Jak ogłosić upadłość konsumencką? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PRAWO , ODSZKODOWANIA , FINANSE , UBEZPIECZENIA » Jak ogłosić upadłość konsumencką?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Jak ogłosić upadłość konsumencką?

Jestem ciekawa czy ogłoszenie upadłości konsumenckiej do długotrwały i kosztowny proces oraz jakie warunki trzeba spełniać żeby móc to zrobić. Czy ktoś z was ma może takie doświadczenie?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jak ogłosić upadłość konsumencką?
KamilaBalok napisał/a:

Jestem ciekawa czy ogłoszenie upadłości konsumenckiej do długotrwały i kosztowny proces oraz jakie warunki trzeba spełniać żeby móc to zrobić. Czy ktoś z was ma może takie doświadczenie?

Cześć. Ja niecałe 2 lata temu ogłosiłam upadłość konsumencką co bardzo poprawiło moją życiową i finansową sytuację. Nie ma się czego ba. Sam proces też nie trwał długo. Wszystko przeszło sprawnie, w miłej atmosferze. Polecam kancelarię, z której usług korzystałam czyli Pravna.pl

3

W życiu bym nie skorzystała z usług kancelarii, która reklamuje się w tak prostacki sposób.

4

noben napisał/a:

W życiu bym nie skorzystała z usług kancelarii, która reklamuje się w tak prostacki sposób.

Prawda? Dobre kancelarie dbają o swoją renomę i nie posuwają się do tanich, nieetycznych sztuczek. Pomijam przy tym, że nie muszą, bo klienci sami się do nich ustawiają.

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)
[olinkowy status to już historia, z niezależnych ode mnie przyczyn technicznych właściwy zobaczysz dopiero w moim profilu wink]

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PRAWO , ODSZKODOWANIA , FINANSE , UBEZPIECZENIA » Jak ogłosić upadłość konsumencką?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021