Moja córka chce mieszkać z ojcem alkoholikiem pomocy!!! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Moja córka chce mieszkać z ojcem alkoholikiem pomocy!!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Moja córka chce mieszkać z ojcem alkoholikiem pomocy!!!

Proszę p radę. Rozstalam się z mężem 2 lata temu ponieważ zaczął mieć problem z alkoholem. Mamy córki 10 i 9 lat ojciec pojawia się raz od wielkiego dzwona jak ma przerwę w piciu i udaje troskliwego ojca. Wczoraj zabrał dziewczynki do siebie i młodszej powiedział że starsza kocha bardziej

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Moja córka chce mieszkać z ojcem alkoholikiem pomocy!!!
Zrozpaczonamama2 napisał/a:

Proszę p radę. Rozstalam się z mężem 2 lata temu ponieważ zaczął mieć problem z alkoholem. Mamy córki 10 i 9 lat ojciec pojawia się raz od wielkiego dzwona jak ma przerwę w piciu i udaje troskliwego ojca. Wczoraj zabrał dziewczynki do siebie i młodszej powiedział że starsza kocha bardziej

Macie rozwód sądowy?

" Kto dzieckiem w kolebce łeb urwał ...lalce "

Nie jeszcze zlozylam pozew czekam na termin rozprawy mam zadaszone tylko alimenty

4

Jeśli będziesz im zabraniać to możesz wyjść na tą złą która nie pozwala im się widywać z kochającym ojcem, natomiast jeśli z nim zamieszkają to poznają jaki jest naprawdę. Rozmawiaj z nimi, traktuj je poważnie, musisz wykazać wiele miłości, cierpliwości i mądrości.

5

idź na terapię dla współuzależnionych, to będzie realna ochrona dla Twoich dzieci i wzmocnienie Ciebie

"Wędrowcze, droga przepadła; trzeba ją idąc, odkrywać"
"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

6

Podczas rozprawy rozwodowej będzie ustalone gdzie dzieci mają zamieszkiwać, przy którym rodzicu.
Dzieci w tym wieku to chyba jeszcze nie mogą decydować same z kim chcą mieszkać.

Czy jesteś w jakimś konflikcie z córką, że ona chce mieszkać z ojcem?

" Kto dzieckiem w kolebce łeb urwał ...lalce "

7

Moza autorka nie jest w koflikcie z corką ale córka z autorką tak. Pytanie powinno brzmiec, 'co matka musiała zrobić córce, skoro ta woli mieszkac z ojcem alkoholikiem'?

8

foggy napisał/a:

Moza autorka nie jest w koflikcie z corką ale córka z autorką tak. Pytanie powinno brzmiec, 'co matka musiała zrobić córce, skoro ta woli mieszkac z ojcem alkoholikiem'?

może równie dobrze dziecko w ten sposób stawać w obronie rodzica przed drugim,

pytanie może być równie dobrze, czego nie zrobiła? lub czego nie robi?

"Wędrowcze, droga przepadła; trzeba ją idąc, odkrywać"
"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Moja córka chce mieszkać z ojcem alkoholikiem pomocy!!!

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018