Proszę opisać swoją sytuację stresową- potrzebne w celach badawczych - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » STUDIA, SESJA I ŻYCIE STUDENCKIE » Proszę opisać swoją sytuację stresową- potrzebne w celach badawczych

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Proszę opisać swoją sytuację stresową- potrzebne w celach badawczych

Proszę opisać swoją sytuację stresową
a) wskazać przyczyny i ich rodzajów
b)podzielić przyczyny na zależne i niezależnie ode mnie

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Proszę opisać swoją sytuację stresową- potrzebne w celach badawczych
kkarolina798 napisał/a:

Przy tak zadanym zapytaniu szanse na odpowiedzi nie są chyba zbyt wielkie wink skąd zwykły zjadacz chleba ma znać rodzaje sytuacji stresowych? Tak napisane, że zniechęca.

3

kkarolina798 napisał/a:

1) Ciężkie studia są dla mnie dużym stresem. Nie mogę jeść, wypadają mi włosy, pogarsza się stan skóry. Przed egzaminami wymiotuję i mam biegunkę. Czasami też czuję lęk i niepokój przechodząc koło budynku, w którym odbywają się najtrudniejsze przedmioty
2) Zależne to to, że mogę się tylko więcej uczyć. Niezależne to to, że czasem prowadzący wymyślają pytania z kosmosu, nie wiadomo, jak się na nie nauczyć i czego od nas chcą, przez co wiele razy nawet mimo włożonego bardzo dużego wysiłku miałam coś niezaliczone

4

są tak różne źródła stresu, ze trudno cokolwiek napisać;
niektórych stresuje pójście na zakupy i oczekiwanie od sprzedawcy pomocy w wyborze sukienki czy bluzki

Nieaktywna w netkobietach 6 lat 04/2014-02/2020

5

Wiele lat temu miałam taką sytuację że stresem, że przez 3 dni nie mogłam chodzić. Wyjeżdżałam z Kanady z dwójką małych dzieci i w drodze na lotnisko, przed wejściem do taksówki straciłam władze w nogach. Odzyskałam po kilku dniach już w Polsce. Nigdy tego nie zapomnę.

Ruda wiolonczela, radosna i szczera.
Supergirls don't cry, supergirls just fly.
Witches don't need drugs to fly.

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STUDIA, SESJA I ŻYCIE STUDENCKIE » Proszę opisać swoją sytuację stresową- potrzebne w celach badawczych

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018