Ćwiczenia w domu - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Ćwiczenia w domu

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

1

Temat: Ćwiczenia w domu

Cześć,
Takiego tematu jeszcze chyba nie ma, więc mam nadzieję, że stworzę miejsce do wymiany własnych doświadczeń, wsparcia i pomysłów.
Chciałabym zrzucić kilka kg i ujędrnić ciało, ale jedyna możliwa opcja to ćwiczenia w domu.
Nie potrafię sama dobrać odpowiednich ćwiczeń i ułożyć sobie planu, więc może tutaj się czegoś dowiem. Chętnie podzielę się też swoimi spostrzeżeniami i pomysłami smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Ćwiczenia w domu

Na zrzucenie kg to dieta, a nie ćwiczenia.

Co do cwiczeń to ja polecam Codziennue Fit smile ma swój kanał na youtube.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

3

Ponoć dwa najbardziej kontuzjogenne sporty, to obecnie crossfit i tzw. mamuśki ćwiczące z celebrytkami, więc jeśli nie masz doświadczeń w ćwiczeniach pod okiem kogoś kompetentnego, to bym Tobie rodzaj aktywności, polegający na odtwarzaniu filmików z ćwiczeniami, serdecznie odradziła. Bo ćwiczenia mają sens, gdy są poprawnie wykonywane, przy prawidłowym ułożeniu ciała, ze szczególną dbałością o kręgosłup i stawy.
W okresie lockdownu rozwinęły się ćwiczenia z trenerem interaktywne przy użyciu kamery internetowej, więc może to byłby dobry sposób. Możesz sprawdzić możliwości.

4

Cwiczenia z Mel B, sa na youtubie. Szczegolnie jej cwiczenia na tylek i nogi na mnie swietnie podzialaly. Efekty byly szybko widoczne i swietne.
Tylko, ze ja cwiczylam na polepszenie wygladu i nie mialam zadnej wagi, z ktorej musialam zejsc. Wiec nie wiem jak szybko efekty zobaczysz.

Z dieta nie pomoge bo sama nie lubie diet.

'To go back, you must go through yourself, and that way no man can show another.'

5

W dobie koronawirusa, jak były zamknięte siłownie, cwiczyłam z Chodakowską, pomogły mi te cwiczenia w utrzymaniu nie tylko dobrej kondycji ale też zdrowia psychicznego.

6

Ja, ze względu na ciągły Homeoffice zainteresowałem się jogą. Na YouTube jest masa kursów, ale mi najbardziej odpowiada Hello Yogi. Pan ma przyjemny głos i stara się wszystko dokładnie wytłumaczyć. Ćwiczenia są niby statyczne, ale ja kończę je spocony.
Jak kiedyś już nabędę jakiejś sprawności i gibkości, pomyślę o czymś bardziej dynamicznym, ale dla rozruszania ciała wybrałem ćwiczenia nieurazowe.
A jak chodzi o chudnięcie, to żona skusiła się na dietę pudełkową, bo samemu pilnować kalorii i wartości odżywczych, to jest nierealne.

7

U mnie z kolei fajnie się sprawdza piłka do ćwiczeń, taka duża - zestawy ćwiczeń są w necie do pobrania za free praz rowerek stacjonarny, codziennie godzinka i kalorie lecą:)
+ dieta oczywiście

8

Polecam w domu na piłce smile  choć to chyba raczej dla odciążenia kręgosłupa...

9

Lagrange napisał/a:

Ja, ze względu na ciągły Homeoffice zainteresowałem się jogą. Na YouTube jest masa kursów, ale mi najbardziej odpowiada Hello Yogi. Pan ma przyjemny głos i stara się wszystko dokładnie wytłumaczyć. Ćwiczenia są niby statyczne, ale ja kończę je spocony.
Jak kiedyś już nabędę jakiejś sprawności i gibkości, pomyślę o czymś bardziej dynamicznym, ale dla rozruszania ciała wybrałem ćwiczenia nieurazowe.
A jak chodzi o chudnięcie, to żona skusiła się na dietę pudełkową, bo samemu pilnować kalorii i wartości odżywczych, to jest nierealne.

Też robię drugie podejście do jogi. Zaczęłam podczas pierwszego lockdownu, ale potem jak się polepszyło to odpuściłam. Teraz czuję, ze trzeba znów nad sobą popracować...

10

Też mam taki plan żeby zacząć ćwiczyć. Dzięki dziewczyny, przydadzą mi się wasze wskazówki.

11 Ostatnio edytowany przez aniuu1 (2021-02-22 11:15:26)

Polecam Yoga Home na youtube. Według mnie są super. Sama co prawda nie ćwiczę jogi, bo nie moge sie zmobilizować do tego aktualnie (za to sporo poświecam na nauke tanca). Yoga Home ma tez platne kursy dla poczatkujacych, gdzie cwiczacy ma wlaczona kamere a drugi instruktor majacy podglad na kursantow daje uwagi.
Jest platforma YesToMove ktora oferuje tani abonament na ćwiczenia (różne rodzaje treningów) oraz diety.
Jest Kasia Gnich ze Stefanem (platforma Danzee), którzy mają fajne zajęcia z zumby online oraz ćwiczenia wzmacniające. Ta dwójka to wulkan energii.
Moje dzieciate koleżanki polecają ćwiczenia z Anką Dziedzic.
Może coś dla siebie znajdziesz w powyższych propozycjach.

Everyone you meet is fighting a battle you know nothing about. Be kind. Always.

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Ćwiczenia w domu

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018