Barwniki spożywcze.Jak uzyskać kolor czarny? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » KUCHNIE ŚWIATA - PRZEPISY KULINARNE » Barwniki spożywcze.Jak uzyskać kolor czarny?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Barwniki spożywcze.Jak uzyskać kolor czarny?

Witam wszystkie kobietki i panów także:)

Ostatnio zakupiłam sobie barwniki spożywcze.Mam kolor czerwony,różowy,żółty,zielony,granatowy,błękitny,pomarańczowy,brązowy,fioletowy... ale nie mam koloru czarnego:/

A właśnie czarny kolor jest mi potrzebny żeby zabarwić mase marcepanową.
Czy ktoś wie, czy po połączeniu jakiś dwóch albo trzech kolorów wyjdzie mi czarny?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Barwniki spożywcze.Jak uzyskać kolor czarny?

Podobno  niebieski+ dużo czerwonego = ciemny fioletowy = czarny

  Jednak nie sprawdzałam, więc nie mogę zapewnić w 100% Znalazłam tylko taką informację  tongue

3

Odp: Barwniki spożywcze.Jak uzyskać kolor czarny?

Dzięki za info:-)

4

Odp: Barwniki spożywcze.Jak uzyskać kolor czarny?
sandra9011 napisał/a:

Dzięki za info:-)

Daj znać jaki wyszedł faktycznie kolor smile

5

Odp: Barwniki spożywcze.Jak uzyskać kolor czarny?

Trzeba złapać kałamarnice i użyć jej atramentu wink

6

Odp: Barwniki spożywcze.Jak uzyskać kolor czarny?

Wydaje mi się, że niebieski + czerwony. A widziałam w jakimś sklepie online czarne barwniki, tylko nie pamiętam gdzie sad

7

Odp: Barwniki spożywcze.Jak uzyskać kolor czarny?

Teraz już chyba w każdym sklepie można kupić gotowy czarny barwnik. Mamy do wyboru te z całą tablicą Mendelejewa, albo naturalne, zawierające głównie węgiel.

Pogooglowałam trochę i dowiedziałam się, że czarny kolor można uzyskać również za pomocą bardzo mocnej esencji z kawy lub kakao. Jakoś sobie tego nie wyobrażam, ale może ktoś potwierdzi?

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » KUCHNIE ŚWIATA - PRZEPISY KULINARNE » Barwniki spożywcze.Jak uzyskać kolor czarny?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024