Te jego słowa były puste ... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » Te jego słowa były puste ...

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

1

Temat: Te jego słowa były puste ...

Poznałam przez net faceta ,pisaliśmy dzwonił do mnie co dzień bardzo mi się spodobał był taki miły romantyczny 400 km  miał do mnie, ale powiedział że km nie grają dla niego roli może nawet jechac 1000 km do dziewczyny .Uwierzyłam mu niestety i wyszło marnie bo spotkaliśmy sie po 3 tygodniach przyjechał do mnie i cały czas narzekał że ta podróż go wymęczyła i  że 400 km latem to jedzie 4 przeszło  godzinki  bez korków ale jak zimą to sobie to nie wyobraża jechac do dziewczyny 8 godzin śnieg deszcz .Mógł mi powiedzieć to od razu a nie robił nadzieje ja sie wkręciłam i potem niepotrzebne rozczarowanie .Jeszcze mi wyznał na spotkaniu że ma inna religię niż ja ale wolał to powiedzieć na spotkaniu .Kolejny raz zawiodłam się na kolesiu no bo po co było spotkanie mógł wgl nie zaczynać jak wiedział że ma do mnie 400 km to chore .Chciał sexu też na 1 spotkaniu ja powiedziałam że nie bo mam zasady i nie idę z facetem na 1 spotkaniu do łóżka i on to uszanował czuje żal do siebie że mogłam nie zaczynać znajomosci z kolesiem z daleka wyszło jak zwykle słabo ..Gdy wrócił do domu napisał do mnie że przeprasza za wszystko  że nie wyobraża sobie jezdzić do dziewczyny tyle km że się wtedy zagalopował jak mówił że km nie grają dla niego roli .

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Te jego słowa były puste ...

Czy on jest Swiadkiem Jehowy?

I'm so lonely, broken angel... Polamano mi skrzydla i odebrano z klawiatury polskie znaki diakrytyczne...

3

każdy ma prawo zmienic zdanie

4

Bez obrazy, ale trzeba być bardzo naiwnym, żeby wierzyć w powodzenie znajomości na tak wielką odległość.

Budowałem na piasku/ I zawaliło się./ Budowałem na skale/ I zawaliło się./ Teraz budując, zacznę/ Od dymu z komina. (Leopold Staff)

Navigare necesse est, vivere non est necesse.

5

ale dlaczego się zawiodłaś?
to było dopiero pierwsze spotkanie i miało na celu sprawdzić czy w ogóle jest między wami chemia
wg. mnie, z jego strony nie zaiskrzyło ale nie chciał ci tego powiedzieć wprost żeby cię nie zranić, więc wykombinował to tak

trochę wieje od ciebie desperacją, nie zdziwiłabym się gdyby on to też wyczuł i się wystraszył

6

To może być dla Ciebie smutne, ale po prostu nie spodobałaś mu się dość mocno albo od początku chodziło mu tylko o seks. Prawda jest taka, że jak ludzie się zakochają to km nie maja znaczenia.

7

Przykro mi. Wiem jak się czujesz, bo też mam tendencję to wierzenia w takie bajeczki w wiadomościach. Trzeba trochę z rezerwą do tego podchodzić. U mnie jest lepiej im więcej facetów poznaję. Widzę, że zaczynam się dystansować. Bo jak nie poznajesz wielu i nagle kogoś fajnego poznasz, to nieświadomie możesz zachowywać się jak desperatka.

Pomyśl sobie, że to widocznie nie było to i dobrze, że jest szczery i nie marnuje ci więcej czasu.

gdykochamy

8

Rozumiem rozczarowanie, ale nie odsądzaj go od razu od czci i wiary. Zwyczajnie, trafiłaś na kogoś, komu się nie spodobałaś, kto do tego okazał się jęczybułą. I nic więcej się nie wydarzyło - trudno, zdarza się. Świetnie, że podjęłaś próbę, wyszłaś na przeciw doświadczeniu, chciałaś coś przeżyć, a nie siedzisz w domu użalając się nad  sobą, że rycerz na białym koniu nie punka do drzwi. Fajnie, że się odważyłaś, spotkałaś, teraz spotkaj kolejnego, aż trafisz na kogoś, kto się ucieszy na Twój widok, będzie chciał mile spędzić czas i Tobie też będzie przyjemnie. Życie smile

If you can be anything, be kind.

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » Te jego słowa były puste ...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021