jak się zachować? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIERWSZA MIŁOŚĆ I RANDKI » jak się zachować?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 24 ]

1 Ostatnio edytowany przez yvette (2010-05-10 05:37:56)

Temat: jak się zachować?

Widocznie tak to już jest, że jak ludzie mają problemy to fajnie jest napisać na takim forum bo naprawdę aż się lżej na duszy robi.
Ostatnio byłem na randce. Nie chodze na randki, nie wiem jak sie zachować więc na pewno ktoś zauważy, że popełniłem błąd np.
nie proponując kolejnego spotkania. Też wszystko przez moje podejście bo ja mam nastawienie, że i tak nie może się udać więc po co w ogóle próbuje...???może dlatego takie mam wrażenie bo jeszcze nigdy jak mi zależalo nikt tego nie odwzajemnił a mam już 23 lata..
Spotkałem sie z dziewczyna, bylismy na kawie po czym odprowadzilem ja ,,,, moglem sie po prostu zapytac czy mialaby ochote sie ze mna jeszcze kiedys spotkac,,a ja nie wiem,,jakbym mial wrazenie ze to spotkanie bylo calkiem nieudane i mi zapewne odmówi.
Cos musialo widocznie w tym byc bo takie rzeczy sie czuje,,,Wolalem grzecznie podziekowac za spotkanie i po prostu napisac za jakis czas czy nie ma ochoty sie gdzies wybrac,,nie wiem,,,moze po prostu ta dziewczyna wydaje mi sie za wspaniala aby moglo cokolwiek mnie z nia laczyc,,,z takim nastawieniem za daleko chyba nie zajde;/
Ona mi równiez podziekowala,,,i powiedziala do mnie widzac ,,,heh,,ze sie po prostu z nia zegnam co jak podkreslilem bylo bardzo glupie z mojej strony i wynikalo z calkowitego braku wiary z siebie,,powiedziala,,"to bedziemy w kontakcie"
Ta randka byla w Piatek ,,,,i napisalem w niedziele,,,akurat padalo caly dzien a po 15,00 wyszlo sloneczko wiec postanowilem zaproponowac jej spacer. odpisala mi dopiero po 40 minutach " Czesc:) niestety nie bede mogla dzisiaj juz jestem umówiona musze odwiedzic dwie kolezanki , dzisiaj odpada, ale dziekuje." Fakt niedziela,,mogla miec inne plany,..moglem do niej napisac w sobote co robi w niedziele;/
Odpisalem "trudno to moze innym razem" Moglem od razu sie zapytac kiedy bedzie miala wolny czas.
Nic mi nie odpisala. Postanowilem ze napisze do niej czy mialaby w tym tygodniu czas i ochote sie spotkac?
To takie moje zludne nadzieje ze sie ze mna spotka,,,zanim sam jakos nie uwierze w siebie ze moge kogos miec i na to zasluguje to chyba bede tylko odstraszal ta druga osobe swoim wycofaniem co od razu widac;/
Tak hipotetycznie patrzac na ta sytuacje myslicie ze jest sens cokolwiek proponowac w ogóle,,,moze powininem sam zaczekac ze teraz ona jakis ruch wykona w co sam nie wierze,,,,Chcialem zapytac co o tym myslicie Pozdrawiam

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: jak się zachować?

Uważam, że na randkę powinno się zapraszać z pewnym wyprzedzeniem, przynajmniej 1-2 dniowym. Więc nie odbieraj tej odmowy bardzo osobiście, może się rzeczywiście z kimś umówiła i dlatego nie mogła z Tobą pójść. Zaproś ją gdzieś w ten weekend - w końcu mamy dopiero początek tygodnia, czasu jest sporo - i zobacz, jak się zachowa. Nie poddawaj się, bo z tego, co opisujesz dziewczyna była tylko skołowana tym, że nie interesujesz się kolejnym spotkaniem.

Kobietę trzeba zdobywać, nie ma co liczyć, że się "sama odezwie", bo choć ja np. jestem dość otwartą czy "wyzwoloną" kobietą i umiem przejąć inicjatywę, z pewnością nie robię tego w postaci zapraszania faceta na drugą randkę, tym bardziej, kiedy on sobie odpuszcza.

... Mam serce w ogniu i niewiele mam w tym życiu czasu, by żałować czegoś...

REGULAMIN Forum Netkobiety.pl - przeczytaj smile

3

hmm.... myślę, że zamiast pisać sms , po prostu do niej zadzwoń, zaproponuj kino, kolację, spacer... smile
Weź głęboki oddech i się nie stresuj, jeśli odmówi, będzie kręcić wtedy daj sobie z nią spokój. Z nie możesz z góry zakładać, niepowodzeń, bo będzie ciężko ci się przełamać, postaraj się myśleć pozytywnie, kobiety nie gryzą smile

4

Jesli ci zalezy nadal na spotkaniu, probuj- zadzwon! Moze ona nie chciala sie ponownie spoakc, bo pomyslala, ze ty sam nie wiesz czego chcesz...?

5

juz zapozno bo napisalem sms i nie odpisala do tej pory wiec chyba juz nie odpisze,,,,ale dziekuje za rady,,,,nie wiem co zemna nie tak ze dziewczyny sie usmiechaja do mnie,,podobam sie im,,jestem wysportowany, przystojny a jak mnie blizej poznaja to zawsze to samo,,mozna sie zalamac

6

wszystko zalezy od tego czy zalezy ci, czy ona ci pasuje? czy po prostu chcesz sprawdzic swoje mozliwosci ?
jesli ci zalezy to czlowieku wez sie w garsc! zaporponuj cos z wyprzedzeniem, ona sama powiedziala 'bedziemy w kontakcie' wiec nie skreslila cie mimo ze sam nie zaproponowales spotkania.

w nieskończoność mam zamiar za TYM ganiać, nie mogę przestać, to jest jak mania !

7

nie jest wszystko stracone! niektore kobiety nie odp odrazu zeby nie pokazac ze za bardzo jej zalezy, sa takie to taktyka jednek z moich znajomych. daj luz, poczekaj na odpowiedz nie badz nachalny ale tez nie odpuszczaj, powodzenia

w nieskończoność mam zamiar za TYM ganiać, nie mogę przestać, to jest jak mania !

8

jak nie odpisze do jutro to zadzwonie do niej.... moze nie jestem skazany na same niepowodzenia:P

9

no i takie myslenie mi sie podoba, daj znac jak poszlo.  i nie zalamuj sie jakby z tą nie wyszlo, tego kwiatu pol swiatu !

10 Ostatnio edytowany przez Lukaszluki (2010-05-12 20:22:35)

Ostatnio zadzwoniłem do niej,,,,W sumie na początek wyskoczyłem z pewną przysługą którą obiecałem ze się zajmę bo szuka kelnera do baru w którym pracuje i stwierdziłem , że mój znajomy by sie super nadawał:P
Na samym początku to nie odpowiedziała nic na ten temat,,,tylko pierwsze co to mi przerwała i powiedziała ze  mnie przeprasza ze nie odisała ale nie ma nic na koncie i cos ją "wzieło", że już drugi dzień z domu nie wychodzi , tylko śpi bo tak ją przeziębienie złapało....
Zapytałem czy miała by czas i ochote na spotkanie,,,to stwierdzila,,,ze w tym tygodniu to niebardzo bo zle sie czuje a w piatek juz wyjezdza do szkoly ale za to w nastepnym jak cos,,,zaproponowalem ze jakby miala czas to aby napisala i dala mi znac....i teraz sam juz nie wiem co mam myslec,,,czy mnie tak bardzo zmyla,,,,wiadomo obowiazki, szkola,,,,,okaze sie,,wolalbym aby dziewczyny byly bardziej bezposrednie i jak kogos nie chca to aby wprost mówily ze nie jestes w moim typie czy cos w tym stylu:P bo tak czlowiek nie wie co ma myslec,,,a jak mu zalezy to wiadomo ze sie ludzi,,,i ma nadzieje

11

Dziekuje za wszystkie wasze odpowiedzi do mojego postu:)

12

sad

13

No coz, zrobiles co mogles....Teraz zostalo Ci czekac....moze oddzwoni:)Nie przejmuj sie, niestety dziewczyny czesto bardzo dlugo podejmuja decyzje, lubia wodzic i byc zdobywane.....Bedzie dobrze!!!! Jakby sie odezwala, daj znac:)Pozdrawiam serdecznie! PA!

14

Jeśli się odezwie to będę najszczęśliwszym człowiekiem pod słońcem,,,ehh,,ale mnie to nie czeka:D wie nie napisze:P ale fajnie sobie pomarzyc,,i pooszukiwac samego siebie,,,tak wiem marudze:P

15

hola hola. wiecej wiary w siebie kolego ! jesli ona poczuje ze jestes pewny siebie chetniej sie umowi ! nie pytaj : "moze bysmy sie spotkali" tylko powiedz "spotkajmy sie" wink

16

Już środa i się nie odezwała....więc sie juz nie odezwie,,,teraz zanim zrobie jakikolwiek pierwszy krok do jakies dziewczyny to najpierw zaczne od samego siebie aby poczuc jakas swoja wartosc i nie czuc sie tak beznadzejnie jak teraz,,najgorsze jest to ze sie nia zauroczylem:P tak jakby byla ta jedna jedyna,,mozna sie zakochac po jednej randce:P?

17

można się zauroczyć po pierwszej randce , miłość przychodzi troszkę później smile
Hmm , Może się jeszcze odezwie , a jak nie to cóż ... Człowiek uczy się na własnych błędach .
Następnym razem na pewno pójdzie ci lepiej smile

18

Napisala:D wprawdzie mamy sie spotkac aby porozmawiac w sprawie pracy ale zawsze sie z nia zobacze:P  bedziemy pracowc razem wiec chyba az tak bardzo mnie " nie nie polubila " "P skoro bedzie chciala wytrzymac zemna pare godzin dziennie:d i bede mial okazje sie z nia blizej poznac:D

19 Ostatnio edytowany przez Join2Game (2010-05-23 01:55:28)

waterlily zgadzam się...to nacisk niewerbalny. Czy jakoś tak się to nazywało.

Kolego... Jesteś strasznie mało zdecydowany! Pokaż że chcesz się spotkać zrób tak...
Zadzwoń, zapytaj się z wyprzedzeniem...ważne abyś podał przynajmniej 2 daty, ciężko jest odmówić wtedy. 1-2 dni wyprzedzenia czy ma ochotę abyś ją zabrał na spacer lub na hmm pomoc w dobraniu krawatu zakończona małą herbatką w kafejce ;D
Cokolwiek, daj jej wybór, nie prowadz rozmowy gdzie może ją zakończyc "tak/nie" Po prostu daj jej wybrać, chociaż ostatecznie Ty dajesz jej wybór...potem powiedz np. " no to widzimy się tam i tam pasuje Ci 18? Nie? to może być 19..." Nie oddawaj jej pałeczki, ona chce zadzwonić w sprawie kolejnego spotkania? Powiedz że Ty to zrobisz...wtedy w miare masz wszystko w swoich dłoniach.
  Możliwe że ona spisała Cię już na straty ale Ty masz myśleć w ten sposób "ona nie chce? nie wie co traci..."
Wiara w siebie przede wszystkim, one to wyczuwają od razu....samym spojrzeniem może sprawdzić czy jesteś warty czy nie.

Nie zapominaj że samo umówienie się nie jest już finałem... dopiero potem zaczyna się prawdziwa gra.

Sposobów na umówienie się jest XXX, więc to bez znaczenia...ja robię to różnie. Po prostu musisz znać własną wartość, wartościowy facet w końcu z Ciebie. Niech i ona o tym się dowie zatem.

20

Super....mam szanse przebywać blisko dziewczyny w której z dnia na dzień się  coraz bardziej zauraczam. Teraz będziemy pracować razem tylko, że właśnie oprócz tej pracy to chyba nic więcej nie będzie nas łączyć. Ja jestem taki, że nie lubię się poddawać i walczę o wszystko co chciałbym dostać. Tylko czy w tym przypadku mogę coś zmienić??? Ona nie jest mną zainteresowana bo to widzę,....jeśli by była to sama by zapraponowała jakieś spotkanie i wogóle by mi to ukazała...ja już nie chcę nic proponować bo będę się czuł natrętny..nachalny. Jakieś mam dziwne podejście, że może jak się bliżej poznamy to jakoś zmieni nastawienie do mnie, ze będę miał czas aby się pokazać z innej strony. Przecież to , że załatwiła mi ta pracę to nic nie znaczy,,,teraz to widzę,,,,Nie wiem co moge zrobić ale zrobie wszystko aby dała mi szanse choć miałbym się łudzić i oszukiwać samego siebie,,,prawda jest taka ze chyba tylko ze względu na nia zdecydowałem sie isc do tej pracy...myslicie ze zwariowalem;/? poprostu bardzo mi zalezy,....i nie wiem co moge zrobic aby cokolwiek sie zmienilo,,jesli wogóle moge tak naprawde cos zdzialac

21

Hm... skąd wiesz że NIE jest zainteresowana? Dlaczego miałaby zaproponować spotkanie? Ja NIGDY nie proponuję spotkań. Pomogła Tobie otrzymać tę pracę. Przecież to już jakaś deklaracja... Daj jej i sobie szansę, poczekaj, popracuj z nią, nie panikuj... powodzenia. wink

22

Moze moje zachowanie którego do konca nie jestem swiadom wszystko przeskeśliło,,,wczoraj miała zły humor i moze to bylo przyczyna ze mialem wrazenie ze mnie calkowicie olewa. OStatnio tak nie bylo,,,wrecz przeciwnie. Zobacze jak dalej beda ukladac sie nasze stosunki. W kazdym badz razie znowu mam podobne uczucie, poraz kolejny jest mi dane przezyc milosc niespelniona:P I tak bede sie ludzil ze czas pokaze, jakos moze zweryfikuje pozytywnie to wszystko,,,nadzieja matka glupich ale przy takiej dziewczynie do konca w cud bede wierzyl nawet jakby calkiem mnie skreslila..

23

Juz skonczona moja historia,,,,nie bedziemy mieli okazji sie widywac a zainteresowana mna tez nie jest;./ sad

Posty [ 24 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIERWSZA MIŁOŚĆ I RANDKI » jak się zachować?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018