22 letni prawiczek z powodu kilku letniej depresji - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » 22 letni prawiczek z powodu kilku letniej depresji

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 16 ]

Temat: 22 letni prawiczek z powodu kilku letniej depresji

Cześć, mam pewien problem bo przez kilka lat chorowalem na depresję gdzieś przez 5 lat i też przez ten okres nie interesował mnie sex ani żadne związki pomimo tego że wiele dziewczyn chciało być że mną ja przez swój stan nie mogłem poprostu być z kims a jak dochodziło do powiedzmy wejścia w związek kończyło się to tak że ktoś zawsze mi się wtrącał mieszał i nagadywal na mnie źle, mojej dziewczynie a ja zamiast postawić się tamtej osobie to wolałem rezygnować, ponieważ byłem nie śmiały aby coś powiedzieć albo się postawić, najprawdopodobniej przez zaniżoną samoocenę co teraz się zmieniło i już tak nie jest. depresja odbierała mi radość z czego kolwiek, wysysala że mne soki, chce dodać, że dziewczyny głównie chciały że mną być że względu na wygląd słyszałem często ze jestem przystojny a od niektórych kobiet nawet że bardzo przystojny. Powiem ze od kilku miesięcy już zakończyłem branie leków i terapie i myślę o udaniu się do sexuologa ale nie czuje takiej potrzeby od kilku miesięcy szukam kobiety która mi w tej sprawie pomoże ale kobiety źle reagują na bycie prawiczkiem traktują mnie jak dziwaka przez to że 22 lata i prawiczek, nawet jedna dziewczyna po tym jak jej powiedział że jestm prawiczkiem przez depresję ale chce się tego problemu pozbyć moco się zdziwila i zerwała ze mną kontakt. Na koniec pytanie dlaczego kobiety tak reagują? i bardzo chce rozwiązać ten problem nabierajac doświadczenia. Chciałabym abyście to sprawę oceniło było by mi miło dzięki że wytrwałeś do końca

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: 22 letni prawiczek z powodu kilku letniej depresji

Może akurat na takie trafialeś, moze wystraszyła je historia o kilkuletniej depresji, może za szybko poruszałeś temat. Ciężko powiedzieć. Ja uważam że 22 lata i prawiczek to nie tak źle, sama znam osoby które w okolicach tego wieku miały dopiero pierwsze przezycia związkowe/seksualne

3

Chłopie, po pierwsze nikomu nic do twojej seksualnej przeszłości lub jej braku. Ludzie oceniający cię przez ten pryzmat są niepoważni.
Po drugie 22 lata to jest nic, wiek inicjacji u mężczyzn jest statystycznie wyższy więc proszę, nie myśl o sobie źle.
Sam sobie odpowiedz na pytanie czy kobiety tak reagujące są wartościowe lub nie. Oceniające przez pryzmat przebytej depresji bądź braku doświadczenia seksualnego.
Nie wiem czy to cię pocieszy ale znam parę osób bez doświadczenia o ile jeden gość sam sobie to gotuje to inni to kwestia wypadkowa wielu rzeczy, nie negatywnych. Od nieśmiałości, po religię, aż wiarę w pewne ideały. I nigdy nie myślałem o nich przez to źle. W tym dwie dziewczyny, jedna 25 druga 28 lat.
Co ci mogę poradzić. Poznawaj dziewczyny normalnie. Nie musisz się spowiadać ze swojej przeszłości seksualnej. Sam bym nie poruszał tego tematu, przynajmniej na początku ale też nie kłamał. Tak samo o depresji. Niech to samo wyjdzie. Wartościowa, empatyczna dziewczyna zrozumie.
Taka jest teoria, w praktyce faktycznie wielu młodym dziewczynom odwala jak się dowiadują o prawictwie chłopaka, albo szok niedowierzanie milion pytań bez odpowiedzi. Że jakiś wybrakowany albo trefny. Tylko sam się zastanów czy chciałbym z kimś takim być.

4 Ostatnio edytowany przez Krystian1663 (2021-07-22 17:41:12)

Dzięki za odpowiedź to też przez to że w pracy dowiedzieli się że nie uprawiałem sexu a ja im odpowiedziała na pytanie zgodnie z prawda. I myślisz że sponsorowany sex jest rozwiązanie w mojej sytuacji czy lepiej poczekaj aż poznam normalna dziewczyne i z nią to zrobię

5

Osobiście uważam sponsorowany seks za masturbacje wersja premium deluxe obarczony sporym ryzykiem i według mnie nie rozwiąże to twojego problemu.
Nie wolałbyś być pożądany? Nie o to chodzi, żeby kobieta cię akceptowała i chciała z tobą uprawiać ten seks? I uważam, że sam brak tego seksu to nie jest prawdziwy problem bo za xx złotych czy ile to tam kosztuje można ten seks mieć. Raczej właśnie brak tej osoby która cię pożądana.
Tym nie mniej nie demonizuje korzystania z prostytutek, kto co lubi. Dla mnie - byłby to swoisty upadek. Dla kogoś innego może to być wizyta jak u fryzjera.
PS - następnym razem odpowiadaj, że to nie ich interes. Twoje życie seksualne twoja sprawa - a ludzie dla prawiczków często są mało empatyczni, po co ci dzielić się tą wiedzą. Przy okazji poćwiczysz asertywność.

6

Dzięki za odpowiedź. Chciałbym jeszcze dodać ze, jestem dopiero kilka miesięcy po pozbyciu się depresji i ludzie przez to nie rozumieją że byłem chory poprostu tylko widzą to że oni w moim wieku uprawiali sex a ja nie. Jeszcze raz dzięki za odpowiedź miłego dnia

7

Masz dziwnych znajomych i dziwne oczekiwania. Seks to nie jest jakiś produkt do spożycia, i najlepszy jest w jakiejś dacie, bo później to już fuj. Jak ludzie uważają, że to dziwne, że byłeś na lekach też przestaniesz je brać, nawet gdy zajdzie konieczność? A jak ludzie będą uważać, że to dziwne, że jeszcze nie masz dziecka, to zrobisz, bo ludzie nie rozumieją, że to dla Ciebie jeszcze nie czas?

Masz ciśnienie, żeby coś odhaczyć, zaliczyć zadanie domowe. Po co? Żeby móc się tym ludziom w pracy pochwalić "ahaaaaa mylicie się, już uprawiałem seks!" Po co im ta wiedza?

Kolejna rzecz, to na którym spotkaniu wspominasz o depresji? Na którym spotkaniu wspominasz o tym, że nie uprawiałeś wcześniej seksu?

If you can be anything, be kind.

8

"od kilku miesięcy szukam kobiety która mi w tej sprawie pomoże ale kobiety źle reagują na bycie prawiczkiem traktują mnie jak dziwaka przez to że 22 lata i prawiczek, nawet jedna dziewczyna po tym jak jej powiedział że jestm prawiczkiem przez depresję ale chce się tego problemu pozbyć moco się zdziwila i zerwała ze mną kontakt. "
Jeśli szukasz dziewczyny, która ci pomoże, czyli po prostu dziewczyny na seks to ja się nie dziwię za bardzo, że spotykasz sie z takimi reakcjami. Dziewczyna, która szuka kogoś na seks, będzie wolała raczej kogoś kto jest obyty z tematem. Wiem, że kolega, który był pod 30tkę, kiedyś mi opowiadał o podobnych przygodach i byl załamany, bo mu kilka dziewczyn chętnych uciekło jak usłyszały, że on nigdy nie uprawiał seksu.

Ogólnie jednak nie uważam, że bycie prawiczkiem to jest problem. A przy wieku 22 lata i tym, że jesteśmy w Polsce, to już zupełnie mnie to nie zaskakuje.
Jestem pewna, że dla wielu dziewczyn by nie miałoby to znaczenia, ale w sytuacji, kiedy szukałyby relacji. Pewnie ważniejsza okazałaby się twoja kondycja psychiczna i inne sprawy.

Everyone you meet is fighting a battle you know nothing about. Be kind. Always.

9

Seks możesz mieć na zawołanie - 200 czy 300 zł i masz godzinkę dla siebie.
Ale czy nie masz przypadkiem prawictwa mentalnego.
Bo może i z depresji wyszedłeś, ale z takiego podejścia do kobiet nie. I wiesz co - nie skupiaj się na kobietach, ale na sobie.
Buduj siebie, buduj swoją markę, to i naturalną koleją rzeczy jest to, że będziesz interesującym człowiekiem.
I nie - nie masz tego zrobić, żeby włożyć penisa, tylko po to, żeby być lepszym człowiekiem, który potrafi zbudować fajne i ciekawe relacje.
Seks nie musi być w ramach związku, ale nic nie poradzisz, ale jeżeli nie będziesz potrafił budować pozytywnych relacji.

No i wiesz. Za 2 miesiące wybije 30 i co - też nie miałem i jakoś niespecjalnie mi to przeszkadza.

Natomiast, jak libido Tobie siada na głowę to może przemyśl formę masażu erotycznego. Zawsze to forma kontaktu intymnego będzie, a swoje "zrzucisz".

What is the difference between a man and a parasite?
A man builds. A parasite asks 'Where is my share?'
A man creates. A parasite says, 'What will the neighbors think?'
A man invents. A parasite says, 'Watch out, or you might tread on the toes of God... '

10 Ostatnio edytowany przez Krystian1663 (2021-07-23 02:03:54)

Dzięki za pomoc i za wartościowe odpowiedzi wydaje mi się że trochę odbiło mi z powodu wyleczenia się z depresji i takiego poczucia własnej wartości co przyczynilo się do poczucia ze moge go w końcu uprawiać bez tej choroby która mi ja uniemozliwiala

11

Ja tam nie wnikam w depresję, jednak jak facet młody poznając kobietę mówi, że nie miał seksu bo miał depresję.. sorry.
Albo szukasz pomocy psychologicznej albo...

12 Ostatnio edytowany przez blueangel (2021-07-24 20:15:59)

zadnego sponsorowanego seksu, bo dopiero se zapaskudzisz przyszle postrzeganie przez kobiety.

serio, nie wiem, co w tym nienormalnego w byciu prawiczkiem w wieku 22 lat.
+podpisuje sie pod tym, co powiedziala Roxann.
normalne pwody to przekonania, religia, bo nie spotkalo sie jeszcze tej jedynej... ale jakby mi ktos tlumaczyl depresja tez bym dziwnie sie spojrzala

13

blueangel napisał/a:

zadnego sponsorowanego seksu, bo dopiero se zapaskudzisz przyszle postrzeganie przez kobiety.

W żaden sposób.
Skoro chce seksu to płaci za usługę.

Tak samo jak będąc głodnym na mieście kupi sobie burgera, czy obiad w restauracji - wszystko zależy ile chce zapłacić.

Właśnie argument "postrzegania" jest paskudny, bo kiedy potencjalna partnerka będzie korzystać z życia, budować nowe znajomości, które czasami będą się wiązać z seksem, tak przez głupie zbroje autor ma się ograniczać, bo postrzeganie zmieni.

Równie dobrze przez frustrację seksualną również owe "postrzeganie" może mieć charakter negatywny.

What is the difference between a man and a parasite?
A man builds. A parasite asks 'Where is my share?'
A man creates. A parasite says, 'What will the neighbors think?'
A man invents. A parasite says, 'Watch out, or you might tread on the toes of God... '

14

Krystian1663 napisał/a:

kilku miesięcy szukam kobiety która mi w tej sprawie pomoże ale kobiety źle reagują na bycie prawiczkiem traktują mnie jak dziwaka przez to że 22 lata i prawiczek, nawet jedna dziewczyna po tym jak jej powiedział że jestm prawiczkiem przez depresję ale chce się tego problemu pozbyć moco się zdziwila i zerwała ze mną kontakt.

Ale po co o tym mówić?

Na koniec pytanie dlaczego kobiety tak reagują?

Bo zachowujesz się jak creep i każdej opowiadasz o swoich problemach z prawictwem?

a od niektórych kobiet nawet że bardzo przystojny.

Załóż tindera, idź w ilość i dąż do szybkiej konsumplcji?
Znaczy, graj na swoje silne strony.

15

22 lata na prawiczka to jeszcze wciąż niewiele. Mnóstwo ludzi miało swój pierwszy kontakt seksualny w tym wieku.

16

22 lata to nie jest jeszcze duży wiek jak na bycie prawiczkiem.

Dziewczyny chcą Cię poznawać i z Tobą być? Super... jesteś szczęściarzem.

Jednak coś się psuje? Hmm... ciekawe co?

Ano to:    dziewczyna widzi fajnego chłopaka, podoba się fizycznie, mówi całkiem składnie, nie jest chamem, prostakiem... i chce go poznać. Jak tylko zaczyna poznawać, to słyszy:     "O ja biedny nieboraczek! Straszna depresja mnie zniszczyła, skrzywdziła... jestem prawiczkieeeeeemm.... czy to źle dla Ciebie dizewczyno? Czy zechcesz mnie takiego uszkodzonego i zapóźnionego? Czy się zlitujesz? Bo jeśli się zlitujesz, to ja będę twoim księciem... będę robił śniadania, obiady, i czyścił twoje buty, będę bardzo wdzięczny, że ze mną jesteś... "

Co zmienić?

Jak poznajesz dziewczyny, to nie zaczynaj od swoich problemów. I skoro są takie, co chcą Ciępoznać, to idź z nimi szybko na seks.

Nie wszystkie żyją z tymi, których kochają. Szczęśliwe, które kochają tych, z którymi żyją. Niektóre kochają dwóch. Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości. Życie jest czasami kolorowe, ale w większości szare i właśnie w tych odcieniach szarości powinniśmy odnajdować szczęście.

Posty [ 16 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » 22 letni prawiczek z powodu kilku letniej depresji

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021