Zła sytuacja z rodzicami. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Zła sytuacja z rodzicami.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

1 Ostatnio edytowany przez zielona50 (2019-08-29 12:30:29)

Temat: Zła sytuacja z rodzicami.

.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zła sytuacja z rodzicami.

Zacznij pracować, kontynuuj terapię, bierz leki. jesteś zdolna do pracy i pokazałaś to stażem, po co Ci ta renta?

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

3

Do pracy mogę pójść oczywiście, zresztą jadąc do innego kraju też będę pracować. Problem leży w mojej rodzinie, że jak pójdę to tak jakbym zrobiła coś złego.

4

Masz 29 lat, może pora odciąć pępowinę i pracować na własne życie?

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

5

Chce to zrobić dlatego napisałam o chęci wyjazdu za granicę. Moi rodzice jednak tego nie rozumieją. Nie chce być ich wrogiem później, oni się o mnie boją. Boją się, bo były ze mną problemy. Nie wiem jak porozmawiać z nimi żeby to zrozumieli.

6

Podejmij prace w innym miescie gdzie nie masx znajomych i gdzie nie bedziesz czuła wstydu.

7

Przecież tu nie chodzi o znajomych (i tak ich mam niewiele) lecz chodzi o wstyd mojej rodziny za mnie przed sąsiadami. Nie pochodzę z dużego miasta.

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Zła sytuacja z rodzicami.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018