Jak zapomnieć? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: Jak zapomnieć?

Cześć,

ja mam 23 lata, on 25. Rozstaliśmy się przed moim wyjazdem na erasmusa, przed wyjazdem byliśmy razem ponad pół roku, on od początku związku nie chciał żebym jechała, ale spróbowaliśmy być razem i układało nam się, bardzo nam na sobie zależało. Przed moim wyjazdem chcieliśmy jak najwięcej czasu spędzić razem, ja studiowałam i pracowałam i nie miałam wystarczająco dużo czasu dla niego, ile by chciał, o co dosyć często się kłóciliśmy. Po jednej mocniejszej kłótni powiedziałam mu, że potrzebuję przerwy, aby poukładać w głowie moje sprawy, on mi powiedział, że skoro zaraz wyjeżdżam, to nie mamy czasu na przerwy i urwał kontakt. Od pół roku nie mamy kontaktu, ja nie umiem przestać o nim myśleć, ostatnio dowiedziałam się, że ma kogoś nowego i to najbardziej boli. Jak zapomnieć?

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Legat (2022-05-15 09:54:04)

Odp: Jak zapomnieć?

Ło matko jakie to schematyczne. smile

rozzzi77 napisał/a:

ostatnio dowiedziałam się, że ma kogoś nowego i to najbardziej boli

Orbiter kiepsko traktowany zerwał się z orbity, a co najgorsze ja taka super dziewoja przegrałam z inną. Co tu czynić? Radźcie. smile

I'm a man.

3

Facet sobie znalazł nową - i to najbardziej boli....takie to straszne, okrutne i niesprawiedliwe, że wybrał kogoś innego..

"Będziesz stale cierpiał, jeśli będziesz reagował emocjonalnie na wszystko(...), prawdziwa siła zawiera się w obserwowaniu wszystkiego z boku, ze spokojem i logiką" - Bruce Lee
" Wybierz optymizm - poczujesz się lepiej!" - Dalajlama
"Wybierz pracę, którą kochasz, i nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu!" - Konfucjusz

4

Nie ma odpowiedzi na pytanie, jak? Po prostu zapomnieć i tyle.

5 Ostatnio edytowany przez Salomonka (2022-05-15 10:16:10)

rozzzi77 napisał/a:

Cześć,

ja mam 23 lata, on 25. Rozstaliśmy się przed moim wyjazdem na erasmusa, przed wyjazdem byliśmy razem ponad pół roku, on od początku związku nie chciał żebym jechała, ale spróbowaliśmy być razem i układało nam się, bardzo nam na sobie zależało. Przed moim wyjazdem chcieliśmy jak najwięcej czasu spędzić razem, ja studiowałam i pracowałam i nie miałam wystarczająco dużo czasu dla niego, ile by chciał, o co dosyć często się kłóciliśmy. Po jednej mocniejszej kłótni powiedziałam mu, że potrzebuję przerwy, aby poukładać w głowie moje sprawy, on mi powiedział, że skoro zaraz wyjeżdżam, to nie mamy czasu na przerwy i urwał kontakt. Od pół roku nie mamy kontaktu, ja nie umiem przestać o nim myśleć, ostatnio dowiedziałam się, że ma kogoś nowego i to najbardziej boli. Jak zapomnieć?

Daj sobie spokój z rozkminianiem.. Ani ty ani on nie braliście tego związku na poważnie. Ty, bo facet jednak był u ciebie na drugim miejscu, za studiami, za pracą za wyjazdem, a on, bo szybko z ciebie zrezygnował i ani mu powieka nie drgnęła jak sobie znalazł inny obiekt zainteresowania gdy nie chciałaś tańczyć, jak on ci zagra. Ogarnij się dziewczyno i znajdź kogoś kto będzie ci odpowiadał i z kim  będzie ci po drodze. Łkanie nad rozlanym mlekiem nic ci nie da oprocz poczucia krzywdy, które już zaczynasz mieć. Było i się skończyło, teraz trzeba przemyśleć doświadczenia które zebrałaś, wyciągnąć wnioski i hajda do przodu smile

6

wieka napisał/a:

Nie ma odpowiedzi na pytanie, jak? Po prostu zapomnieć i tyle.

Z jej problemem, to nie takie proste. Zachowanie tego chłopaka, nieźle poturbowało jej ego.

I'm a man.

7 Ostatnio edytowany przez normalnyjestem (2022-05-15 21:32:07)

Niestety sława erasmusa dotarła do wszystkich bo niejedna zaszalała na nim. Nie dziw się chłopakowi tym bardziej że czytelnie wyraził się do twojego wyjazdu. Wiedziałaś jakie konsekwencje będą ale pewnie się łudziłaś że przełknie i jako podnurzek będzie dalej w tobie zakochany. Jak o nim zapomnieć ? tak od razu się nie da a trudniej tym bardziej im był ,,fajniejszy" jako przyszły. Zajmij się nauką i karierą to zabije nadzieje i wspominania, a z czasem wyprze z pamięci (nie do konca). Może tak miało być , nie pasowaliście do siebie on stoik a ty lubiąca podróże, wyzwania, poznawanie nowych ludzi.

8

Odpowiadając na Twoje pytanie - odcinając się od niego zupełnie. Ukryć na Fejsie, insta, nie oglądać wspólnych zdjęć, nie czytać wiadomości. Dać mózgowi zapomnieć.

9

Zaraz po zerwaniu próbowałaś nawiązać z nim kontakt?
Kiedy zaczęłaś o nim myśleć? Po jakim czasie od zerwania?
Co tzn, że nie miałaś czasu? Jak często się wtedy widywaliście?

Wibij go sobie z glowy np zabawka erotyczna, a jak nie pomoze w glowe no to gdzie indziej sie nia pacnij smile
Wez nie badz gorsza i znajdz szybko jakiego nowego gutka...bedzie po rowno.

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021