Przyjaciółka olała dla chłopaka, miał ktoś z was taka sytuacje? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Przyjaciółka olała dla chłopaka, miał ktoś z was taka sytuacje?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Przyjaciółka olała dla chłopaka, miał ktoś z was taka sytuacje?

Czy ktoś z was miał ową sytuacje? 'przyjaciółka ktora znam od dzieciaka olala totalnie i zerwala kontakt dla swojego chlopaka.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Przyjaciółka olała dla chłopaka, miał ktoś z was taka sytuacje?

Widocznie słaba z niej była przyjaciółka. Możesz spróbować z nią porozmawiać jeżeli Ci na Waszej relacji zależy. A jak nie bedzie chciała to uznaj, że jednak z jej strony nie była to tak wielka przyjaźń.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

3

Paulaaaaaaaaaa555 napisał/a:

Czy ktoś z was miał ową sytuacje? 'przyjaciółka ktora znam od dzieciaka olala totalnie i zerwala kontakt dla swojego chlopaka.

Miałam! Chłopak „przyjaciółki” zabronił jej się ze mną kontaktować, bo niby miałam na nią zły wpływ. Zrobił to po tym, jak powiedziałam przyjaciółce, że ją zdradził z inną moją znajomą (chodziło o seks).
„Przyjaciółka” uwierzyła chłopakowi, że kłamię, zerwała kontakt na jego życzenie. Od 7 lat nie mamy kontaktu.

4

No ale co? On jej zabronił kontaktowac się z tobą? Czy czasu jej na was dwoje zabrakło? Co jest powodem tej decyzji, bo takie "zerwala kontakt" to własciwie nic nie mówi.

Salomonka napisał/a:

No ale co? On jej zabronił kontaktowac się z tobą? Czy czasu jej na was dwoje zabrakło? Co jest powodem tej decyzji, bo takie "zerwala kontakt" to własciwie nic nie mówi.

No sprawa wygląda tak, ze urwala kontakt ze wszystkimi znajmymi odkad jest z tym chlopakiem. A to juz mija rok. Domyslam sie e jest toksyczny i robi wszystko co on chce.

6

Miałam taką sytuację - też niby przyjaciółka od szczenięcych lat, a potem poznała chłopaka i odwróciła się nie tylko ode mnie, ale i od całej reszty koleżanek, wliczając tą, która ich sobie przedstawiła.

Zdarza się.

7

Salomonka napisał/a:

No sprawa wygląda tak, ze urwala kontakt ze wszystkimi znajmymi odkad jest z tym chlopakiem. A to juz mija rok. Domyslam sie e jest toksyczny i robi wszystko co on chce.

Czyli własciwie nie wiesz co się z nią dzieje, tylko się domyślasz i o nią martwisz. W sumie to chyba niewiele możesz zrobić, jesli ona nie zwraca się do ciebie o pmoc. Może wystarczy, że jej przypomnisz o sobie od czasu do czasu? Jakieś życzenia urodzinowe, czy świąteczne, albo po prostu jakaś krótka wiadomość raz na jakiś czas, może się "odblokuje" ?  smile
Jednak nic na siłę, bo koleżanka jest dorosła i podejmuje własne wybory, w kwestii chłopaka także. Jeśli ucięła wszelkie kontakty, to chyba jest jej dobrze w tym związku, jaki by on nie był? Przynajmniej tak myśl, może poczujesz się spokojniejsza o nią.

8

Mnie się wydaje że to chłopak wywiera mega presję na dziewczynie, albo jej dosłownie zakazuje albo działa na psychikę w stylu: nie wolisz ze mną spędzić czas niż  że swoją koleżanką?

?Wierzę w karmę. Dostajesz to, co dajesz, czy to złe, czy dobre. ?

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Przyjaciółka olała dla chłopaka, miał ktoś z was taka sytuacje?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021