Moja dziewczyna nosi za duże staniki - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Moja dziewczyna nosi za duże staniki

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 13 ]

1

Temat: Moja dziewczyna nosi za duże staniki

Witajcie, mam, 23 lata moja dziewczyna 22. Jesteśmy parą od 2 lat. Mój problem z moją dziewczyną może wydawać się dziwny. Od zawsze kiedy się znamy moja dziewczyna nosi za duże staniki. Jej piersi są małe, mi się bardzo podobają. Wcześniej nie ubierala zbyt często koszulek z dekoltami więc nikt nie wiedział że jej biustonosz jest za duży, może po za lekarzem jak była chora. Od tego roku na lato kupiła sobie mnóstwo koszulek z dużymi dekoltami w których wygląda super przyznam, ale drażni mnie fakt że wystarczy zajrzec jej w dekolt i stanik nie zasłania jej sutków. Są widoczne bardzo dobrze i już kilka razy widziałem jak inni faceci jej zaglądali w biust w sklepie czy w komunikacji miejskiej. Ostatnio też byłem świadkiem jak w kolejce w KFC dwóch kolesi zerkalo w jej piersi i coś tam komentowali do siebie że jej widać całe sutki... Strasznie mnie to irytuje. Próbowałem podjąć ten temat ale ona uważa że nic jej nie widać a nikt jej przecież nie zagląda do biustu... Jak myślicie powinienem odpuścić?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Moja dziewczyna nosi za duże staniki

75% kobiet nie nosi odpowiednio dobranych staników.
Powiedz jej, że chcesz jej zrobić prezent i kup sesję brafittingu z doborem i kupnem odpowiedniego smile

3

Odp: Moja dziewczyna nosi za duże staniki

Lady, przypuszczam, że tu problemem nie jest złe dobranie stanika, tylko chęć optycznego powiększenia małego biustu.

4

Odp: Moja dziewczyna nosi za duże staniki
Capricornus napisał/a:

Lady, przypuszczam, że tu problemem nie jest złe dobranie stanika, tylko chęć optycznego powiększenia małego biustu.

Też mi się tak wydaje. Ma jeden biustonosz który jest prawie dopasowany ale przy pochylaniu czy krzyzowaniu rąk miseczki i tak odstają. Najczęściej nosi i tak takie które bez tego odstają.

5

Odp: Moja dziewczyna nosi za duże staniki
Capricornus napisał/a:

Lady, przypuszczam, że tu problemem nie jest złe dobranie stanika, tylko chęć optycznego powiększenia małego biustu.

Niby tak, ale jakoś nie potrafię sobie wyobrazić tak źle dobranego stanika, że góra aż tak odstaje. Są dobre pushupy które nie odstają.

6

Odp: Moja dziewczyna nosi za duże staniki

A gdyby nosiła koronkowe braletki albo biustonosze bez wypełnienia miseczki, przez które prześwitywałyby sutki, byłoby ok?

7 Ostatnio edytowany przez Ela210 (2019-07-16 16:22:17)

Odp: Moja dziewczyna nosi za duże staniki

To nie są za duże staniki, tylko fason balkonetki, taki niezabudowany górą, bo nie każda lubi takie zabudowame i nie ma to nic wspólnego z wielkością biustu.
daj spokój, przecież ona cały czas czegoś z podłogi nie podnosi.:D przesadzasz..
możesz jej kupić zabudowaną górą bieliznę np, ale wtedy na górze będzie koronka i też ją bęedzie widać, bo przy bluzkach z dekoltem zawsze tak jest.
Można lepiej dobrać rozmiar czy fason u specjalistki- jak pisano Ci wyżej.
Mogą też być dobre, a nie podciągnięte ramiączka.

8

Odp: Moja dziewczyna nosi za duże staniki
Ela210 napisał/a:

To nie są za duże staniki, tylko fason balkonetki, taki niezabudowany górą, bo nie każda lubi takie zabudowame i nie ma to nic wspólnego z wielkością biustu.
daj spokój, przecież ona cały czas czegoś z podłogi nie podnosi.:D przesadzasz..
możesz jej kupić zabudowaną górą bieliznę np, ale wtedy na górze będzie koronka i też ją bęedzie widać, bo przy bluzkach z dekoltem zawsze tak jest.
Można lepiej dobrać rozmiar czy fason u specjalistki- jak pisano Ci wyżej.
Mogą też być dobre, a nie podciągnięte ramiączka.

Jej biustonosze są typu push up i miseczki są niektóre A niektóre B a mimo to jej piersi nie wypełniają całej miseczki co tworzy że sutki są widoczne nawet jak się nie pochyla

Odp: Moja dziewczyna nosi za duże staniki
Powq10 napisał/a:

Witajcie, mam, 23 lata moja dziewczyna 22. Jesteśmy parą od 2 lat. Mój problem z moją dziewczyną może wydawać się dziwny......... Ostatnio też byłem świadkiem jak w kolejce w KFC dwóch kolesi zerkalo w jej piersi i coś tam komentowali do siebie że jej widać całe sutki... Strasznie mnie to irytuje. Próbowałem podjąć ten temat ale ona uważa że nic jej nie widać a nikt jej przecież nie zagląda do biustu... Jak myślicie powinienem odpuścić?

Oj tam, oj tam.....nie bądź taki pazerny, niech inni też mają taką przyjemność zobaczyć co nieco.
Faceci już tak mają, że zerkną jak jest na co smile Taki odruch.....

10

Odp: Moja dziewczyna nosi za duże staniki

Twoja Dziewczyna ma rzeczywiście źle dobrany stanik, jaki fason by nie był - nie powinno być widać całych sutków w taki sposób jak u niej. Wiesz na Twoim miejscu poszłabym do sklepu braffierskiego , kupiła bon na zakup i dała w prezencie. Tam już Panie jej pomogą  i uświadomią w temacie. Ja wiele lat temu też nosiłam niedobrane biustonosze, aż moja ówczesna przyjaciółka powiedziała mi wprost , że wydaje jej się że biustonosz nie układa się tak jak powinien. Jestem jej za to wdzięczna ,bo dobre biustonosze odciążają mi teraz kręgosłup. Niebo a ziemia.

11

Odp: Moja dziewczyna nosi za duże staniki

Będę się upierać, że to jednak za duża miseczka i dodatkowo pewnie źle dobrana do kształtu piersi. Jeśli już koniecznie chce w ten sposób powiększyć sobie biust, to powinna wybierać staniki nie tylko z usztywnieniem, ale też z dodatkowym wypełnieniem, które wypełni puste miejsce w miseczce. Balkonetki się nie sprawdzają przy małym biuście.

12

Odp: Moja dziewczyna nosi za duże staniki

Raz w życiu poznałam taką dziewczynę, która miała AA, a nosiła stanik na wystający biust. Rzeczywiście było jej widać sutki. A skoro ona nosi A lub B, to znaczy, że za duży. I nie tłumaczyłabym tego niczym. Sutków nie powinno być widać!

To jest delikatny temat, ale dziewczyna mogłaby sobie pomóc lepiej stanikiem z gąbką. Będzie przylegał, a oprócz tego będzie powiększał biust. Może wspólne zakupy lub bon upominkowy?

W jakich sklepach kupuje? W tańszych nie ma wszytskich kombinacji rozmarów i jeżeli pod biustem ma np. 80, to może być jej ciężko znaleźć miseczkę AA. Wtedy trzeba wybrać się do porządniejszego sklepu.

Odp: Moja dziewczyna nosi za duże staniki

A tak na marginesie, po co stanik przy małym biuście???
Przecież faceci przy kości mają większy, a nie noszą......

Posty [ 13 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Moja dziewczyna nosi za duże staniki

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024