Nasodren - chore zatoki - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Nasodren - chore zatoki

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 16 ]

Temat: Nasodren - chore zatoki

Witam,

Od długiego czasu ma przewlekle chore zatoki tzn. zapalenie powraca co jakiś czas występuje przy tym niesamowity ból.
Widziałam właśnie reklame nasodren czy któraś z was to stosowała ponoć pobudza to wydzielanie śluzu i pobudza ruch rzęsek jakie są wasze opinie działa to ? bo szczerze powiedziawszy stosowałał już wszystko od sinupret po jakieś aerozole lampe bioptron itd a zatoki jak bolały tak bolą.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Nasodren - chore zatoki

A próbowałaś może tabl. Cirrus na zatoki?
Jak dla mnie są najlepsze, a mam duże problemy z zatokami od kilku lat...
Czasami dołączam do tego aerozol Otrivin lub kupuje specjalne olejki do inhalacji i wkraplam na chusteczkę higieniczną...
Tego nowego reklamowanego leku nie stosowałam, więc również czekam na opinie...

Być jak płynąca rzeka...

3

Od trzech dni codziennie stosuje Nasodren. Myślę że warto go zastosować - naprawde bardzo dokładnie oczyszcza zatoki.
Lekarz zalecił abym obserwowała wydzieline z nosa i jeżeli będzie ona brzydka to wtedy mam sięgnąć po antybiotyk, jeżeli nie to mam stosować te krople przez 3 tygodnie. Ten środek napewno pozwoli ci stwierdzić czy masz jakiś stan zapalny.
Ostrzegam że jest to dość nieprzyjemne... zaraz po psiknięciu piecze a potem kichasz 50 razy pod rząd i przez jakies 2 godziny masz poprostu katar.
Plusem jest też to że jest to naturalny wyciąg fiołka - więc nie jakieś sterydy.

4

co do cirrusa to moja mama stosuje i jest z niego bardzo zadowolona... może nie ma problemu z zatokami ale jeśli pojawia się bardziej uciążliwy katar i zatkany nos to cirrus bardzo dobrze działa, ja stosowałam go raz - i działał super!

5

Witam wszystkich.Miałam problem z zatkanym nosem przez ostatnie pół roku.Wieczorem zapchany nos , trudności w oddychaniu nie do wytrzymania.Próbowałam wszystkiego- inhalacje, przeróżne krople do nosa, preparaty na alergie i nic.Poprawa przyszła po użyciu kropli NASODREN.Powiem szczerze ,że kuracja nie należy do najprzyjemniejszych.Miałam chwile zwątpienia podczas niej(płakałam z bólu,łzy same płynęły) ale dałam rade.Jestem teraz szczęśliwa.W końcu swobodnie oddycham.Polecam.

6

Ja na zatoki tradycyjnie stosuję inhalacje, wygrzewam je śpiąc w opasce polarowej, smarując maściami rozgrzewającymi. Dodatkowo używam euphorbium zatoki, który upłynnia wydzielinę i ułatwia jej odpływ z zatok. Może być także stosowany równolegle z antybiotykoterapią, gdyż usprawnia odpływ wydzieliny i poprawia komfort oddychania, czego nie zapewnia antybiotyk stosowany samodzielnie. Jest bezpieczny w terapii dzieci i dorosłych.

7

Dziewczyny, ja również używałam Nasodrenu i uwolnił mnie od problemu z bólem zatok!!! Polecam go wszystkim, którzy mają kłopot z zatokami. Faktycznie działa on dość silnie i można odczuwać dyskomfort (ja przez pół godziny łzawiłam i smarkałam), ale po paru dniach wszystko z zatok spłynęło i znów mogę normalnie funkcjonować. Nie wiem tylko czy kłopot zatok do mnie wróci ale boje się, że tak hmm Na pewno nie stosujcie tabletek typu Cirrus, Ibuprom czy Akatar (Acatar i Ibuprom Zatoki to ten sam skład, nawet tabletka identyczna, farmaceuta mnie uświadomił).
Powodzenie w walce z chorymi zatokami!!

8

Witam czy ktoś wie gdzie można kupić Nasodren aerozol???ponoć jest dobry a ja potrzebuję dla chorej na zatoki 6 letniej siostrzenicy

9

Spróbuj może Sinupret

10

Proponuję pneumolan bo sprawdzony przeze mnie i moją małą. Syropik się fajnie pije i jest skuteczny. Ważna jest też kontrola u laryngologa.

11

Odświeżam, czy warto kupić nasodren?? Chciałabym w końcu swobodnie oddychać i mieć odetkany nos.

12

Pewnie, ze warto. Według mnie trochę jest drogi, ale zamiast kupować inne  srodki któe tak dobrze nie działają to lepiej zainwestować bo masz tutaj przynajmniej  masz gwarancje, ze poczujesz się lepiej...

13

Dzięki za odpowiedź, właśnie zakupiłam sobie i przyznaję, ze efekt jest niezły, trochę mało przyjemnie jest po zapsikaniu ale szybko przechodzi na szcżęście.

14

Ja tez ostatnio zaczzelam stosowac.  U mnie nie bylo tragedii po zapsikaniu i wydaje mi się, że wszystko mi sie oczysciło, bo głowa nie boli i moge normalnie oddychac :)

15

No i dobrze, lepiej kupić raz ale środek na zatoki niż eksperymentować nie wiadomo z czym..

ja jestem na świezo w temacie, bo własnie dwa dni temu kupiłam ten spray i póki co odpukać oddycha mi sie dużo lzej i cały czas wysmarkuje tą wydzieline z zatok. Głowa przestała być cieżka i moge się normalnie bez bólu ruszać i schylać. Jak dla mnie jest bardzo spoko, bo faktycznie na mnie zadziałał ;)

Posty [ 16 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Nasodren - chore zatoki

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021