Opis tinder - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 32 ]

1

Temat: Opis tinder

Cześć,jak myślicie taki opis nada się na Tinder/Badoo

Lubię gotować,potrafię zrobić okrągłą  pizze

Sporo  jeżdżę na rowerze i biegam,chętnie też  chodzę po górach

W wolny. Czasie wybieram film,serial lub dobrą książkę,obecnie czytam "pierwszy śnieg"-Jo Nesbo

Obecnie dbam o cztery jaszczurki i parę modliszek

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Janix2 (2021-02-21 14:21:43)

Odp: Opis tinder

"Pierwszy śnieg"- Jo Nesbo
Opiekuję się czterema jaszczurkami i parą modliszek.

3

Drafff napisał/a:

W wolny. Czasie wybieram film,serial lub dobrą książkę,obecnie czytam "pierwszy śnieg"-Jo Nesbo

Może być poza ostatnim wersem

4

"Na cóż goła klata jak szwankuje ortografia".

Popraw błędy.

Nie wszystkie żyją z tymi, których kochają. Szczęśliwe, które kochają tych, z którymi żyją. Niektóre kochają dwóch. Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości. Życie jest czasami kolorowe, ale w większości szare i właśnie w tych odcieniach szarości powinniśmy odnajdować szczęście.

5

taaak, to ostatnie zdanie zapewni Ci stado wielbicielek..

A słowa same jak motyle sfruwają z warg i lecą w mrok. Któż nam wesołą piosnkę przysłał, Choć mgła i rzeką płynie kra? Nadziei maleńka orkiestra, Co pod batutą serca gra! Nadziei maleńka orkiestra, Co pod batutą serca gra!

6

Pisownia leży na całego, u mnie byłbyś spalony. Twój opis jest Twoją wizytówką, ja w nim widzę niechlujstwo i brak szacunku dla odbiorcy.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj! smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)

7

Olinka napisał/a:

Pisownia leży na całego, u mnie byłbyś spalony. Twój opis jest Twoją wizytówką, ja w nim widzę niechlujstwo i brak szacunku dla odbiorcy.

Z drugiej strony to tinder.
Po pewnym czasie już nikt tego nie czyta big_smile
Naprawdę.

What is the difference between a man and a parasite?
A man builds. A parasite asks 'Where is my share?'
A man creates. A parasite says, 'What will the neighbors think?'
A man invents. A parasite says, 'Watch out, or you might tread on the toes of God... '

8

Czyli co, jest nadzieja? big_smile
Swoją drogą jeśli Autor z takim tekstem chce się przebić przez setki innych "ofert", to strach się bać jakie perełki można tam znaleźć wink.

A już poważniej, to nie korzystam i nigdy nie korzystałam z takich miejsc w sieci, dlatego nie bardzo ogarniam jak to działa, ale intuicyjnie poszłabym w coś, co przyciągnie uwagę, a równocześnie nie będzie zbyt efekciarskie. Tekst krótki, błyskotliwy, lekko intrygujący, na pewno zgodny z rzeczywistością i bez silenia się na nadmiar oryginalności, bo tu też można łatwo przesadzić.

Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)

9

Jeśli ostatnie zdanie nie dotyczy prawdziwych jaszczurek i modliszek , to bym je zmienił smile

"Będziesz stale cierpiał, jeśli będziesz reagował emocjonalnie na wszystko(...), prawdziwa siła zawiera się w obserwowaniu wszystkiego z boku, ze spokojem i logiką" - Bruce Lee

10 Ostatnio edytowany przez aniuu1 (2021-02-25 11:56:44)

Ale po co piszesz o tej pizzy? To jest coś czym się warto pochwalić czy może jedyna rzecz jaką potrafisz przyrządzić? Pizza ale tylko okrągła XD
Może lepiej przynajmniej napisać, że jest świetna/ przepyszna/ wg oryginalnego włoskiego przepisu/ to twoja specjalność/ lubisz nią częstować :-)

Everyone you meet is fighting a battle you know nothing about. Be kind. Always.

11

Podrzuć kilka faktów i tak pierwsze skrzypce gra zdjęcie

12 Ostatnio edytowany przez Panna z Kapeluszem (2021-02-26 22:24:05)

Kobiety odstraszają dziwne zdjęcia Panów, czytaj;
- z dziwną miną,
- prężący się przed lustrem,
- w okularach słonecznych/bo nie widać oczu,
- W autach, przed Autem...
- z wymuszonym uśmiechem,
albo miną srogą,
- zdjęcia tylko czarno białe...
Co do opisu/co odstrasza panie;
- Prawie nic nie napisał/same kropeczki,
- opis typu „Jestem jaki jestem”
- „Jestem Ok”
Albo jak kopiuje tekst i wysyła do prawie każdej dalej/ten sam tekst, to widać big_smile
Albo pisze „niemrawo”
to kobiecie tez się odechciewa,
myśli sobie - następny taki sam, później urywa się pisanie/kontakt,

Albo gdy po dwóch wiadomościach chce już nr telefonu, albo ciągnie rozmowę zbyt długo, bez konkretów, trzeba to potrafić wyważyć odpowiednio.
Jak mi się coś przypomni to dopiszę.

13

Dla mnie jest ok , krótko zwięźle i na temat , elaboratów i tak nikt nie czyta. Poza tym wszystkim nie dogodzisz , szczególnie kobietom smile

14

Dla mnie te jaszczurki i modliszki najfajniejsze z całego opisu. To coś ciekawego, dośc nietypowego, więc przed oczami mam kogoś z pasją. Pewnie bym o to podpytała. Nie mówiąc o ciężko-suchym żarciku na temat zjadania samców po stosunku (bo tinder to na seks, tak?) mimo, że wiem, że to mit. Góry- fajnie. Nesbo- mistrz kryminałów to w mojej ocenie nie jest, ale mogło być gorzej.  Bo, że potrafisz zrobić okrągły spód na pizzę... no super, ale tu się skłaniam ku temu co napisała Aniuuu1, cytuję: "Może lepiej przynajmniej napisać, że jest świetna/ przepyszna/ wg oryginalnego włoskiego przepisu/ to twoja specjalność/ lubisz nią częstować" : )

Nie widzimy rzeczy takimi, jakie są. Widzimy je takimi, jakimi my jesteśmy.

15 Ostatnio edytowany przez authority (2021-02-27 18:11:26)

Napisze coś na co mało kto zwraca uwagi mianowicie kwestiach kulturowych oraz o algorytmie tindera i innych portali randkowych. Na świecie w większości państw wymaga się aby to mężczyzna zrobił pierwszy krok co uwzględnia algorytm przez co w aplikacjach kobiety są zasypywane rożnymi tekstami od setek mężczyzn przez co lwia część nie dostaje żadnej odpowiedzi a algorytm jest tak skonstruowany by człowiek szybko nie znalazł 2 połówki powód jest prozaiczny znajdujesz 2 połówkę kasujesz apkę strumień gotówki na tobie usycha. Powiem wprost i brutalnie zależy im byś czuł się źle będziesz instalował usuwał i ponownie instalował aplikację. Dlatego lepiej znaleźć kogoś w realu. Albo w dobrej płatnej aplikacji. Płacisz wymagasz i otrzymujesz. Np płatna wersja edarling.

"Księża będą zawsze wykorzystywać ciemnotę i przesądy ludu. Będą posługiwać się religią jak maską, pod którą kryje się obłuda i zbrodniczość ich poczynań"
Tadeusz Kościuszko
"Religia jest dla ludzi bez rozumu"
Józef Piłsudski

16

R_ita napisał/a:

Dla mnie te jaszczurki i modliszki najfajniejsze z całego opisu. To coś ciekawego, dośc nietypowego, więc przed oczami mam kogoś z pasją.

Jakieś trzy miesiące temu byłam na wystawie jadowitych pająków. Jako że wystawa odbywała się w galerii handlowej, a lokale gastronomiczne i sklepy nie pracowały, to i na wystawie ruch był niewielki. Chodziliśmy sobie z mężem oglądając te pająki i skorpiony, bo te też zostały pokazane, kiedy - zapewne z braku innego zajęcia - podszedł do nas właściciel "uroczych" żyjątek i zapytał czy coś nas jakoś szczególnie zainteresowało. Wykorzystałam okazję, by urządzić sobie z nim pogawędkę, zapytać o to i o owo. Pan z jednego z terrariów wygrzebał jakąś wielką glistę, której nazwy teraz nie pamiętam, a która była zakopana w ziemi, pokazał jak zachowuje się pająk zrzucający wylinkę, czym różni się skorpion groźny od tego mniej groźnego i tak dalej, i tak dalej. Generalnie facet opowiadał o tym wszystkim z taką pasją i błyskiem w oczach, że nie tylko mnie tym rozbroił, ale i samym tematem szczerze zainteresował.

Dążę do tego, że jak najbardziej podzielam Twoje zdanie, że akurat ta część opisu jest bardzo na plus, bo samo zagadnienie jest niebanalne i przedstawia kogoś, kto ma w sobie jakiś polot, ma zainteresowania. Osobiście tego bym nie ruszała, a jedynie postawiła kropkę na końcu zdania wink.

17 Ostatnio edytowany przez Misinx (2021-02-27 21:59:17)

Drafff napisał/a:

Autor jest i tak chyba z tych co nie odpisuje na odpowiedzi, ale na jego miejscu nauczyłbym się raczej robić trójkątną pizzę, albo idealnie sześciokątną. Bo okrągła to chyba jednak nie wyczyn tongue
Czepiam się.
A z tym hodowaniem modliszek, to pewnie jakaś aluzja, że on niby taki nieujarzmiony big_smile i żadna mu łebek nie urwie.

Przed użyciem wstrząsnąć.

18

Olinka napisał/a:
R_ita napisał/a:

Dla mnie te jaszczurki i modliszki najfajniejsze z całego opisu. To coś ciekawego, dośc nietypowego, więc przed oczami mam kogoś z pasją.

Jakieś trzy miesiące temu byłam na wystawie jadowitych pająków. Jako że wystawa odbywała się w galerii handlowej, a lokale gastronomiczne i sklepy nie pracowały, to i na wystawie ruch był niewielki. Chodziliśmy sobie z mężem oglądając te pająki i skorpiony, bo te też zostały pokazane, kiedy - zapewne z braku innego zajęcia - podszedł do nas właściciel "uroczych" żyjątek i zapytał czy coś nas jakoś szczególnie zainteresowało. Wykorzystałam okazję, by urządzić sobie z nim pogawędkę, zapytać o to i o owo. Pan z jednego z terrariów wygrzebał jakąś wielką glistę, której nazwy teraz nie pamiętam, a która była zakopana w ziemi, pokazał jak zachowuje się pająk zrzucający wylinkę, czym różni się skorpion groźny od tego mniej groźnego i tak dalej, i tak dalej. Generalnie facet opowiadał o tym wszystkim z taką pasją i błyskiem w oczach, że nie tylko mnie tym rozbroił, ale i samym tematem szczerze zainteresował.

Mam bardzo podobne doświadczenie. Miałam okazję brać udział w wystawie gdzie były różne pająki, egzotyczne owady i tym podobne. Zadziwiające było to, że Ci ludzie mieli taką pasję i wspomniany przez Ciebie błysk w oku dzieląc się informacjami na ich temat, że człowiek uznawał, że te karaczany to jednak super robaki. Można też było skosztować placki ze świerszczami i karaczany na oleju. No ale nawiązując do tindera to mam świadomość, że takie nietypowe zainteresowania fanek autorowi raczej nie przysporzą.

19

Ale czyż nie o to chodzi, żeby człowiek miał właśnie jakąś pasję, taką, która sprawia, że wypieki na twarzy, gdy o tym opowiada? Akurat nie chcę tutaj za bardzo zachwalać pająków czy skorpionów, bo to będzie nieobiektywne smile Ale coś takiego właśnie nie sprawia, że dana osoba już plasuje się wysoko w rankingu? wink

"Będziesz stale cierpiał, jeśli będziesz reagował emocjonalnie na wszystko(...), prawdziwa siła zawiera się w obserwowaniu wszystkiego z boku, ze spokojem i logiką" - Bruce Lee

20

Według mnie o to właśnie chodzi i dla mnie plasuje się wysoko w rankingu, choćby o te modliszki czy ptaszniki chodziło. Ale jednak większość osób to się raczej skrzywi niż zachwyci, co nie? Tak mi się przynajmniej wydaje.

21

No cóż, akurat może większość się skrzywi, ale sam przekonywać nie będę, bo ciężko być obiektywnym, jak człowieka interesuje wszystko, co tylko się wiąże z przyrodą big_smile Zresztą tak to jest, jedni wolą pieski, kotki albo ptaszki czy rybki a inni pająki smile

22

Moim zdaniem niemal każda pasja sprawia, że człowiek robi się na swój sposób ciekawy, choćby dlatego, że jest jakiś. Swoją drogą wspomniany mężczyzna wywołał u mnie taką chęć przełamania własnego lęku, że wzięłam jedno takie czarne, włochate, wielkości mojej dłoni do ręki (zapewnił, że będę bezpieczna, choć pająk był jadowity), co u przypadkowych gapiów wywoływało dreszcze i sami podobnie zachęcani jednak się nie skusili. Dążę do tego, że ludzie z pasją sprawiają, że zwykle pchają nas do przodu, bo sami rozumieją co znaczy żyć pełnią życia i wówczas tym zarażają.

Tak więc raz jeszcze powtórzę, że jaszczurki i modliszki u mnie są na plus, o ile rzecz jasna w opisie nie ma ukrytych podtekstów wink.

23

Prawdziwa pasja czy nawet szczere zainteresowanie i radość z wykonywanej pracy czy innych zajęć sorawia, że po pierwsze człowiek czuje taką chęć do życia i działania a jedocześnie zaraża tym innych, wywołująć pozytywne odczucia i zainteresowanie. Tym bardziej w takim przypadku, gdzie takie stworzenia sa ogólnie traktowane jako niekoniecznie sympatyczne wink

bagienni_k napisał/a:

Prawdziwa pasja czy nawet szczere zainteresowanie i radość z wykonywanej pracy czy innych zajęć sorawia, że po pierwsze człowiek czuje taką chęć do życia i działania a jedocześnie zaraża tym innych, wywołująć pozytywne odczucia i zainteresowanie. Tym bardziej w takim przypadku, gdzie takie stworzenia sa ogólnie traktowane jako niekoniecznie sympatyczne wink

Na tinderze to chyba największe wzięcie ma survival.........
.........branie ma gość, któremu konar płonie w każdych okolicznościach big_smile

P.S. Ogłoszenie autora strasznie sztampowe....a błędy ortograficzne dyskwalifikują.....
Takich jest setki....

25

Joker20 napisał/a:

Dla mnie jest ok , krótko zwięźle i na temat , elaboratów i tak nikt nie czyta. Poza tym wszystkim nie dogodzisz , szczególnie kobietom smile

Ja akurat czytałam i zwracałam uwagę na dłuższy tekst a nie 3 zdania na krzyż.
Dobrze napisać kogo się szuka, podać swoje pasje

" narodziny są cierpieniem, starość jest cierpieniem, śmierć jest cierpieniem"
chloe2 napisał/a:
Joker20 napisał/a:

Niezupełnie. Ogłoszenie może być krótkie....byle było dowcipne, lekko prowokujące, zmuszające do odpowiedzi.
Ważne by nawiazać kontakt....resztę można napisać później.

27

zwyczajny gość napisał/a:
chloe2 napisał/a:
Joker20 napisał/a:

Niezupełnie. Ogłoszenie może być krótkie....byle było dowcipne, lekko prowokujące, zmuszające do odpowiedzi.

Zależy co kto lubi akurat z perspektywy kobiety mogę powiedzieć że opis jest bardzo ważny i raczej panów którzy mieli bardzo ubogi opis od razu ignorowałam. Dowcipne być nie musi, wystarczy że będzie szczere, zainteresuje swoją osobą

chloe2 napisał/a:
chloe2 napisał/a:

Zależy co kto lubi akurat z perspektywy kobiety mogę powiedzieć że opis jest bardzo ważny i raczej panów którzy mieli bardzo ubogi opis od razu ignorowałam. Dowcipne być nie musi, wystarczy że będzie szczere, zainteresuje swoją osobą

Takich ogłoszen są miliony....zwykłych, przeciętnych, nieciekawych.....
Zreszta zależy kto kogo szuka ....i po co. Lepiej spotkać jedną interesującą dziewczynę, niż 10 przeciętnych.

29

chloe2 napisał/a:

Takich ogłoszen są miliony....zwykłych, przeciętnych, nieciekawych.....
Zreszta zależy kto kogo szuka ....i po co. Lepiej spotkać jedną interesującą dziewczynę, niż 10 przeciętnych.

No i znów zależy co dla kogo jest przeciętne a co interesujące. Niestety w pierwszej kolejności idzie zawsze zdjęcie a dopiero później opis, portale randkowe niestety takie są. Niestety nie spotkałam się z wieloma takimi profilami, żeby był długi opis, tak jakby w dzisiejszych czasach był problem ze skleceniem kilku sensownych zdań. Dłuższe opisy są wśród facetów rzadkością na takich portalach. Niestety.

chloe2 napisał/a:

No i znów zależy co dla kogo jest przeciętne a co interesujące. Niestety w pierwszej kolejności idzie zawsze zdjęcie a dopiero później opis, portale randkowe niestety takie są. Niestety nie spotkałam się z wieloma takimi profilami, żeby był długi opis, tak jakby w dzisiejszych czasach był problem ze skleceniem kilku sensownych zdań. Dłuższe opisy są wśród facetów rzadkością na takich portalach. Niestety.

Kiedyś miałem incydent na portalach....trochę z nudów. Nigdy nie wysyłałam zdjęcia na początku....najpierw  dłuższe pisanie by można było kogoś poznać.
Opisy nie muszą być długie, bo ważniejsze jest jak i co ktoś pisze. Nieraz już po kilku zdaniach można wiele powiedzieć o drugiej osobie.

31

chloe2 napisał/a:

Kiedyś miałem incydent na portalach....trochę z nudów. Nigdy nie wysyłałam zdjęcia na początku....najpierw  dłuższe pisanie by można było kogoś poznać.
Opisy nie muszą być długie, bo ważniejsze jest jak i co ktoś pisze. Nieraz już po kilku zdaniach można wiele powiedzieć o drugiej osobie.

Tak jak mówiłam zależy co kto lubi, ja powiedziałam na co osobiście zwracalam uwagę kiedy tam byłam.

32

Swego czasu, kiedy miałem jeszcze konto na jednym z portali, to raczej dominowały opisy krótkie, ale rzeczowe. Myślę, że wsyatrczyło dosłownie kilka zdań, aby móc kogoś przyciągnać. Czasami, jak się widziało zbyt długi opis, to automatycznie zniechęcało do kontaktu. Po co pisać elaboraty na całą stronę A4? Nie lepiej sobie większość przekazać już w prywatnej rozmowie?

Posty [ 32 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021