Odszkodowanie czy kara - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

Temat: Odszkodowanie czy kara

Witam jestem w trakcie rozwodu z mężem ja mam 26 on 27 lat jest też dziecko b2,5 letnie odeszłam z powodu przemocy psychicznej i fizycznej.
Od tej pory trwa to już 3 miesiąc codziennie dostaje ogromnie ilości wiadomości na telefon komórkowy, portale społecznościowe oraz polaczenia ( około 100) dziennie.
W nich są bardzo obraźliwe i brzydkie słowa w moim kierunku oraz groźby dla moich bliskich.
Dostaje też pomówienia odnośnie sypiania z innymi mężczyznami co jest całkowitą bzdurą.

Chciałam złożyć wniosek o stalking oraz znieważenie czy słusznie ?? Nie ukrywam że boje się ze względu na jego zachowanie już raz próbował zabrać dziecko z domu bez mojej zgody.
Chciałabym aby poniósł karę choćby grzywny czy to możliwe?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Odszkodowanie czy kara
Młodziutka25 napisał/a:

Witam jestem w trakcie rozwodu z mężem ja mam 26 on 27 lat jest też dziecko b2,5 letnie odeszłam z powodu przemocy psychicznej i fizycznej.
Od tej pory trwa to już 3 miesiąc codziennie dostaje ogromnie ilości wiadomości na telefon komórkowy, portale społecznościowe oraz polaczenia ( około 100) dziennie.
W nich są bardzo obraźliwe i brzydkie słowa w moim kierunku oraz groźby dla moich bliskich.
Dostaje też pomówienia odnośnie sypiania z innymi mężczyznami co jest całkowitą bzdurą.

Chciałam złożyć wniosek o stalking oraz znieważenie czy słusznie ?? Nie ukrywam że boje się ze względu na jego zachowanie już raz próbował zabrać dziecko z domu bez mojej zgody.
Chciałabym aby poniósł karę choćby grzywny czy to możliwe?

Co powinnaś zrobić, to w pierwszej kolejności i jak najszybciej złożyć wniosek o ustalenie miejsca pobytu dziecka przy Tobie. Mając do czynienia z niezrównoważoną osobą dobrze jest mieć orzeczenie sądu, na podstawie którego będziesz mogła prosić o interwencję służby - w razie takiej konieczności.

Wszystkie dowody świadczące o prześladowaniu, znieważaniu i stalkowaniu Ciebie, oraz groźby pod adresem Twoich bliskich zapisz i przekaż policji i prokuraturze podczas składania zawiadomienia.
Jednak już w chwili obecnej możesz zablokować wszystkie te kanały kontaktu, uprzedzając męża o tym, że może się z Tobą kontaktować wyłącznie w określony przez Ciebie sposób (mail, sms itp.) wyłącznie w sprawie dziecka. 
Tak naprawdę nie masz obowiązku ani odbierać od niego stu połączeń dziennie, smsów, czy innych wiadomości.

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2023