Mąż pedant czy tylko mi się wydaje . - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Mąż pedant czy tylko mi się wydaje .

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

1 Ostatnio edytowany przez Ewelka7 (2021-11-21 18:34:59)

Temat: Mąż pedant czy tylko mi się wydaje .

Postaram napisać zwięźle. Dziś zrobiłam awanturę mężowi że mam dość tego odkurzania . Dodam że czasm zwraca mi uwagę że nie jestem czysta, nie dbam o dom itp. mąż odkurza ok 10 x dziennie, przesadnie dba o higienę intymna mianowicie szoruje tyłek ostra strona gąbki. Uważam to za chore znamy się ponad 12 lat 6 lat po ślubie zawsze miał swoje nawyki ale ja tego nie mogę wytrzymać. Królowe życia jego serial podobnie działa na mnie. Nie oczekuje zbyt wiele ale nawet pies mu przeszkadza którego wyprowadził do garażu bo kłaki wywiewa do domu . Dziś postraszyłam że się wyprowadzę. Mam dość ...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Mąż pedant czy tylko mi się wydaje .

Może to mieć związek z nerwicą natręctw, bo raczej pedant, nie odkurza 10x dziennie.

3 Ostatnio edytowany przez paslawek (2021-11-21 19:15:55)

Ewelka7 napisał/a:

Postaram napisać zwięźle. Dziś zrobiłam awanturę mężowi że mam dość tego odkurzania . Dodam że czasm zwraca mi uwagę że nie jestem czysta, nie dbam o dom itp. mąż odkurza ok 10 x dziennie, przesadnie dba o higienę intymna mianowicie szoruje tyłek ostra strona gąbki. Uważam to za chore znamy się ponad 12 lat 6 lat po ślubie zawsze miał swoje nawyki ale ja tego nie mogę wytrzymać. Królowe życia jego serial podobnie działa na mnie. Nie oczekuje zbyt wiele ale nawet pies mu przeszkadza którego wyprowadził do garażu bo kłaki wywiewa do domu . Dziś postraszyłam że się wyprowadzę. Mam dość ...

Straszenie to tylko taki półśrodek,Twój mąż to faktycznie bardziej niż pedant w stronę jakiejś nerwicy natręctw ,obsesyjnie musi a to chorobliwe,niewiele poradzisz bez jego przyznania się dobrowolnego do problemu ,samo mu nie przejdzie raczej,a na pewno nie od straszenia go .Jedyne co możesz to zasugerować mu jakąś formę pomocy ,jak to odrzuci to nie walcz z nim nie wyleczysz się i nie zmienisz za niego ,ani po prośbie ani po groźbie,z czasem powiązania będą i zobowiązania w waszym związku rosnąć ,więc dobrze się zastanów czy chcesz to kontynuować i zanim zrezygnujesz z siebie próbując się przystosować i przyzwyczaić do takiej sytuacji,akceptacja Takiej osoby jak Twój mąż może Cię z czasem przerosnąć już masz dość a co będzie dalej? spróbuj nie walczyć z nim i z sobą odpuść a jak to nic nie da to rozważ jednak wyprowadzkę bo jak nabędziesz awersji to wszystko cię może irytować w mężu a on będzie się bronił przed Tobą nawet agresją.

"Cichociemny na paralotni" big_smile

4

Ewelka7 napisał/a:

lol pomysłowość ludzka nie zna granic. Fajnie wymyślony wątek. Przy tyłku się naprawdę szczerze uśmiałam.

5

jak dla mnie to tylko te odkurzanie 10x dziennie jest dziwne. choc cieszylabym sie, gdyby ktos choc raz za mnie odkurzyl xD

6

No dla mnie to jest do spokojnej rozmowy pod tytułem - co się dzieje, martwię się, zaczyna to wpływać na nasze codzienne życie, nie będę się pod to dostosowywać, kiedyś nie miałeś takich wymagań, co się zmieniło i jak temu zaradzić, jak tobie pomóc...

If you can be anything, be kind.

7 Ostatnio edytowany przez edek z krainy kredek (2021-11-21 20:59:26)

Fajna rumba ten twoj stary . No ale fakt można dostać pierdzielca po tygodniu...po roku chyba musiałby mi ktoś kaftan założyć bo bym zwariował przy takiej osobie. No trzeba mężusia przebadać zdiagnozować wyleczyć...wyraźnie odchyla od normy.
Porozmawiaj z nim o tym

Z tym polerowaniem "Oka Saurona" sie nie przejmoj moze ma tam sporo krzaków i nie znosi zapaćkanych majciochów.
Do puki daje rade postawić klocka poza wlasmym lokum to luzik.
Wielu facetow lubi miec rowek na wysoki połysk...szczególnie jak jest zawsze gotów na rimming.
Tu tez grzecznie podyskutuj na ten temat.

8

edek z krainy kredek napisał/a:

Fajna rumba ten twoj stary . No ale fakt można dostać pierdzielca po tygodniu...po roku chyba musiałby mi ktoś kaftan założyć bo bym zwariował przy takiej osobie. No trzeba mężusia przebadać zdiagnozować wyleczyć...wyraźnie odchyla od normy.
Porozmawiaj z nim o tym

Z tym polerowaniem "Oka Saurona" sie nie przejmoj moze ma tam sporo krzaków i nie znosi zapaćkanych majciochów.
Do puki daje rade postawić klocka poza wlasmym lokum to luzik.
Wielu facetow lubi miec rowek na wysoki połysk...szczególnie jak jest zawsze gotów na rimming.
Tu tez grzecznie podyskutuj na ten temat.

9

Aż się uśmiecham czytąc twoja odpowiedź. Klocek przez niego tylko we własnym lokum . Na wyjeździe to po kilku dniach . Rumba dobre smile dziękuję

10

[dziękuję za obszerna odpowiedź . Pozdrawiam

11

Dziękuję za odpowiedź

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Mąż pedant czy tylko mi się wydaje .

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021