 maja idę na piknik integracyjny fundacji Klika ponieważ od przyszłego mięsiaca będe tam pracował jako wolontariusz .
20 maja jadę na mecz wyjazdowy Wisły Kraków do Bielska Białej . Jest duża sznasa na awans .
W sierpniu jadę na 2 tygodnie w góry które bardzo Kocham . Polskie Tary już mam przechodzone więc trzeba bedzie zachaczyć o Słowackie .
Jestem jeszcze na 2 innych forach na których produkuje się znacznie mocniej niż tutaj . Na ,, Nastroik.pl '' i na ,, PrzykawieuAsi '' .
Piszę scenariusze filmowe które mam zamiar wysyłać gdzie popadnie w nadziji że ktoś dostrzęże mój wątpliwy talent .
Dzisiaj opublikuje na 3 forach min. tutaj scene do jednego ze scenariuszy która mi przyszła do głowy wczoraj jak jechałem trmawajem .

Pisz lepiej o sobie . Domyślam się że piłka Cię nie pociąga ale góry ? Twórczość filmowa ? Pracowałaś kiedyś jako wolontariusz ? Ja na przykład byłem wolontariuszem w Magurskim Parku Narodowym w Beskidzie Niskim .

Nie pracowałam jako wolontariusz ale to bardzo imponujące. Za piłkà nie przepadam góry nie za bardzo wolę morze plażę zachód słońca.Fajnie że jesteś zadowolony z tego co robisz ja nie doceniałam pewnych rzeczy a teraz pragnę robić coś dla siebie i życzę każemu realizacji swoich marzeń

KlaudiaW napisał/a:

Czy warto to wszystko tak analizować a może pozwolić sobie na odrobinę szczęścia. Nie zastanawiać się co będzie tylko żyć tu i teraz.Coraz więcej osób popada nałogi uzależnienia depresję a później to coraz gorzej. Więc nie warto się przejmować trzeba się cieszyć z każdego dnia ,spełniać swoje marzenia. Żyć chwilą bo żadna więcej nie powróci.

Tak już jest - jak masz czas wolny, to on tak szybko przemija smile
A w pracy się wlecze.

6

Puszkin napisał/a:

Mam prośbę . Nie bierz tak na 100 % na serio wszystkiego co piszę na forach . Chodziaż do Ciebie napisałem samą prawdę . W górach są też jeziora a Słonce świeci na całym świecie . Także w Krakowie .

Jasne to w końcu internet ludzie wypisują bzdury

7

zwyczajny gość napisał/a:
KlaudiaW napisał/a:

Tak już jest - jak masz czas wolny, to on tak szybko przemija smile
A w pracy się wlecze.

Nie chodzi o czas wolny tylko o wszystko co robisz dla siebie

8

KlaudiaW napisał/a:

Nie pracowałam jako wolontariusz ale to bardzo imponujące. Za piłkà nie przepadam góry nie za bardzo wolę morze plażę zachód słońca.

Znaczy taki leniuszek z ciebie. smile

9 Ostatnio edytowany przez JohnyBravo777 (2023-05-02 12:38:29)

KlaudiaW napisał/a:

Nie zastanawiać się co będzie tylko żyć tu i teraz.

Najlatwiej nie zastanawiac sie co bedzie gdy twoja przyszlosc jest zabezpieczona i masz kogos kto w razie problemow Ci pomoze.
Dzieci, ktore maja odpowiedzialnych rodzicow nie martwia sie co bedzie kiedys tylko zyja chwila.
Dzieci, ktore nie maja odpowiedzialnych rodzicow martwia sie i analizuja.

Zatem brak zmartwien to nie kwestia wyboru (z wyjatkiem osob psychicznie chorych) tylko sytuacji, w ktorej jestesmy.

KlaudiaW napisał/a:

Coraz więcej osób popada nałogi uzależnienia depresję a później to coraz gorzej.

Ludzie popadaja w uzaleznienia bo czuja pustke, nie widza sensu w zyciu.
A nie widza sensu bo ich zycie nie ma sensu.
Ich zycie nie ma sensu bo mysla - podobnie jak sugerujesz - tylko o sobie.
Podczas gdy jedyne co nadaje zyciu sens to pomoc tym, ktorzy tej pomocy potrzebuja najbardziej i pozostawienie tego swiata w stanie lepszym niz zastalismy.
Bo jesli nie przyczynilismy sie do tego aby swiat (zycie ludzi i zwierzat) stal sie choc troche lepszy - to jaki sens mialo nasze zycie?

Skupienie sie na swojej przyjemnosci prowadzi jedynie do wiekszego stresu gdy nasza sytuacja na ta przyjemnosc nie pozwala.

10

W pewnym momencie życia człowiek zdaje sobie sobie sprawę,że pewne etapy się kończą, rozpoczynają się następne i czas rozsądniej gospodarować czasem. Nie wiem, co miałaś na myśli snując refleksję o przemijalności życia.

11

Tamiraa napisał/a:

W pewnym momencie życia człowiek zdaje sobie sobie sprawę,że pewne etapy się kończą, rozpoczynają się następne i czas rozsądniej gospodarować czasem. Nie wiem, co miałaś na myśli snując refleksję o przemijalności życia.

To też jasne wszystko się kończy przemija a czasem są takie sytuacje że się boi wacha i pewne możliwości po prostu znikają pozostają wspomnieniem a gdybyś zaryzykować to można by przeżyć dużo fajnych chwil
Oczywiście pomagać można ale nie tak żeby zapomnieć o sobie swoich planach marzeniach.

12

Jak chcesz poczytac o tym jak wyglada zycie osoby skupionej na sobie przeczytaj "mdlosci" Sartre.

13

JohnyBravo777 napisał/a:

Jak chcesz poczytac o tym jak wyglada zycie osoby skupionej na sobie przeczytaj "mdlosci" Sartre.

Ok może przeczytam .Jest czas żeby skupiać się na innych ale też trzeba myśleć o sobie.

Posty [ 13 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Wszystko tak szybko przemija

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2024