Szukam dobrych opasek na oczy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Szukam dobrych opasek na oczy

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Szukam dobrych opasek na oczy

W związku z moją pracą szukam dla siebie oraz siostry dobrych opasek koniecznie czarnych na oczy.
Te co wcześniej zakupiliśmy po kilku dniach porozklejały się czarny materiał odszedł od gąbki. Myśleliśmy że to jednostkowy przypadek kupiliśmy inną opaskę i to samo. Nie znaleźliśmy innych,. Może macie jakieś namiary.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Szukam dobrych opasek na oczy

Potrzebujemy opasek ze względu na godziny snu wynikający ze specyfiki pracy.

3

Odp: Szukam dobrych opasek na oczy

Ktoś mi odpowie ?

4

Odp: Szukam dobrych opasek na oczy

Większość opasek na oczy jest moim zdaniem ok. Nie wiem gdzie kupiliście poprzednie co to po paru razach się rozleciały, ale niestety tak z nimi jest, nie jest to cos na wieki. Gumki puszczają, cos tam się poodkleja i tak dalej. Ja śpię w opaskach na oczy od wieków i miałam tych opasek cała masek, ale zazwyczaj mi starczają na parę miesięcy ale mam 3 czy 4 różne i śpię na zmianę.  Ostatnio zamawiałam jakieś tanie przez internet i dają rade. Namiarów ci nie podam bo zamawiałam z ebaya i przez wisha.

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Szukam dobrych opasek na oczy

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024