Witam po długiej nieobecności - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Witam po długiej nieobecności

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

1

Temat: Witam po długiej nieobecności

Witaje, standardowo nie wiem od czego zacząć, wiec mam prawie 31 lat. W Poznaniu mieszkam od 11 lat a moje rodzinne strony znajdują się w województwie kujawsko-pomorskim. Mam męża i 2,5 letniego synka oraz dwa koty. Kocham czytać książki i oglądać dramy (koreańskie, chińskie i japońskie). Staram się być pozytywną osobą ale czasami ciężko jest, ale nie poddaje się smile Mimo że mieszkam już tyle czasu w Poznaniu nie jestem w stanie poznać nikogo godnego zaufania, ponieważ ta znajomość staje sie toksyczna. Ja potrzebuje przyjaciela ktory bedzie potrafil odebrac ode mnie telefon w srodku nocy i wysłuchał mojego placzu czy wywodu a nie dodatko wbije szpile mowiac, że sobie zasłuzyłam i musze mieć twardy tyłek. Nie mam szczęścia do poznawania przyjaciółek przez neta, dlatego zaprzestałam tego, jednak po kilku latach stwierdziłam że trzeba dać temu forum kolejna szanse, więc jeśli moj opis cie nie przestraszył moja przyszła przyjaciółko napisz do mnie i poznajmy się wink Czekam na meile.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Witam po długiej nieobecności

Czasem dobry przyjaciel nie poklepie po plecach a po prostu opierdzieli i podpowie konstruktywne rozwiązanie. wink

3

Odp: Witam po długiej nieobecności

Hej
Ja pochodze z Poznania smile niestety juz tam nie mieszkam ale jakbys chciała po kliknąć to śmiało możesz pisać smile

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Witam po długiej nieobecności

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024