Na czym polega upadłość konsumencka? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PRAWO , ODSZKODOWANIA , FINANSE , UBEZPIECZENIA » Na czym polega upadłość konsumencka?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Na czym polega upadłość konsumencka?

Jak w temacie...
Czy rzeczywiście jeżeli złoży sie taki wniosek wszystkie dotychczasowe zadłużenia, problemy z prawem przestaną "istnieć" a jeden wybryk prowadzi ze idziesz do więzienia. Nie wiem na czym to polega i w sumie tak z ciekawości zastanawia mnie to , w trakcie rozmowy że znajomymi nawinął się taki temat. Zabrzmiało to dla mnie dość dziwnie niby problemy znikają a jednak trza się pilnować, a może ja coś z tego wszystkiego źle zrozumiałam. Co o tym myślicie?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Na czym polega upadłość konsumencka?

Witam,
a co ma wspólnego upadłość konsumencka z "problemami z prawem". Upadłość poradzi co do zasady do zaspokojenia wierzycieli z majątku upadłego. Upadły może zostać zobowiązany do spłaty zadłużenia przez okres 2 lat. Ważne jest że dłużnik uwolni się po tym od wszystkich zobowiązań. Oznacza to że ma "czystą kartę".

3 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-06-12 09:03:08)

W kwestii upadłości konsumenckiej polecam przesłuchać umieszczanie reklam na naszym forum jest niezgodne z regulaminem, oraz płatne, w którym wszystko co dotyczy upadłości konsumenckiej zostało obszernie wyjaśnione. smile

Buduj swój związek świadomie - blog o finansach i prawie w związku: [Tu był nieregulaminowy link i został usunięty przez moderatora]

4

Cały artykuł co to jest upadłość, kto może z niej skorzystać i w jaki sposób to zrobić.
kredytyporownywarka.pl/ogloszenie-upadlosci-konsumenckiej-osoby-fizycznej/

Szybkie sprawdzenie i porównanie kredytów i pożyczek [tu był nieregulaminowy link - został usunięty przez moderację]

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PRAWO , ODSZKODOWANIA , FINANSE , UBEZPIECZENIA » Na czym polega upadłość konsumencka?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018