Czym jeździcie do żłobka/ przedszkola? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » WYCHOWANIE, ZDROWIE I EDUKACJA DZIECKA » Czym jeździcie do żłobka/ przedszkola?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

1

Temat: Czym jeździcie do żłobka/ przedszkola?

Autem, czy może komunikacją? Co preferujecie? My do niedawna jeździliśmy tramwajem, ale od czasu jak nasiliły się wykolejenia i praktycznie codziennie widzę tramwaj stawiany wyciągarką na torach, to przerzuciliśmy się na auto. Ruchu dla mnie i dla dziecka zero, więc myślę nad alternatywą... Doradźcie coś.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czym jeździcie do żłobka/ przedszkola?

Pieszo smile

3

Odp: Czym jeździcie do żłobka/ przedszkola?

Na początku chodziłam z synem do przedszkola pieszo, ale daliśmy spokój po paru tygodniach (zbyt daleka odległość, syn był wykończony). Obecnie jeździmy autem, ale od września syn pójdzie do szkoły, do której będzie relatywnie blisko, 10 minut spacerkiem, więc znowu będziemy chodzić pieszo.

4

Odp: Czym jeździcie do żłobka/ przedszkola?

Wózkiem big_smile Głębokim

5

Odp: Czym jeździcie do żłobka/ przedszkola?

Pieszo smile

6

Odp: Czym jeździcie do żłobka/ przedszkola?

Moja znajoma, jeździ rowerami. Każdy swoim.

7

Odp: Czym jeździcie do żłobka/ przedszkola?

Tylko auto. Mamy 7 km, w innej miejscowości przedszkole.

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WYCHOWANIE, ZDROWIE I EDUKACJA DZIECKA » Czym jeździcie do żłobka/ przedszkola?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024