EX o co chodzi.. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

1 Ostatnio edytowany przez cules8 (2021-12-05 10:30:34)

Temat: EX o co chodzi..

Hej...mam 27 lat i byłem w związku na odległość (150km nas dzieli) z dziewczyną lat 24 przez trzy lata. Rozstaliśmy się w październiku, ponieważ w kłótni powiedziała, że coś się u niej wypaliło...więc okej skoro się wypaliło to nic na siłę, przyjąłem to spokojnie. Oczywiście utrzymujemy kontakt, dziewczyna wyszła z taką inicjatywną. Piszemy kilka razy dziennie, co tam słychać itd.
Wczoraj mnie zaskoczyła i nie wiem co robić...
Napisała, że chciała by abym przyjechał na święta...i abyśmy poszli gdzieś na sylwestra...mówi że nie wyobraża sobie nie mieć ze mną kontaktu...okej to rozumiem, ale teraz jesteśmy tylko przyjaciółmi...mam jeździć 150 km...ja sobie nie wyobrażam już tego tak....związek okej, była moją kobietą, jeździłem...ale teraz? Nie wiem co mam o tym myśleć, sama pisze pierwsza...kilka dni temu poszedłem na lodowisko z koleżanką to się obraziła....nic z tego wszystkiego nie rozumiem. Co o tym wszystkim myślicie?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: EX o co chodzi..

Był inny, ale nie wyszło więc na chwilę znów jesteś potrzebny.

Najlepszy jest dotyk. Bardzo delikatny albo bardzo...

3

Be. napisał/a:

Nie było innego, mam dostęp do jej konta FB, insta...co do tego mam pewność.

4

Dziewczyna się Tobą bawi. Skoro nie jesteście już parą, zerwij kontakt - wyjdzie to wam obojgu na zdrowie. Przyjaźń z ex to zwykle słaby pomysł.

5 Ostatnio edytowany przez paslawek (2021-12-05 12:06:03)

cules8 napisał/a:
Be. napisał/a:

Hahaha

Detektyw orbiter jesteś oj naiwny, naiwny.
Na horyzoncie pojawił się ktoś w jej zasięgu, może ciekawszy, inny lub na miejscu ,tak zwykle bywa.
Twoje możliwości inwigilacji są ograniczone nie ma to tamto.
Nie chodzi o to że był związek chodzi o perspektywę
Nie pykło dlatego jesteś satelitą na orbicie ,Twoja sprawa czy tam chcesz tkwić
Dobrze że się spotykasz z innymi koleżankami,a jej zazdrość nie koniecznie jest w pełni autentyczna ,fochy bo mażesz się wyrwać z orbity i utkwi we friendzone czego może nie lubić i nie chcieć.Jeżeli mówisz jej o wszystkim to wcale nie oznacza że ona mówi Ci o wszystkim
Przydajesz się.

6 Ostatnio edytowany przez wieka (2021-12-05 12:01:59)

Następny co wszedł w przyjaźń z dziewczyną i to byłą tongue
Tego się nie robi i trzeba mieć swoje zdanie, a nie dawać sobą kierować jak marionetką.

Pewnie trzyma Cię w zanadrzu, jak kogoś pozna pójdziesz w odstawkę.

Zerwij kontakt, bo ona blokuje Twoje otwarcie się na nowe znajomości.

7 Ostatnio edytowany przez blueangel (2021-12-05 22:53:01)

albo ktos byl albo..moze to i glupio zabrzmi, ale laskic zasem zrywaja, zeby zobaczyc, czy facet bedzie o nie walczyl/czy mu zalezy xD jej do konca nie przeszlo, trzyma cie na orbicie.
rowniez ejstem zdania, ze utrzymywanie kontaktu z bylym/byla to glupota. nigdy tego nie robie. po co? albo woz albo przewoz. pogadaj z nia i postaw sprawe jasno.

8

Nie ma dziewczę nic na oku to co ma lepszego do roboty z braku laku

9

cules8 napisał/a:
Be. napisał/a:

Jezu. Może pora jednak przestać ją sprawdzać, zwłaszcza jak nie jesteście razem?

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

10

Daj sobie spokój ze sprawdzaniem to po pierwsze, a po drugie olej, bo będzie tylko gorzej bolało.

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021