Ciasto do przedszkola - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Ciasto do przedszkola

Hej Mamusie,
Mam takie krotkie pytanko. Otoz upieklam ciasto na uroczystosc przedszkolna i nie wiem czy zaniesc cala blache czy np. Polowe ciasta pokrojonego na talerzu... moje lakomczuchy domagaja sie abym zaniosla polowe ale chyba bardziej wypada zaniesc cala blache? Ogolnie Panie nie mowily ile ma byc tego ciasta. Tylko ze prosza o jakies ciasto. Widzialam ze jedne Panie przynosza takie z cukierni... a jak Wy robilyscie jak mialyscie upieczone? Glupie pytanie ale w sumie to nie wiem co zrobic...i prosze o podpowiedz. Dziekuje.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Ciasto do przedszkola

Jeśli kiedykolwiek coś takiego piekłam to zanosiłam całą blachę.Ewentualnie piekłam dwa ciasta i po połowie każdego.

Odp: Ciasto do przedszkola

Całą blachę się daje, a panie to rozłożą na talerze we własnym zakresie smile

Odp: Ciasto do przedszkola

A to ciekawe, że nie można przynieść tortu na urodziny dziecka do przedszkola (ewentualnie tylko po sprawdzeniu próbki przez sanepid), a ciasto na uroczystość można.  Zastanawiające... :-)

5 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2018-10-19 09:34:05)

Odp: Ciasto do przedszkola
MrówkaBigbitówka napisał/a:

A to ciekawe, że nie można przynieść tortu na urodziny dziecka do przedszkola (ewentualnie tylko po sprawdzeniu próbki przez sanepid), a ciasto na uroczystość można.  Zastanawiające... :-)

U mnie można, ale nikomu się nie chce z tortem do przedszkola latać, kupujemy zazwyczaj po prostu cukierki smile
Natomiast torty były pieczone przez rodziców podczas imprezki dla całego przedszkola, gdzie je później licytowano, a kasa z tego poszła na potrzeby przedszkola smile

6

Odp: Ciasto do przedszkola
MrówkaBigbitówka napisał/a:

A to ciekawe, że nie można przynieść tortu na urodziny dziecka do przedszkola (ewentualnie tylko po sprawdzeniu próbki przez sanepid), a ciasto na uroczystość można.  Zastanawiające... :-)

Za czasów przedszkola mej latorośli można było przynosić.Ale już w szkole trzeba było kupować.Kwestia decyzji dyrektoriatu smile

7

Odp: Ciasto do przedszkola

Zanieś całą blachę, a łakomczuchom najwyżej upiecz drugie ciasto.

8

Odp: Ciasto do przedszkola

U nas rodzice zawsze przynosili całą blache, najwyzej zostawalo.

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024