Witam prezerwatywy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 13 ]

Temat: Witam prezerwatywy

Witam, nie wiem jakie prezerwatywy wybrac z dziewczyna chcemy juz wspolzyc ale niestety durex extra safe sa za ciasne u nasady i sie zwijaja, ona mowila zebym xl kupil a ja totalnie nie wiem.
15 cm w obwodzie mam i to jest ten problem, z gory dziekuje za pomoc.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Witam prezerwatywy

Musisz czytać jakie mam rozmiary inny rodzaj. Nie musi to być odrazu xl. Spróbuj np smakowych z Durex

....W życiu bowiem istnieją rzeczy,o które warto walczyć do samego końca...
Paulo Coelho

3

szusz napisał/a:

Musisz czytać jakie mam rozmiary inny rodzaj. Nie musi to być odrazu xl. Spróbuj np smakowych z Durex

Nie rozumiem polowy twojego zdania niestety, no ale dobrze tutaj niestety jakie widzialem na pulkach to classic i extra safe, uzywalem extra safe wlasnei i zjezdzaly/zwijaly sie niestety.

4

Czytaj z tyłu zanim kupisz tam pisze rozmiar. Z tego co pamiętam każdy rodzaj jak np smakowe czy jakieś tam z wypustkami mają inny rozmiar o to mi chodzi.

....W życiu bowiem istnieją rzeczy,o które warto walczyć do samego końca...
Paulo Coelho

5

aa co wiem extra safe maja 56mm a xl maja 57mm to mnie dziwi na internecie jest stronka gdzie nawet miarka do zmierzenia jest i mi wyszlo 69mm o.O to ja sie wlasnie dziwie jakie mam wziasc, dlatego wole zapytac zanim kolejna wpadka bedzie z tym.

6

Prezerwatywy też Cię witają ;D

7

To fakt, tytuł tematu rozwalił system wink.

8

Ja to się czasami zastanawiam co tu ludzie takiego w sobie mają że inni są skłonni iść z nimi do łóżka. Zwłaszcza jak ktoś tworzy takie potworki jak nazwa tego tematu. tongue

*** Ojciec jest dla ciebie uosobieniem Boga. A jeśli nie znasz swojego ojca, jeśli twój ojciec dał nogę albo nigdy nie ma go w domu, to jakie jest twoje wyobrażenie o Bogu? *** You never know how strong you are until being strong is the only choice You have. ***

9

moze chodzilo o zwrocenie waszej uwagi wink "chwyt reklamowy"

10 Ostatnio edytowany przez Nadzieja89 (2015-07-17 12:23:13)

Też z chłopakiem mamy taki sam problem smile. Sprawdzaliśmy już classic i extra safe i bardzo go uciskają, zawijają się i wgl nie mogą wejść -.-. Też myślimy nad zakupem tych XL, ale opinie jakie czytałam są różne bo jedni mówią, że różnica pomiędzy zwykłymi a XL jest duża a inni że żadna tylko taki chwyt. Jednak nie mając wyjścia spróbujemy i z tymi. Jeśli chodzi o smakowe czy jakieś to chyba wszystkie mają standardowy rozmiar i nie opłaca się ich kupować wink.

,,Miłość jest wtedy wielka, kiedy gra nie na jednej, ale na wszystkich strunach serca.''

11

Ja rozumiem, ze nastolatki nie ociekaja w kase, ale chyba kupienie kilku rodzajow i przetestowanie ich osobiscie to nie jest AŻ TAKA inwestycja zeby polegac wylacznie na poradach z neta?

12

A ja mam z kolei wrażenie że nader często małolaty czy inne studenciny ( czy tam ludzie w wieku okołostudenckim ale niekoniecznie będący studentami ) mają kasy jak lodu. Czasami to się naprawdę zastanawiam czy oni czy tam ich rodzice tak dobrze zarabiają, tak umiejętnie kradną czy mają tyle kredytów.

*** Ojciec jest dla ciebie uosobieniem Boga. A jeśli nie znasz swojego ojca, jeśli twój ojciec dał nogę albo nigdy nie ma go w domu, to jakie jest twoje wyobrażenie o Bogu? *** You never know how strong you are until being strong is the only choice You have. ***

13

Siemka kogo  szukasz

Posty [ 13 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018