Seksoholizm -życie z seksoholikiem - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Seksoholizm -życie z seksoholikiem

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Seksoholizm -życie z seksoholikiem

Chciałabym zapytać czy są tutaj osoby (partnerzy ) seksoholików , ogólnie bardzo interesuje mnie temat , tzn jestem bardzo ciekawa jak wyglada życie z osoba uzależniona od seksu , ilość stosunków , jak odbywają się takie stosunki , czy partner bądź partnerka zabiegają jakoś specjalnie o ten moment czy poprostu ,,biorą ^^ co chcą ? Byłabym bardzo wdzięczna za podzielenie się swoimi doświadczeniami o ile znajdzie się ktoś taki . Dodam tylko ze nie jestem uzależniona osoba , ani tez z taka nie mam doczynienia , pisze prace w tym temacie . Pozdrawiam wszystkich

zawsze moze byc gorzej
Zobacz podobne tematy :
Odp: Seksoholizm -życie z seksoholikiem

taka osoba wymaga drugiej osoby o takim samym podejściu lub bardzo liberalną. Czyli sesk poza związkiem/ U takiej ososby są częste masturbacje. Nie  obrażajmy wtedy takiej ososby i nie zawstydzjamy po prostu to tolerujmy.  Taką ma potrzebę.
Mi osobiście to nigdy nie przeskzadzało, sama miałam zawsze dużą ochote na seks, wymyślaliśmy zabawy i dzieliliśmy se fantazjami. ALe rozumiał tez jak mi sie nie chciało. Kompromis.

3

Odp: Seksoholizm -życie z seksoholikiem

Seksoholizm to poważna choroba, podobnie jak alkoholizm czy inne uzależnienia. Kwestionowałbym to co mówi przedmówczyni, nie ma czegoś takiego w związku z partnerem seksoholikiem jak liberalizm, tolerancja potrzeb, własna duża ochota na seks a szczególnie nie ma miejsca na zrozumienie ani kompromis. Seksoholizm to nie jest tylko duża liczba stosunków itp. To całkowita utrata kontroli nad życiem, bo chory jest niejako niewolnikiem choroby. Z taką osobą nie jest fajnie, bo uwielbia non stop uprawiać seks, ona nie może bez tego żyć. Odczuwa ulgę tylko na moment po zaspokojeniu, chwilę potem od razu następuje głód. Gdziekolwiek, jakkolwiek, w domu, w parku, w pracy - liczy się tylko chwilowe zaspokojenie. Sfera zawodowa, rodzinna, społeczna nie ma znaczenia, trzeba zaspokoić ten głód. Choćby do skrajnego wyczerpania. O ile świadomość alkoholizmu czy uzależnienia od narkotyków jest w miarę rozumiana w społeczeństwie, to seksoholizm nadal kojarzy się z ostrym seksem i wielkim libido. Nic z tych rzeczy.

Partnerzy o dużych potrzebach i niezłym libido mogą być w fajnej relacji, którą opisuje JoasiaZulczyk12, ale nie seksoholicy. Tak jak imprezowicze są zabawowymi osobowościami i duszami towarzystwa, a alkoholicy zazwyczaj zmorą. Piszę na podstawie zarówno wiedzy teoretycznej, jak i praktycznej. A pracę w temacie można napisać bardzo ciekawą smile

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Seksoholizm -życie z seksoholikiem

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021