Prosba o pomoc - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Prosba o pomoc

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Prosba o pomoc

Jest mi wstyd,boje sie i chyba pol roku myslalam zastanawialam sie czy powinnam czy moge to zrobic.Ponad pol roku temu stracilam prace,zalamalam sie wpadlam w depresje,dwa tygodnie temu maz mial zawal nie mam dzieci mam 52 lata i niewielkie czasne na zatrudnienie.Gdyby ktos zechcial mi pomoc finansowo choc odrobine,ucze sie niemieckiego musze wyjechac zeby zaobic jakies konkretniejsze pieniadze,oddam kazda zlotowke,prosze nie krytykujcie mnie nie oceniajcie zle,ja juz poprostu nie mam sily zyc,znikad pomocy,a nikt nie zwolni mnie z czynszu energii gazu i jeszcze leki....przepraszam

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez AnkaS-AnkaS (2020-11-01 21:15:55)

Odp: Prosba o pomoc

Asiu, a szukałaś pracy na olx? Teraz co jakiś czas widać różne ogłoszenia. Może nie od razu coś znajdziesz i zapewne nie w zawodzie, ale szukać warto. W biurze pracy też nie ma szans na znalezienie czegoś? A może poszukaj płatnych szkoleń po których jest też szansa chociaż na 3 m-czne zatrudnienie/staż? Popytaj o to w biurach pracy, poszukaj w internecie.
Zakładam, że mąż miał jakieś zatrudnienie, więc pewnie otrzyma płatne zwolnienie lekarskie, więc przez ten czas może uda Ci się coś znaleźć?
Ludzie często pomagają, ale każdy robi to na ogół pod wpływem wzruszenia, emocji, itd. Takie wpisy jak Twój, zawsze budzą lęk o naciąganie, bo przecież nikt tego nie jest w stanie sprawdzić, a nikt nie lubi być oszukiwany.

3 Ostatnio edytowany przez niepodobna (2020-11-01 23:43:41)

Odp: Prosba o pomoc

Asiu, bardzo łatwo, przynajmniej w większych miastach, jest znaleźć pracę przez agencję pracy. Nie będą to ambitne zajęcia, raczej praca fizyczna, ale niekoniecznie ciężka. Raczej nie stawia się tam barier ze wzlędu na wiek. Zreszta 52 lata to nie wiek, w którym nie da się pracować, bez przesady. Majac jakąś pracę możesz poszukiwać w swoim zawodzie, a jeśli to się nie uda, to czegokolwiek bezpośrednio, a gdyby i to nie wyszło to masz chociaż z czego żyć pracując przez pośrednika. Kiedyś sama skorzystałam z takiej formy zatrudnienia, gdy sypnęło mi się w życiu zbyt dużo jak na jeden raz. Jest kryzys, kto wie co będzie, może jeszcze kiedyś będę zmuszona? W sumie wiem, że raz na jakiś czas w moim życiu następuje wielkie bum i coś się spektakularnie rozpada, co wydawało się bezpieczne. Postaraj się nie poddawać, nie tylko Ty przeżywasz trudności, szczególnie teraz.

"[...]po raz kolejny upewniłem się w od dawna nurtującej mnie idei, iż życie składać się też może z kilku zdań. Kilka zdań może krążyć wokół ciebie przez całe życie. Od czasu do czasu będą ci je przypominali najzupełniej przypadkowi rozmówcy. Przeczytasz je w codziennej gazecie, w przypadkowo otwartej powieści. Reszta zaś - wszystko, co powiesz i usłyszysz - będą to wariacje na ich temat."

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Prosba o pomoc

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021