Jestem tu nowa i chce sie przywitac! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Jestem tu nowa i chce sie przywitac!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Jestem tu nowa i chce sie przywitac!

Hej
Dopiero co sie zarejestrowalam na forum szczerze to bylam ciekawa jak to tu wyglada
Mam 34 lata jestem z Krosna na podkarpaciu  mam meza i 3 dzieci i brakuje mi takich zwyklych rozmow mam jedna kolezanke od serca dla ktorej zrobilabym wszystko ale ona raczej dla mnie nie ma czas czasem czuje ze trzymam sie jej az na musa. Czasem zwykly dzien mnie przytlacza bo brakuje mi zwyklych rozmow a potrafie wysluchac pomoc. Jestem bardzo niesmiala i  skryta. Chcialabym kogos tak poprostu poznac pogadac. Jak ktos chetny zapraszam

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jestem tu nowa i chce sie przywitac!

Witaj Karminka jestem pewna, że znajdziesz tu przyjazne osoby i nawiążesz miłe rozmowy.
A że przed nami jesień i zima więc tym bardziej jest to potrzebne.

Pozdrawiam Cię serdecznie.

3

Hej Karminka
Milo ze do nas dolaczylas smile jeżeli.masz ochotę możesz do mnie.napisać tez szukam bratniej duszy smile nie.mam żadnej przyjaciółki od.serca sad

4

Cześć smile też się właśnie zarejestrowałam. Jak szukam odpowiedzi na moje własne pytania to aż czasem chcę wskoczyć w dyskusję. Wiem co czujesz

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Jestem tu nowa i chce sie przywitac!

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021