Po prostu z kims pogadac,zaprzyjaznic sie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Po prostu z kims pogadac,zaprzyjaznic sie

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

Temat: Po prostu z kims pogadac,zaprzyjaznic sie

Hej,
Strasznie dokucza mi samotnosc. Wszyscy znajomi itp maja rodziny,swoje plany, nie rozumieja samotnosci. Chetnie poznam/pogadam osoby w podobnej sutuacji. Mam 40 lat, wdowa-strasznie nie lubie tego slowa- bladze na stronach randkowych i dochodze do wniosku ,ze nikogo juz nie poznam. Ktos w podobnej sytuacji? Jak sobie radzicue?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Po prostu z kims pogadac,zaprzyjaznic sie

Cześć mam 28 lat i również nie mam nikogo do rozmowy. Jeżeli mój wiek nie przeszkadza to chętnie porozmawiam wink

3

Hej
Mam 32 lata tez nie mam z kim pogadac  jak masz ochotę możemy po pisać smile

4

WITAJCIE Z CHECIA POGADAM...50 TKA STUKNIE MI W NIEDZIELE..

.1.3.1.3.1.3.

5

Witam dziewczyny ja również chętnie porozmawiam zaprzyjaźnię się zakoleguję poznam nowe osoby, które poszukują bratniej duszyczki. Mam 41 lat

6

Hey :)

W życiu najbardziej boję się samotności. Przeraża mnie to
a niestety taki mi się to wszystko dziwnie układa, że po kilkuletnim związku zamieszkałam sama (pierwszy raz w swoim życiu  :) )
i nie mogę się odnaleźć. Zaczęłam się z kimś spotykać i nienauczona doświadczeniem znów starałam się dla kogoś zmienić - i dobrze wiemy, że to nie jest dobre na dłuższą metę.  Rodzina wspiera ale nie rozumie, przyjaciółka w innym mieście.
Ogólne to jestem naiwna, zbyt dobra i bardzo łatwo mnie zranić :) A gdy mi źle uciekam w pracę. To jedyna "stabilizacja" w moim życiu... >_>

Chciałabym bardzo poznać osobę, z którą można porozmawiać o wszystkim i o niczym; bez oceniania :)
K 30 lat

7

Eniikis napisał/a:

Hey smile

W życiu najbardziej boję się samotności. Przeraża mnie to
a niestety taki mi się to wszystko dziwnie układa, że po kilkuletnim związku zamieszkałam sama (pierwszy raz w swoim życiu  smile )
i nie mogę się odnaleźć. Zaczęłam się z kimś spotykać i nienauczona doświadczeniem znów starałam się dla kogoś zmienić - i dobrze wiemy, że to nie jest dobre na dłuższą metę.  Rodzina wspiera ale nie rozumie, przyjaciółka w innym mieście.
Ogólne to jestem naiwna, zbyt dobra i bardzo łatwo mnie zranić smile A gdy mi źle uciekam w pracę. To jedyna "stabilizacja" w moim życiu... >_>

Chciałabym bardzo poznać osobę, z którą można porozmawiać o wszystkim i o niczym; bez oceniania smile
K 30 lat

Ze mna mozna tak pogadac, ale czy duzo mowisz bo nie lubie kogos ciagnac za jezyk.

'To go back, you must go through yourself, and that way no man can show another.'

8 Ostatnio edytowany przez przyczajony_ (2021-06-30 04:12:19)

mieszkam w dużym (i pięknym) mieście, a mam wrażenie jakby wszyscy po prostu "mieli parę"... może samotnych nie znajdziesz parkach, może nie chodzą po ulicach, nie mam pojęcia gdzie można znaleźć kogoś do normalnej zwykłej koleżeńskiej rozmowy... mam 36, zajmuję się technologiami www, interesuję się rozwojem duchowym, psychologią, filozofią (głównie daleki wschód)...

@Eniikis, chcesz porozmawiać na priv?

9

Cześć wszystkim na forum wink

10

Dzień dobry wszystkim, moje imię - Natalia.
Pomimo swojego wieku (he, he, he) nadal studentka, głodna wiedzy i nowych znajomości smile

11

Cześć wszystkim! smile

12

czy są jakieś osoby które lubią rozmawiać o psychologii? sensie życia? rozwoju duchowym? zjawiskach nadprzyrodzonych? wiedzy tajemnej?

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Po prostu z kims pogadac,zaprzyjaznic sie

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021