Ostrogi piętowe - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Ostrogi piętowe

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Ostrogi piętowe

Witam co skutecznego polecacie na ostrogi? Z góry dziękuję

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez paslawek (2021-07-18 12:07:14)

Odp: Ostrogi piętowe
ewcia 80 napisał/a:

Witam co skutecznego polecacie na ostrogi? Z góry dziękuję

Fizjoterapia,fizykoterapia po prostu ,moja mama miała rożne bardzo skuteczne zabiegi te które pamiętam to np  jonoforezę i ultradźwięki (fonoforeza) ,ale są inne w tym zakresie terapii ostróg.
Przez 12 lat nie miła z ostrogami potem problemów.

3

Odp: Ostrogi piętowe
paslawek napisał/a:
ewcia 80 napisał/a:

Witam co skutecznego polecacie na ostrogi? Z góry dziękuję

Fizjoterapia,fizykoterapia po prostu ,moja mama miała rożne bardzo skuteczne zabiegi te które pamiętam to np  jonoforezę i ultradźwięki (fonoforeza) ,ale są inne w tym zakresie terapii ostróg.
Przez 12 lat nie miła z ostrogami potem problemów.

A jak długo chodziła na rehabilitację, po jakim czasie pomogło?

4

Odp: Ostrogi piętowe
ewcia 80 napisał/a:
paslawek napisał/a:
ewcia 80 napisał/a:

Witam co skutecznego polecacie na ostrogi? Z góry dziękuję

Fizjoterapia,fizykoterapia po prostu ,moja mama miała rożne bardzo skuteczne zabiegi te które pamiętam to np  jonoforezę i ultradźwięki (fonoforeza) ,ale są inne w tym zakresie terapii ostróg.
Przez 12 lat nie miła z ostrogami potem problemów.

A jak długo chodziła na rehabilitację, po jakim czasie pomogło?

O ile pamiętam to ze dwa miesiące może dłużej ale trochę,ręki nie dam uciąć jednak,dokładnie precyzyjnie nie pamiętam ,bo działo się wtedy więcej rzeczy, ostrogi to był nie taki znowu problem,mój tata chorował ciężko i zmarł ,były też problemy innej natury mniejsza z tym jakie.
Wiem że dość szybko odczuła poprawę tak przynajmniej twierdziła ,a była ,szczera
sama była medykiem i nie robiła afer ze zdrowiem, ukrywaniem dolegliwości żeby nie martwić rodziny 
miała wtedy 73 lata

5

Odp: Ostrogi piętowe
paslawek napisał/a:
ewcia 80 napisał/a:
paslawek napisał/a:

Fizjoterapia,fizykoterapia po prostu ,moja mama miała rożne bardzo skuteczne zabiegi te które pamiętam to np  jonoforezę i ultradźwięki (fonoforeza) ,ale są inne w tym zakresie terapii ostróg.
Przez 12 lat nie miła z ostrogami potem problemów.

A jak długo chodziła na rehabilitację, po jakim czasie pomogło?

O ile pamiętam to ze dwa miesiące może dłużej ale trochę,ręki nie dam uciąć jednak,dokładnie precyzyjnie nie pamiętam ,bo działo się wtedy więcej rzeczy, ostrogi to był nie taki znowu problem,mój tata chorował ciężko i zmarł ,były też problemy innej natury mniejsza z tym jakie.
Wiem że dość szybko odczuła poprawę tak przynajmniej twierdziła ,a była ,szczera
sama była medykiem i nie robiła afer ze zdrowiem, ukrywaniem dolegliwości żeby nie martwić rodziny 
miała wtedy 73 lata

OK. Dziękuję

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Ostrogi piętowe

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024