Portal Roksa.pl zamknięty. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 13 ]

Temat: Portal Roksa.pl zamknięty.

Za ułatwiania prostytucji. Mieszkańcy Małopolski w wieku od 31 do 43 lat zrobili sobie stałe źródło dochodu. Już usłyszeli zarzuty kuplerstwa, czyli ułatwiania innej osobie uprawiania prostytucji.
Zatrzymano 11 osób. Przez 15 lat działalności mogli zarobić ponad 40 mln zł.

I jak tu teraz żyć? smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Portal Roksa.pl zamknięty.

Znaleźć sobie kobietę na stałe?

Nicht falsch Nicht recht Ich sag' es dir das Schwarz Und Weiss is kein Beweis Nicht Tod Nicht Not Wir brauchen bloss Ein Leitbild für die Welt
Ein Fleisch Ein Blut Ein wahrer Glaube Eine Rasse und ein Traum Ein starker Wille
Jawohl ja!
Já! Já! Jawohl!

3 Ostatnio edytowany przez Mietki_Wacek (2021-12-01 14:01:48)

Snake napisał/a:

lol lol lol lol lol
Witajcie w katolickim kalifacie. Jeszcze wezmą Wam trójki parafialne tyłki pod mikroskop. BTW. Prostytucja istnieje nawet w krajach w których grozi za to kara śmierci czy więzienie. Np USA czy Arabia Saudyjska.

4

Snake napisał/a:

Hmm.... Sądzę, że w wielu przypadkach klientów tej roksy, jest to praktycznie niemożliwe.

5

Stali klienci kontakty zapisane mają więc dla nich to nie problem ;d
Inni jak będą chcieli to i tak znajdą, portali nie brakuje.

"Ile są warte słowa "Kocham Cię" gdy co chwilę zmieniały adresata"

6

Rynek nie lubi próżni. Roksa była po prostu marką, takie allegro dla pań dziwek.
Śmieszy mnie trochę ten sukces policji, coś jak złapanie dzieciaka z 2g trawki czytaj 300 działek dilerskich XD
Platforma jak platforma, dobra i dla klientów i dla pań prostytutek. Powstanie nowa. Albo już jest.

7

chyba wątek w złym dziale. takie akcje nie dzieja się przypadkowo. Prawdopodobnie  chcą kogoś powiązać z aresztowanymi i być może jest to Marian z NIKU, więc prawdopodobnie zaraz wypłynie gruba afera z politykami PISU wykryta przez NIK
Nie wierzycie chyba w obrońców moralnosci smile

Gdy wieje wiatr historii, Ludziom jak pięknym ptakom Rosną skrzydła, natomiast Trzęsą się portki pętakom.?
Snake napisał/a:

Picie zimnego Lecha dzień w dzień może nie być ekscytujące smile

Mietki_Wacek napisał/a:

Witajcie w katolickim kalifacie. Jeszcze wezmą Wam trójki parafialne tyłki pod mikroskop. BTW. Prostytucja istnieje nawet w krajach w których grozi za to kara śmierci czy więzienie. Np USA czy Arabia Saudyjska.

Taaaa.....prawdziwy kalifat to chyba jest w lewackiej Skandynawii, gdzie już samo korzystanie jest karalne.

Ela210 napisał/a:

chyba wątek w złym dziale. takie akcje nie dzieja się przypadkowo. Prawdopodobnie  chcą kogoś powiązać z aresztowanymi i być może jest to Marian z NIKU, więc prawdopodobnie zaraz wypłynie gruba afera z politykami PISU wykryta przez NIK
Nie wierzycie chyba w obrońców moralnosci smile

Raczej chłopcy nadepneli komuś na odcisk lub zaczęli się ostentacyjnie obnosić ze swoim bogactwem.
A może zasponsorowali czerwone pioruny smile
Jak mawiali starożytni Rosjanie - tisze jediesz, dalsze budiesz smile

A poważnie
Art. 204
§ 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, nakłania inną osobę do uprawiania prostytucji lub jej to ułatwia, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
§ 2. Karze określonej w § 1 podlega, kto czerpie korzyści majątkowe z uprawiania prostytucji przez inną osobę.

9

assassin napisał/a:
Snake napisał/a:

Hmm.... Sądzę, że w wielu przypadkach klientów tej roksy, jest to praktycznie niemożliwe.

Zdziwiłbyś się ilu żonatych chodzi do prostytutek, nawet obrączek nie chowają idąc na numerek...
Pewnie powody są bardziej złożone : nie tylko to, że żona nie chce spełnić fantazji faceta, ale że wręcz traktuje seks jako element władzy w związku, wymuszania jakichś działań czy korzyści lub wręcz (w formie bana na seks) element kary (za prawdziwe i wyimaginowane przewinienia wobec niej) czy zemsty. Sam co prawda nigdy nie posunąłem się do zdrady (mimo że moja ex się posunęła) ani nie spałem z prostytutką, ale dla niektórych z tych przypadków ślad zrozumienia jestem w stanie okazać... bo nieraz jest to sk...stwo faceta (bywa że roochacza), który po prostu (mimo pozornego ustatkowania się) i tak chce przelecieć wszystko co się rusza, ale bywa i nierzadko że żona sobie mocno pracuje na taki wyskok męża...

10

Mnie w całości tej historii zastanawia komu nadepnęli oni na odcisk.

The voice of the dead cannot be stopped.

11

Nowe_otwarcie napisał/a:
assassin napisał/a:
Snake napisał/a:

Zdziwiłbyś się ilu żonatych chodzi do prostytutek, nawet obrączek nie chowają idąc na numerek...
Pewnie powody są bardziej złożone : nie tylko to, że żona nie chce spełnić fantazji faceta, ale że wręcz traktuje seks jako element władzy w związku, wymuszania jakichś działań czy korzyści lub wręcz (w formie bana na seks) element kary (za prawdziwe i wyimaginowane przewinienia wobec niej) czy zemsty. Sam co prawda nigdy nie posunąłem się do zdrady (mimo że moja ex się posunęła) ani nie spałem z prostytutką, ale dla niektórych z tych przypadków ślad zrozumienia jestem w stanie okazać... bo nieraz jest to sk...stwo faceta (bywa że roochacza), który po prostu (mimo pozornego ustatkowania się) i tak chce przelecieć wszystko co się rusza, ale bywa i nierzadko że żona sobie mocno pracuje na taki wyskok męża...

Jak już cytujesz, to czytaj ze zrozumieniem do czego odnosi się konkretna wypowiedź wink

12

assassin napisał/a:

Jak już cytujesz, to czytaj ze zrozumieniem do czego odnosi się konkretna wypowiedź wink

Co, jak tu się przypieprzyć gdy nie ma do czego? Ale i tak próbujesz, choć słabo Ci wyszło...

Zacytowałem jak najbardziej ze zrozumieniem. Wielu z klientów właśnie paradoksalnie ma "kobietę na stałe" (bo ciężko o bardziej spełniającą definicję takowej niż żona), a jednak szuka okazyjnych rozrywek. Ba, bywa i tak że w pewnym sensie OBIE (żona i prostytutka do której gość regularnie chodzi) są na stałe big_smile
Nie wystarczy więc "znaleźć kobietę na stałe", trzeba jeszcze chcieć być jej wiernym...

13

Normalnie, powstana inne bo rynek nie znosi próżni.

Posty [ 13 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021