Proszę opisać swoją sytuację stresową- potrzebne w celach badawczych - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » STUDIA, SESJA I ŻYCIE STUDENCKIE » Proszę opisać swoją sytuację stresową- potrzebne w celach badawczych

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Proszę opisać swoją sytuację stresową- potrzebne w celach badawczych

Proszę opisać swoją sytuację stresową
a) wskazać przyczyny i ich rodzajów
b)podzielić przyczyny na zależne i niezależnie ode mnie

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Proszę opisać swoją sytuację stresową- potrzebne w celach badawczych
kkarolina798 napisał/a:

Przy tak zadanym zapytaniu szanse na odpowiedzi nie są chyba zbyt wielkie wink skąd zwykły zjadacz chleba ma znać rodzaje sytuacji stresowych? Tak napisane, że zniechęca.

3

kkarolina798 napisał/a:

1) Ciężkie studia są dla mnie dużym stresem. Nie mogę jeść, wypadają mi włosy, pogarsza się stan skóry. Przed egzaminami wymiotuję i mam biegunkę. Czasami też czuję lęk i niepokój przechodząc koło budynku, w którym odbywają się najtrudniejsze przedmioty
2) Zależne to to, że mogę się tylko więcej uczyć. Niezależne to to, że czasem prowadzący wymyślają pytania z kosmosu, nie wiadomo, jak się na nie nauczyć i czego od nas chcą, przez co wiele razy nawet mimo włożonego bardzo dużego wysiłku miałam coś niezaliczone

4

są tak różne źródła stresu, ze trudno cokolwiek napisać;
niektórych stresuje pójście na zakupy i oczekiwanie od sprzedawcy pomocy w wyborze sukienki czy bluzki

Nieaktywna w netkobietach 6 lat 04/2014-02/2020

5

Wiele lat temu miałam taką sytuację że stresem, że przez 3 dni nie mogłam chodzić. Wyjeżdżałam z Kanady z dwójką małych dzieci i w drodze na lotnisko, przed wejściem do taksówki straciłam władze w nogach. Odzyskałam po kilku dniach już w Polsce. Nigdy tego nie zapomnę.

Ruda wiolonczela, radosna i szczera.
Supergirls don't cry, supergirls just fly.
Witches don't need drugs to fly.

6

Sytuacje stresowe:

a) przyczyna: toksyczna matka, a rodzaj: stres negatywny, demotywujący, odbierający energie, dający objawy somatyczne

b) przyczyna zależna ode mnie... nie wiem jak to rozumieć? Może przyczyną jest to, że nie umiem się od matki odciąć i czasem za dużo sobie pozwalam. Przyczyna niezależna to nastroje, humory, manipulacja ze strony matki

Jeśli się smucisz, to żyjesz przeszłością.
Jeśli się boisz, to żyjesz przyszłością.
Jeśli jesteś spokojny, żyjesz teraźniejszością. Lao Tzu

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STUDIA, SESJA I ŻYCIE STUDENCKIE » Proszę opisać swoją sytuację stresową- potrzebne w celach badawczych

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021