Nagle przestał się odzywać. Pomóżcie zrozumieć - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Nagle przestał się odzywać. Pomóżcie zrozumieć

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

1

Temat: Nagle przestał się odzywać. Pomóżcie zrozumieć

Cześć , trochę się wyzale, ale może któraś z Was , była w takiej sytuacji i pomoże zrozumieć.Zacznę od początku jesteśmy (a może byliśmy?) Ze sobą od roku , ja 29lat ,on 35 także już dawno nie nastolatkowie. Ostatnio naprawdę udowodnił mi, że mu zależy (a może jednak chciał,żebym tak myślała). Nagle zamilkł. W sobotę rozmawialiśmy, miał przyjechać , jeszcze mówił, że kocha , no i cisza do dnia dzisiejszego. Pojawia się na fb ,może to głupie , ale statusu związku nie zmienił. Pomóżcie, to jakoś poukładać, bo jedyne co przychodzi mi do głowy, to inna kobieta.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Nagle przestał się odzywać. Pomóżcie zrozumieć

Wysil się może trochę i napisz coś więcej, Wróżbita Maciej wyjechał na ferie.

Nie udzielam rad. Oferuję sarkastyczne uwagi.
Kanapa napisał/a:

Nagle zamilkł. W sobotę rozmawialiśmy, miał przyjechać , jeszcze mówił, że kocha , no i cisza do dnia dzisiejszego. Pojawia się na fb ,może to głupie , ale statusu związku nie zmienił.

Wygląda na mutyzm wybiórczy  ; - )

4

Niestety jeżeli on świadomie zerwał z tobą kontakt Może tak być że nigdy nie poznasz przyczyny. Musisz się zastanowić czy naprawdę był z tobą w porządku i czy mu zależało czy tylko udawał. z drugiej strony związek trwał rok a ty nie masz kontaktu z jego rodziną lub przyjaciółmi żeby dowiedzieć się chociażby czy nic mu się nie stało. Wygląda to bardziej na przelotny związek.

5

Kanapa napisał/a:

Cześć , trochę się wyzale, ale może któraś z Was , była w takiej sytuacji i pomoże zrozumieć.Zacznę od początku jesteśmy (a może byliśmy?) Ze sobą od roku , ja 29lat ,on 35 także już dawno nie nastolatkowie. Ostatnio naprawdę udowodnił mi, że mu zależy (a może jednak chciał,żebym tak myślała). Nagle zamilkł. W sobotę rozmawialiśmy, miał przyjechać , jeszcze mówił, że kocha , no i cisza do dnia dzisiejszego. Pojawia się na fb ,może to głupie , ale statusu związku nie zmienił. Pomóżcie, to jakoś poukładać, bo jedyne co przychodzi mi do głowy, to inna kobieta.

Przepraszam, nie chcę być niegrzeczna, ale może po prostu zadzwoń/napisz do niego i zapytaj...? Próbowałaś?
Jeśli nie otrzymasz odpowiedzi, to owy Pan po prostu ma Cię gdzieś.

6

A facet siedzi na tapczanie u siebie i zastanawia się, czemu Ty nie piszesz.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

7

Jak to możliwe, że jesteście ze sobą od roku, a Ty zamiast zastanawiać się co się takiego stało, że nagle przestał się odzywać, masz problem, by go o to po prostu zapytać?
Na tym etapie znajomości jak najbardziej masz prawo być zaskoczona, a nawet czuć niepokój, ale ta wiedza należy Ci się choćby z szacunku dla Twoich uczuć.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Nagle przestał się odzywać. Pomóżcie zrozumieć

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018