Kolega zaprasza mnie do SPA - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Kolega zaprasza mnie do SPA

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Kolega zaprasza mnie do SPA

Cześć,  mam nadzieję że pisze moje pytanie w odpowiednim miejscu na tym forum. W razie czego proszę o przenisienie tematu. Ale do rzeczy.. Mam kolegę w pracy ( i podkreślam że jest dla mnie tylko kolega) który ostatnio zaproponował mi wyjście do SPA a mianowicie na sauny. Szczerze mówiąc ja nigdy nie byłam w żadnej saunie więc nie do końca wiem z czym się to je. Wiem tylko że on tam bywa bardzo często. Jeszcze mu nie odpowiedziałam czy się z nim wybiorę, więc chciałabym się was zapytać o opinię czy decydować się na tak czy jednak mu odmówić. Nie chce też się zbłaznić przy nim.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Kolega zaprasza mnie do SPA

Ja raczej zastanowiłbym się w jakim celu chce Cię akurat tam zaprosić.

3 Ostatnio edytowany przez ChuopskiChłop (2023-04-09 18:48:23)

Paula967 napisał/a:

Ale do rzeczy.. Mam kolegę w pracy ( i podkreślam że jest dla mnie tylko kolega) który ostatnio zaproponował mi wyjście do SPA a mianowicie na sauny. .

( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

Paula967 napisał/a:

Cześć,  mam nadzieję że pisze moje pytanie w odpowiednim miejscu na tym forum. W razie czego proszę o przenisienie tematu. Ale do rzeczy.. Mam kolegę w pracy ( i podkreślam że jest dla mnie tylko kolega) który ostatnio zaproponował mi wyjście do SPA a mianowicie na sauny. Szczerze mówiąc ja nigdy nie byłam w żadnej saunie więc nie do końca wiem z czym się to je. Wiem tylko że on tam bywa bardzo często. Jeszcze mu nie odpowiedziałam czy się z nim wybiorę, więc chciałabym się was zapytać o opinię czy decydować się na tak czy jednak mu odmówić. Nie chce też się zbłaznić przy nim.

Napisz jeszcze, że ta suna to termy rzymskie w Czeladzi, dokąd stali bywalcy Sympatii zapraszają babki na pierwszą randkę w nadziei na szybkie zdobycie bazy.

5

Noble napisał/a:
Paula967 napisał/a:

Napisz jeszcze, że ta suna to termy rzymskie w Czeladzi, dokąd stali bywalcy Sympatii zapraszają babki na pierwszą randkę w nadziei na szybkie zdobycie bazy.

Szczerze mówiąc to nie wiem gdzie. On tam gdzie on chodzi ale nie pamiętam gdzie. Napewno nie to co piszesz tylko coś w okolicach Rzeszowa

6

Prosta sprawa, do sauny, czy na basen chłopak najczęściej zaprasza dziewczynę, jak chce obejrzeć jej ciało i twarz bez makijażu. Masz ochotę, to idź.

7

Wszyscy wiemy o co chodzi i ty też wiesz o co chodzi. Ale cos tam pokręcić trzeba. smile

8

Noble napisał/a:

Prosta sprawa, do sauny, czy na basen chłopak najczęściej zaprasza dziewczynę, jak chce obejrzeć jej ciało i twarz bez makijażu. Masz ochotę, to idź.

Całkiem niegłupia metoda, żeby uniknąć potem przykrego zaskoczenia.

9

Wystarczy porozmawiać z kolegą o szczegółach...
Rozmowa jednocześnie zbliży Was, poznasz jego intencje możę, zobaczysz czy jest creepy i coś kombinuje, czy na luzie.

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Kolega zaprasza mnie do SPA

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2024