Przeniesienie się na inną uczelnię - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » STUDIA, SESJA I ŻYCIE STUDENCKIE » Przeniesienie się na inną uczelnię

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Przeniesienie się na inną uczelnię

Witam.
Jestem na pierwszym roku studiów. Ze względu na sprawy osobiste w przyszłym roku przeprowadzam się do innego miasta. Mogłabym wprawdzie dojeżdżać do mojej obecnej uczelni, ale pochłaniałoby to trochę czasu. Zastanawiam się, czy jest możliwość przeniesienia się do tej uczelni w mieście, w którym będę mieszkać? Chodzi mi o tryb zaoczny, nie dzienny.
Jak to załatwić? Do kogo się zgłosić w tej sprawie?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Przeniesienie się na inną uczelnię

Zapytaj w dziekanacie/sekretariacie wydzialu na ktory chcesz sie przeniesc.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

3

Odp: Przeniesienie się na inną uczelnię

Zawsze należy pytać u źródła, czyli jak wspomniała Lady Loka na uczelni, na której chciałabyś w przyszłości studiować, najlepiej bezpośrednio w dziekanacie interesującego Cię wydziału. Tam uzyskasz informacje dotyczące wszystkich warunków, które będziesz musiała spełnić. Pomimo że przenosić się chciałabyś dopiero za rok, proponuję zrobić to jak najszybciej, by dowiedzieć się czy przypadkiem nie będziesz musiała na przykład zaliczać jakichś różnic programowych albo osiągnąć określonych wyników z zaliczeń i egzaminów.

Ja na przykład, kiedy po pierwszym roku złożyłam podanie o urlop dziekański, dostałam na niego zgodę, ale była ona uwarunkowana zdaniem wszystkich egzaminów za pierwszym podejściem. Być może Tobie także ktoś coś narzuci, o czym lepiej wiedzieć wcześniej, by właściwie się do tego nastawić i przygotować.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj! smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STUDIA, SESJA I ŻYCIE STUDENCKIE » Przeniesienie się na inną uczelnię

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021