Każdy wie, jak się uspokoić - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » Każdy wie, jak się uspokoić

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Każdy wie, jak się uspokoić

Zwykle, jeśli jest to coś, na czym nie dbam, idę do przodu, ale rzeczy, na których mi zależy i schrzaniłem, mam tendencję do paniki i próbuję odizolować się najlepiej, jak potrafię. Czy ktoś wie, jak mogę sobie pomóc szybciej się uspokoić bez potrzeby kogoś innego?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Każdy wie, jak się uspokoić
jaisanmeal4 napisał/a:

Zwykle, jeśli jest to coś, na czym nie dbam, idę do przodu, ale rzeczy, na których mi zależy i schrzaniłem, mam tendencję do paniki i próbuję odizolować się najlepiej, jak potrafię. Czy ktoś wie, jak mogę sobie pomóc szybciej się uspokoić bez potrzeby kogoś innego?

Poczytaj w internecie o metodzie „bezpiecznego miejsca”.

3

Odp: Każdy wie, jak się uspokoić

pytanie, czy naprawdę wolisz się uspokoić i uzyskać fałszywe poczucie bezpieczeństwa czy zamienić stres w postanowienia, strategię, działanie

4

Odp: Każdy wie, jak się uspokoić

Poczytaj sobie o oddechu, o technikach relaksacyjnych - jak oddech wpływa nasz mózg, cały organizm. Polecam książkę " Breath" - niestety tylko w j. angielskim. Pozdrawiam

5

Odp: Każdy wie, jak się uspokoić

Ja bym zadbała  szczerze o odpowiednią suplementacje.  Dobrej jakości suplementy moga naprawdę dużo zdziałać,  przeciwdziałać  wystąpienia napadów lęku,  stresu a dodatkowo wpłynąć pozytywnie na inne aspekty

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » Każdy wie, jak się uspokoić

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024