Ciasto ?la WZ pomocy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » KUCHNIE ŚWIATA - PRZEPISY KULINARNE » Ciasto ?la WZ pomocy

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Ciasto ?la WZ pomocy

Planuję popełnić ciasto na podobę WZ. Na podobę ponieważ mam w głowie taki plan, w nie wiem jak to wyjdzie. Otóż... Uwielbiam ciasto czekoladowe, mam swój ulubiony, niezawodny przepis, i na podstawie tego ciasta chcę zrobić wspomnianą WZ. Nie lubię się z żelatyną, dlatego do kremu chcę użyć samej śmietany - czytałam, że 36% daje radę i nie klapnie na drugi dzień. Ciasto chcę podzielić na dwa blaty, nasączyć czarną herbatą (zajadać będą też dzieci), dół posmarować dżemem porzeczkowym, na przełamanie smaku (czerwona czy czarna? uwielbiam czerwoną ale jak się spisze?) na dżem ubitą śmietanę, na to drugi blat (też nasączony?) I polewa czekoladowa. Powiedzcie mi, jak to widzicie? Dla mnie to wygląda spoko ale nie wiem jak wyjdzie, a nie mam czasu na próby i błędy. Złote rady mile widziane!
P.S. kombinuje bo nie przepadam za biszkoptem.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Ciasto ?la WZ pomocy

Witaj ....
Dzemu uzyłabym z czarnej pozeczki . Smietana ok nie powinna lac sie dla pewnosci mozna dac smietanfix
a ciaso spoko mozesz zrobic swoje ulubione .
ja kiedys do wz robilam krem z siadłego mleka ale dzis prawdziwego siadlego nie ma wiec kremu nie zrobisz .\wiec zostaje smietana .
sa jeszcze smietanopochodne smietany te wogole nie poleca i nie trzeba ich niczym usztywniac

3

Odp: Ciasto ?la WZ pomocy

Pięknie dziękuję za odpowiedź ❤️ a co powiesz na krem ze śmietany i mascarpone? Nie wiem jak to smakuje szczerze mówiąc. Już i tak sporo kombinuję hmm

elzbieta47 napisał/a:

Witaj ....
Dzemu uzyłabym z czarnej pozeczki . Smietana ok nie powinna lac sie dla pewnosci mozna dac smietanfix
a ciaso spoko mozesz zrobic swoje ulubione .
ja kiedys do wz robilam krem z siadłego mleka ale dzis prawdziwego siadlego nie ma wiec kremu nie zrobisz .\wiec zostaje smietana .
sa jeszcze smietanopochodne smietany te wogole nie poleca i nie trzeba ich niczym usztywniac

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » KUCHNIE ŚWIATA - PRZEPISY KULINARNE » Ciasto ?la WZ pomocy

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018