Czy ubranka to dobry prezent dla 5 latki? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WYCHOWANIE, ZDROWIE I EDUKACJA DZIECKA » Czy ubranka to dobry prezent dla 5 latki?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: Czy ubranka to dobry prezent dla 5 latki?

Witajcie
Czy waszym zdaniem ubranka to dobry prezent na urodziny dla siostrzenicy, jest jeszcze mała i bawi się zabawkami ale ubranka też się zawsze przydają. Co myślicie to dobry pomysł?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy ubranka to dobry prezent dla 5 latki?

To zależy komu chcesz zrobić prezent; siostra pewnie będzie zadowolona, że kolejny wydatek będzie miała "z głowy", siostrzenica - tylko wtedy, gdy na pewno trafisz w jej gust, bo na dzieci hasło "zawsze się przydają" nie działa.

Jeśli ktoś chce, znajdzie sposób.
Jeśli ktoś nie chce, znajdzie powód.

"Sztuka życia polega na tym, by dostrzec swoje ograniczenia i słabości." Robert Rutkowski

3 Ostatnio edytowany przez Ela210 (2021-08-16 16:26:21)

Janina28 napisał/a:

Witajcie
Czy waszym zdaniem ubranka to dobry prezent na urodziny dla siostrzenicy, jest jeszcze mała i bawi się zabawkami ale ubranka też się zawsze przydają. Co myślicie to dobry pomysł?

bardzo dobry smile tylko kup coś modnego, na topie.
dla niej właśnie, pewnie chodzi do przedszkola i zwraca na to uwagę. NBo i koniecznie kup TOREBKĘ smile nie znam dziewczynki która by nie chciała takiej.
kiedyś sephora miała takie zestawy z torebka dla dziewczynki- ta torebka wywołałą niejeden uśmiech, gdy ją przekazywałyśmy kolejnym dziewczynkom w rodzinie. smile

jedni lubią zagadki kryminalne- a ja psychologiczne smile

większym nieszczęściem nie umieć kochać, niż nie być kochanym... smile

4

Janina28 napisał/a:

Witajcie

Dobry o ile trafisz w gust małej.
Bo w tym wieku już się ma preferencje i pewne kolory czy postacie nie podobają się.
Albo są już obciachowe jak dla tego wieku.
Parę dni temu kupiłam wnuczce sąsiadki bluzeczkę z Psim Patrolem bo rok temu przepadała za tymi postaciami.
I zostałam uświadomiona, ze to postać dla maluchów a ona jako już 6 latka będzie się wstydzić w tym chodzić.
Musiałam kupić nową a tę przeznaczyć dla kogoś innego.

" Kto dzieckiem w kolebce łeb urwał ...lalce "

5 Ostatnio edytowany przez Salomonka (2021-08-16 19:08:54)

Kleoma napisał/a:

Bo w tym wieku już się ma preferencje i pewne kolory czy postacie nie podobają się.
Parę dni temu kupiłam wnuczce sąsiadki bluzeczkę z Psim Patrolem bo rok temu przepadała za tymi postaciami.
I zostałam uświadomiona, ze to postać dla maluchów a ona jako już 6 latka będzie się wstydzić w tym chodzić.

Voo... kurcze smile Ma mała charakterek smile

Ja mam to szczęście, że mój chrześniak w ogole nie marudzi i chodzi we wszystkim co dostanie. Równie dobrze przyjmie koszulki z KIK, jak z Camp David.

W tym roku zdał maturę na samych piątkach czy szóstkach, bo nie wiem dokładnie jak to jest w Polsce i dostał się na wymarzone studia na które była ograniczona liczba miejsc. Z tego szczęścia wykupiłam mu miesięczny obóz przetrwania (a co, niech się uczy życia, w trudnych warunkach też big_smile) a do tego kupiłam mu dwie bluzy za 120 euro każda. Szarpnęłam się ale to  z tego szczęścia smile

Jaką dostałam odpowiedź? Ciocia, kocham cię ale nie musisz kpupować mi tak drogich ciuchów, to zupełnie nie w moim stylu big_smile

6 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2021-09-01 11:16:14)

Salomonka napisał/a:
Kleoma napisał/a:

Voo... kurcze smile Ma mała charakterek smile

Ja mam to szczęście, że mój chrześniak w ogole nie marudzi i chodzi we wszystkim co dostanie. Równie dobrze przyjmie koszulki z KIK, jak z Camp David.

W tym roku zdał maturę na samych piątkach czy szóstkach, bo nie wiem dokładnie jak to jest w Polsce i dostał się na wymarzone studia na które była ograniczona liczba miejsc. Z tego szczęścia wykupiłam mu miesięczny obóz przetrwania (a co, niech się uczy życia, w trudnych warunkach też big_smile) a do tego kupiłam mu dwie bluzy za 120 euro każda. Szarpnęłam się ale to  z tego szczęścia smile

Jaką dostałam odpowiedź? Ciocia, kocham cię ale nie musisz kpupować mi tak drogich ciuchów, to zupełnie nie w moim stylu big_smile

Wyszło na to że też kupiłam trochę droższe ubranka, znalazłam taki sklep z odzieżą dziecięcą z Francji, ciap! spam! no jest tak jak mówicie z  tym gustem, ale na szczęście prezent się spodobał big_smile Wybrałam kurtkę i 2 spódniczki.

7

W związku z tym, że wątek został założony najwyraźniej wyłącznie w celu umieszczenia w nim przez samą Autorkę spamu - zostaje zamknięty.

The past cannot be changed,
forgotten, edited, or erased.
It can only be accepted.

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WYCHOWANIE, ZDROWIE I EDUKACJA DZIECKA » Czy ubranka to dobry prezent dla 5 latki?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021