E recepta- zasady - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » E recepta- zasady

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 ]

1 Ostatnio edytowany przez Ajko (2021-07-15 19:51:07)

Temat: E recepta- zasady

Dostałam dzisiaj e receptę ważną 30 dni z lekarstwami na ok 360 dni bez refundacji.
W aptece dostałam leków na 180 dni bo tyle jednorazowo mogą wydać. Co do reszty pani nie wiedziała jak zrealizować.
Po powrocie do domu na necie znalazłam coś takiego

"Jaką maksymalną ilość leku można wydać pacjentowi na e-receptę, której czas realizacji wynosi 30 dni?
Odp: Lekarz może dla pacjenta wypisać maksymalnie ilość leku na 360 dni stosowania, a osoba realizująca tyle wydać, ale w częściach na maksymalnie 180 dni stosowania jednorazowo."

Co to znaczy? Czyli mogę wykupić 2 część recepty? Kiedy mogę pójść po 2 cześć lekarstw? Dodatkowo czytam, że jest zasada, że 2 część musi być wykupiona w tej samej aptece.  Pójdę tam jutro, ale chciałabym być przygotowana.
Może ktoś się orientuje i poradzi jak postępować w takich sytuacjach.

Odp: Sprawa wyjaśniona smile. Cytat dobrze informuje. Jutro idę po 2 część leków.

Zobacz podobne tematy :

Posty [ 1 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » E recepta- zasady

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021