Czy faktycznie dziś są aż tak duże wymagania w internecie? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » Czy faktycznie dziś są aż tak duże wymagania w internecie?

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 60 z 99 ]

1

Temat: Czy faktycznie dziś są aż tak duże wymagania w internecie?

Witam,
zastanawiam się czy to ja mam takie odczucia czy faktycznie tak jest. Mam 31 lat i jako facet odczuwam że kobiety na portalach randkowych mają zdecydowanie wyższe wymagania niż jeszcze kilka lat temu. Przykładowo w 2010 roku łatwiej było kogoś poznać, z kimś pogadać, umówić się itd.. Dziś graniczy z cudem jakikolwiek kontakt, jeśli już nawet uda się go nawiązać kończy się na kilku zdaniach.
Takie mam wrażenie że szuka się ideału który nie istnieje, że spory dystans się wprowadza do takich relacji, dlatego że wszystko jest "tanie" i łatwo dostępne. Na nikim już wrażenia nie robi randkowanie w sieci, zdjęcia tylko to musi być wybitne albo  trzeba na kogoś trafić 1 na 100 żeby normalnie pogadać, nawiązać znajomość i przenieść ją do realnego świata.
Kiedyś potrafiłem raz w tygodniu się umawiać, dziś wszystko leży i ledwo z kimś parę zdań można zamienić.

Nie wiem czy Wy też macie takie odczucia? Może to kwestia tego wszechobecnego seksu, zapraszania na jedną noc i potem takie hasła że w sieci nikogo normalnego się nie pozna, a jak są ci normalni to się ich omija...
No chyba że to kwestia wieku, wtedy miałem 20 lat, teraz 31..w miedzy czasie jakiś związek który nie wypalił i teraz może im facet starszy sugeruje że sobie kogoś nie poszukał czyli coś z nim nie tak...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy faktycznie dziś są aż tak duże wymagania w internecie?

Od jakiegoś czasu na portalach nie siedzę, ale raczej się nie dziwię, bo tendecja taka ma rzeczywiście miejsce..

"Będziesz stale cierpiał, jeśli będziesz reagował emocjonalnie na wszystko(...), prawdziwa siła zawiera się w obserwowaniu wszystkiego z boku, ze spokojem i logiką" - Bruce Lee

3

Jest miliard takich tematów, w których już dokładnie wszyscy przeanalizowali skąd, dokąd, czemu i po co tak to wygląda wink

Faceci też mają wyższe wymagania. A u kobiet te wyższe wymagania, bo szukają kogoś bardziej pod siebie, no straszne tongue

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

4 Ostatnio edytowany przez aniuu1 (2021-06-03 23:25:24)

Ja kiedyś poznawałam dużo ludzi dzięki internetowi, raczej na nie randkowych serwisach, ale uwam, że wcześniej było inaczej, inna kultura panowała. Były bardziej zwyczaje przeniesione z realnego świata. Uważam, że internet najlepiej wykorzystać do znalezienia jakiejś fajnej lokalnej społeczności, gdzie ludzie się faktycznie spotykają.

Też uważam, że jest taka tendencja, że wszyscy mają coraz większe wymagania.

Everyone you meet is fighting a battle you know nothing about. Be kind. Always.

5

Wniosek - dać sobie spokój.

6 Ostatnio edytowany przez Britan (2021-06-03 23:58:18)

Dlatego tak jest, bo ludzie głupieją od nadmiaru ludzi na tinderach.

Po co poznać jedną osobę jak może następna okaże się lepsza?
Ludzie wpadają w mechanizm hazardu. Jeszcze jeden bet, jeszcze jeden swipe w prawo.
Na tinderze byłem ponad rok temu. Teraz widzę dokładnie te same twarze.
Portale randkowe uzależniają społeczeństwo, a szczególnie kobiety.

Większość ludzi z portali nie chce się umawiać. Chce po prostu popisać, zabić czas, zrealizować potrzebę atencji.
Jeszcze inni szukają szybkiego seksu, FWB, kolegów, grup do wyjazdów lub imprez, reklamują swoje instagramy, snapczaty. Do tego jakaś część kont męskich, jak i żeńskich to po prostu fejki robione dla "beki" czy eksperymentów.
Dosłownie garstka szuka poważnej relacji.

7 Ostatnio edytowany przez aniuu1 (2021-06-04 00:07:38)

Nadmiar ludzi, nadmiar pozerstwa, udawania, cwaniactwa, chamstwa.. szczerości i autentyczności chyba mało mimo dokumentowania zbyt wielu momentów na instagramach
Serio lepiej fajną społeczność zorientowaną na podobne wartości znaleźć. Jest satysfakcja z kontaktu z ludźmi. Można spokojnie poznawać ludzi i widzisz z kim masz do czynienia. Ludzie się znają i nie robią zbyt wielu krzywych akcji.

8

Jest jeszcze taki trend, że ludziom coraz bardziej "odwala" z wiekiem i o ile w wieku dwadzieścia parę nie jest jeszcze tak trudno o normalną, szczerą relację, to potem są coraz większe szanse wpadnięcia na ludzi zmanierowanych, niezdolnych już do pewnych rzeczy, albo właśnie z oczekiwaniami z kosmosu.

"[...]po raz kolejny upewniłem się w od dawna nurtującej mnie idei, iż życie składać się też może z kilku zdań. Kilka zdań może krążyć wokół ciebie przez całe życie. Od czasu do czasu będą ci je przypominali najzupełniej przypadkowi rozmówcy. Przeczytasz je w codziennej gazecie, w przypadkowo otwartej powieści. Reszta zaś - wszystko, co powiesz i usłyszysz - będą to wariacje na ich temat."

9

Tak, to też na pewno ma niemałe znaczenie.

10

<Lady Loka> ale tu nie chodzi o szukanie pod siebie bo takie coś miało miejsce i 10 lat temu i 40 jak nasi rodzice się poznawali.
Ale jak ktoś szuka kogoś i dla niego np facet zaczyna się od 180 cm a koleś wpisuje 178 i odrzucenie - bo tak jest bo działa teoretyka a nie feeling i odczucia, brunet miał być a nie blondyn no i koniec, no to sory...
W życiu codziennym to by nie miało znaczenia, na portalach ma ogromne znaczenie.
Szuka się ideału który nie istnieje bo przeciez zwyklaki są na codzień, w pracy na ulicy.
I do tego dochodzi wg mnie takie ograniczone zaufanie, powoli zaszczytem jest uzyskanie zgody na spotkanie z kimś, jak z prezydentem.
Częśc kobiet tez jest dla atencji, wyższej samooceny, bo jak się dzień w dzień dostaje po kilkadziesiąt wiadomości z komplementami to można odrunąć itd..

<niepodobna>, masz rację to też tak może być że ja się wkurzam a po prostu to taki wiek, jakieś panie co to 5 lat były w związku i już tak są zepsute że nie potrafią się ulokować ponownie.
<Britan> tindera odpuściłem, za dużo lansu i takiego trochę "towarowego" podejścia do ludzi ale np sympatia, kiedyś było super, teraz masakra...

11

O uesu, kolejny o tym wzroście. Tak działa i ternet i tyle. Każdy ma prawo mjeć swoje wymagania i za tymi wymaganiami iść. Jeden bardziej ściśle się ich trzyma, inny mniej. Nikt Ci nie rozkazał szukać w internecie, nie podoba się to nie szukaj.
40 lat temu ludzie mieli mniejszy wybór, kiedy szukali sobie partnerów. Teraz wybor większy, to i oczekiwania wobec partnera wzrosły.

12 Ostatnio edytowany przez jjbp (2021-06-04 09:24:35)

Nie wierzę że facet który ma 178 nie wpisze sobie 180 na portalu randkowym big_smile ja już widziałam takie sytuacje że ze wzrostu wpisanego w opis powinien być ode mnie wyższy a był lekko niższy albo równy. A na randce to mnie przekonywał "nie no, nie ma szans że naprawdę masz tyle i tyle, jesteś wyższa" big_smile a jakby sama miała 160 czy 170 to przecież za Chiny ludowe bym się nie zorientowała że ma 2 mniej niż powiedział. Tak więc problem teoretyczny a nie praktyczny wink

13 Ostatnio edytowany przez bagienni_k (2021-06-04 09:56:27)

Britain idealnie to wyżej podsumował smile

Natomiast, jeśli zwracanie uwagi na tak drobne detale, jak przykład przy tym wzroście, jest JESZCZE pewnym wymaganiem czy już czystym wariactwem, można dyskutować. NAtomiast śmieszy mnie ta niemal laboratoryjna dokładność smile Popatrzcie sobie na linijkę i oceńcie ile to jest te 2 czy nawet 4 cm. Naprawdę ma to az takie znaczenie? Przecież to prawie marginalna różnica big_smile Ma się wrażenie, że kobiety mają w oczach  miarkę, gdzie nie ma miejsca na żaden błąd pomiaru. Rozumiem całkowicie te 10 czy więcej cm różnicy, ale takie kawałki to już się zaczyna robić po prostu śmiesznie smile Można sobie to ładnie tłumaczyć prawem do posiadania takich czy innych wymagań, ale gdzieś jest granica absurdu..Mam nadzieję

Bycie tak bardzo drobiazgowym wywołuje u mnie już naprawdę tylko to roll

"Będziesz stale cierpiał, jeśli będziesz reagował emocjonalnie na wszystko(...), prawdziwa siła zawiera się w obserwowaniu wszystkiego z boku, ze spokojem i logiką" - Bruce Lee

14 Ostatnio edytowany przez jjbp (2021-06-04 10:49:54)

Naprawdę ciężko mi sobie wyobrazić że ktokolwiek by marudził o DWA centymetry. Na moje oko to jest sztucznie wykreowany problem który w naturze tak naprawdę nie występuje (albo raz na X przypadków). Trochę tak jak z wielkością przyrodzenia tongue

15

jjbp napisał/a:

Naprawdę ciężko mi sobie wyobrazić że ktokolwiek by marudził o DWA centymetry. Na moje oko to jest sztucznie wykreowany problem który w naturze tak naprawdę nie występuje (albo raz na X przypadków). Trochę tak jak z wielkością przyrodzenia tongue

Jak bylam na przymiarkach sukni slubnej to mialam podac ile mam wzrostu big_smile i mowie, ze 168, tak podaje wszedzie. A facet popatrzyl na mnie i powiedzial "no 168 to na pewno pani nie ma" xD
Ja nie mam centymetra w oczach, nie znam swojego wzrostu nawet big_smile

facet po prostu jest odrzucany z jakiegos powodu, ale latwiej powiedziec, ze chodzi o wzrost, niz zastanowic sie nad tymi rzeczami, ktore faktycznie mozna w sobie zmienic.

16 Ostatnio edytowany przez bagienni_k (2021-06-04 11:11:51)

W sieci niestety ciężko kogoś wiarygodnie ocenić. Wtedy rzuca się takimi durnotami, jak brakujące 2 cm czy zbędnych kilka kg..Natomiast nie zdziwiłbym się, gdyby się takie osoby rzeczywiście znalazły, które zwracają uwage na owe detale.

17

jjbp napisał/a:

To ogólnie jeden z przykładów ale to samo tyczy się fotek, np 1 niekorzyste ujęcie i OUT, opis zbyt lakoniczny albo zbyt grubiański i game over...
Rozmawiamy że kobiety szukają pod siebie a skąd ona wie czy gość ze zdjęć z jakimś tam opisem i wypełnionym kwestionariuszem jak z nią zamieszka to będzie super i będą zyli długo i szczęśliwie? Może na pierwszym spotkaniu już nie będzie o czym rozmawiać.
A niestety sporo osób szuka jak z katalogu i nie chce nikogo poznać tylko wybiera sobie jak samochód z salonu to jest głupie.
Moim zdaniem to idzie w bardzo złym kierunku, dlatego mówię takie chyba czasy nastały bo kiedyś aż tak to nie wyglądało. Częściej dało się z kimś pogadac, spotkać.
Ja kiedyś też na fotce poznawałem sporo Pań i to zupełnie fajnych normalnych, a dzisiaj gdziekolwiek jest problem.

No tak w sieci ciężko kogoś wiarygodnie ocenić ale możesz poznać na żywo, a nie że odtrącasz bo zły zgryz ma czy nos nie jest idealnie prosty, no serio to tak trochę wygląda.

18

Kruel napisał/a:
jjbp napisał/a:

To ogólnie jeden z przykładów ale to samo tyczy się fotek, np 1 niekorzyste ujęcie i OUT, opis zbyt lakoniczny albo zbyt grubiański i game over...
Rozmawiamy że kobiety szukają pod siebie a skąd ona wie czy gość ze zdjęć z jakimś tam opisem i wypełnionym kwestionariuszem jak z nią zamieszka to będzie super i będą zyli długo i szczęśliwie? Może na pierwszym spotkaniu już nie będzie o czym rozmawiać.
A niestety sporo osób szuka jak z katalogu i nie chce nikogo poznać tylko wybiera sobie jak samochód z salonu to jest głupie.
Moim zdaniem to idzie w bardzo złym kierunku, dlatego mówię takie chyba czasy nastały bo kiedyś aż tak to nie wyglądało. Częściej dało się z kimś pogadac, spotkać.
Ja kiedyś też na fotce poznawałem sporo Pań i to zupełnie fajnych normalnych, a dzisiaj gdziekolwiek jest problem.

No tak w sieci ciężko kogoś wiarygodnie ocenić ale możesz poznać na żywo, a nie że odtrącasz bo zły zgryz ma czy nos nie jest idealnie prosty, no serio to tak trochę wygląda.

Ale nikt nie powiedzial, ze jedyna opcja na znalezienie dziewczyny, to internet. Skoro nie podoba Ci sie to, jak to wyglada, to tam po prostu nie szukaj.
Kazdy ma prawo do szukania po swojemu. Jedna dziewczyna odrzuci, bo fotka nie taka, a inna odrzuci, bo masz za duzy nos. Zycie.
Na ulicy tez by Cie odrzucily, tylko nawet bys o tym nie wiedzial.

19 Ostatnio edytowany przez jjbp (2021-06-04 12:46:17)

No, taka jest specyfika internetu że nie ma szans ocenić po niczym innym jak po wyglądzie i (zazwyczaj krótkim) opisie. Po czym innym mają wybierać jak tylko to jest? Różne miejsca rządza się różnymi prawami. Przypomina mi to narzekania osób które szukają miłości w klubie po czym wysuwają wnioski że teraz to ludziom zależy tylko na imprezach i przelotnych znajomościach big_smile

No a w druga stronę jaką ma gwarancję że ten który tak nie do końca jej się spodobał będzie super? A może z nim też nie będzie o czym gadać? To zawsze jest rosyjska ruletka. Tylko że Ty też jak masz do wyboru dwie opcje obarczone równym ryzykiem ale jedna podoba Ci się troszkę bardziej to wybierzesz raczej właśnie tą.

Ja mam wrażenie że niektórzy to by chcieli żeby był obowiązek spotkania się z każda osoba która wyrazi nami zainteresowanie bo "trzeba dać szansę"

20

Jak poznawałeś kiedys tyle Pań fajnych to co z nimi zrobiłeś? smile

jedni lubią zagadki kryminalne- a ja psychologiczne smile

większym nieszczęściem nie umieć kochać, niż nie być kochanym... smile

21 Ostatnio edytowany przez Britan (2021-06-04 19:49:08)

Kruel napisał/a:
jjbp napisał/a:

Czuję frustrację która pojawiła Ci się z wiekiem.

Portale randkowe od początku rządziły się swoim prawem. Tak było za czasów fotki. Tak jest i teraz.
Fakt influencerzy, instagramerzy i reszta tego shitu negatywnie wpływa na ludzi. Ale aż tak szybko to nie postępuje.

Ja również odrzucam masę kobiet. Bo za gruba, za chuda, po prostu coś mi nie pasuje w wyglądzie.
Takie jest życie tinderowe.

Ostatnio do mnie sama napisała ładna 23 letnia blondynka. Napisała, że mam bardzo sympatyczny wyraz twarzy. Kiedyś to by mnie zdziwiło. Że jak do mnie może ktoś ładny napisać. Spotkałem się na żywo. Było miło i przyjemnie.
Teraz to dla mnie normalne. Moim zdaniem masz problem z kompleksami.

22 Ostatnio edytowany przez aniuu1 (2021-06-04 20:05:19)

Dziwisz się? To jest jedyne co ta osoba o Tobie wie. Jeśli masz grubiański opis albo opis lakoniczny to jaką ma z tego informację? Zdjęcie porafi wiele pokazać, wygląd czy wyraz twarzy potrafi wiele powiedzieć. Przecież faceci też tak uważają i też się tym kierują.

Na pewno 2cm mają o wiele mniejsze znaczenie niż wyraz twarzy, ale jak ktoś filtruje te setki profili to może się zdarzyć, że ustawi 180cm bo czemu nie. Kobieta sobie pomyśli, że w sumie wolałaby wyższego.
Uważam, że w takim wypadku zaokrąglenie sobie do 180 jest ok bo te 2cm nie mają znaczenia.

23 Ostatnio edytowany przez Kruel (2021-06-04 20:37:04)

Ela210 napisał/a:

Były wyjścia na kawki, na bilard, kręgle, na piwo, na imprezki ale to minęło, coś nie wypaliło, nie zaiskrzyło i tyle, ale w stosunku do tego co jest teraz to wtedy można było śmiało mnie nazwaś niemal casanovą a dzisja to jak w celibacie, takie mam wrażenei czasy są... paskudne

Britan napisał/a:

Portale randkowe od początku rządziły się swoim prawem. Tak było za czasów fotki. Tak jest i teraz.
Fakt influencerzy, instagramerzy i reszta tego shitu negatywnie wpływa na ludzi. Ale aż tak szybko to nie postępuje.

Ja również odrzucam masę kobiet. Bo za gruba, za chuda, po prostu coś mi nie pasuje w wyglądzie.

Ostatnio do mnie sama napisała ładna 23 letnia blondynka. Napisała, że mam bardzo sympatyczny wyraz twarzy. Kiedyś to by mnie zdziwiło. Że jak do mnie może ktoś ładny napisać. Spotkałem się na żywo. Było miło i przyjemnie.

Uważasz że taka sympatia w 2005 roku to był ten sam portal co teraz? Z punktu widzenia jakiś tam wytycznych IT może tak ale zdecydowanie inne osoby były, inna mentalność, inne podejście itd. Dzisiaj masz facebooka - tam możesz wysłać wiadomość i w zasadzie kogoś poznać, instagram tak samo, tinder.... nie wiem czy tylko ja mam takie wrażenie że dzisiaj na tinderze był prawie każdy a kiedys portale randkowe to było "ZŁO", to już o tym świadczy, dzisiaj profil na portalu randkowym i wysłana wiadomość na nikim nie robi wrażenia, są coraz wyższe wymagania i wyrafinowanie jednocześnie.
Mniej się do takich miejsc podchodzi poważniej.

Z resztą jak uważasz że ciągle jest tak samo to niby dlaczego kiedyś mogłem mieć kilka randek spotkań w ciągu tygodnia a dzisja cholernie cieżko poznać kogoś online żeby się umówić -przynajmniej raz w miesiącu?

24 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2021-06-05 08:02:09)

Jeśli zauważysz, że aktywność na tych portalach powoduje tylko wulgaryzm i frustrację, to według mnie lepiej sobie tego oszczędzić bo ze złym nastawieniem i tak się nic nie osiągnie a jeszcze zostanie uprzedzenie do kobiet.

25

A czy to nie tak że kiedyś kiedyś na portalach były raczej osoby którym z jakichś powodów nie wychodziło poznawanie osób płci przeciwnej w realu? I takie osoby były bardziej skłonne uelastycznić swoje wymagania żeby kogoś znaleźć? A teraz są de facto wszyscy (i ci dla których "w realu" stanowi problem, i ci dla których ani trochę)?

26

Zadziwia mnie czasami, jak Panie wydają się być ekspertkami od odczytywania niemal wszystkiego, co tylko można o człowieku wiedzieć, z jednego zdjęcia lub/i krótkiego opisu. Pomijam opisy grubiańskie, zbyt pewne siebie czy wzniosłe, ale czasami mam wrażęnie, że na podstawie choćby ułożenia ciała na zdjęciu czy rodzaju ubrania Panie już wiedzą, czy ktoś jest dla nich atrakcyjny. Normalnie wróżka ze szklaną kulą się chowa..

No cóż, nie każdy bywa tak bardzo powierzchowny, bo można się po prostu pomylić. W każdą stronę.

27 Ostatnio edytowany przez jjbp (2021-06-04 21:51:29)

Bagiennik ale jeśli na jedynych dwóch płaszczyznach (zdjecie plus opis) do których mam dostęp nie zauwaze nic co mnie minimalnie zainteresuje to PO CO się z taka osoba umawiac? Z każdym zainteresowanym się trzeba umawiac jak leci? Ja tam uważam że lepiej poczekac az ktoś nas czymś zainteresuje a nie chodzić co drugi dzień na randki z każda osoba która wykazała nami zainteresowanie no bo nie można odmówić

28 Ostatnio edytowany przez aniuu1 (2021-06-04 22:02:26)

jjbp napisał/a:

A czy to nie tak że kiedyś kiedyś na portalach były raczej osoby którym z jakichś powodów nie wychodziło poznawanie osób płci przeciwnej w realu? I takie osoby były bardziej skłonne uelastycznić swoje wymagania żeby kogoś znaleźć? A teraz są de facto wszyscy (i ci dla których "w realu" stanowi problem, i ci dla których ani trochę)?

Trudno powiedzieć, trzeba by badań chyba a i tak w sumie co ta wiedza wniesie?

Pewnie sporo się zmieniło, w tym aspiracje które kreuje instagram. Warto też spojrzeć na wykres pokazujący demografię. Liczba kobiet w wieku 20-30 lat co jest zapewne docelową grupą dla autora ale też dla wielu starszych mężczyzn znacznie zmalała.

Bagiennik no nie mów, że nic się nie da powiedzieć. I wierz mi wiele razy dawałam szansę komuś, kto mnie ze zdjęcia czy profilu nieszczególnie zainteresował.
To co Ty nazywasz powierzchowną oceną czy wróżeniem z kuli to może być wnioskami na podstawie uważnej obserwacji świata, ludzi.

29

Osoby, którym się nie udaje przez długi, naprawdę długi czas kogoś poznać, zastanawiają się zapewne, CO się tam musi znaleźć, żeby im druga strona łaskawie odpisała choć raz. Wiadomo też, że ludzie są nastawieni na relacje, które rokują i szkoda im czasu na pisaninę, bo już chcą mieć jakiś punkt zaczepienia. Jeśli opis jest grubiański czy zdjęcie zrobione przy lustrze to rozumiem - masę takich profili Pań spotykałem i wiadomo, jak na nie się reaguje smile Z drugiej strony, czasami mam wrażenie, że ta strona wybierająca usilnie rpóbuje dokopać się do czegoś, co można by uznać za "feler". Swego czasu nudny.trudny ładnie o tym pisał smile
Ile tego było? Chyba 10 albo 12 wiadomości, wyważonych, kulturalnych, nawiązujących do zdjęcia czy opisu. Reakcja? Zero! Wydaje się po prostu, że następuje ciągła selekcja i odrzucanie, szukając tego lepszego/lepszej i jeszcze lepszego/jeszcze lepszej..

Natomiast zwróciłem uwagę na to, że można się w swojej ocenie człowieka zwyczajnie pomylić i wyciągać zupełnie błędne wnioski, przeglądając taki profil.

30 Ostatnio edytowany przez jjbp (2021-06-04 22:11:23)

Jasne że się można pomylić. W realu mamy ileś cech i płaszczyzn na podstawie których określimy czyjąś atrakcyjność; na portalu z tych płaszczyzn zostaje garstka (zdjęcie i kilka informacji podstawowych). Tylko że logujac się na portalu trzeba się z tym liczyć bo taka jest specyfika tego miejsca. Tak samo jak podawałam przykład klubów - idąc tam na podryw też trzeba liczyć się że specyfika miejsca i jakie towarzystwa najczęściej tam bywają. Wkurzanie się że na portalu kogoś odrzucą za źle zdjęcie i drętwy opis jest co najmniej dziwne

31 Ostatnio edytowany przez Britan (2021-06-04 23:05:19)

Kruel napisał/a:

Uważasz że taka sympatia w 2005 roku to był ten sam portal co teraz? Z punktu widzenia jakiś tam wytycznych IT może tak ale zdecydowanie inne osoby były, inna mentalność, inne podejście itd. Dzisiaj masz facebooka - tam możesz wysłać wiadomość i w zasadzie kogoś poznać, instagram tak samo, tinder.... nie wiem czy tylko ja mam takie wrażenie że dzisiaj na tinderze był prawie każdy a kiedys portale randkowe to było "ZŁO", to już o tym świadczy, dzisiaj profil na portalu randkowym i wysłana wiadomość na nikim nie robi wrażenia, są coraz wyższe wymagania i wyrafinowanie jednocześnie.

Po prostu internet stał się popularny i jest więcej ludzi.

Kruel napisał/a:

Z resztą jak uważasz że ciągle jest tak samo to niby dlaczego kiedyś mogłem mieć kilka randek spotkań w ciągu tygodnia a dzisja cholernie cieżko poznać kogoś online żeby się umówić -przynajmniej raz w miesiącu?

Bo nie jesteś w stanie zainteresować kobiet które obecnie są w Twojej okolicy? Nie ma co tego brać do siebie. Nie każdemu się spodobasz. To jest absolutnie normalne.
Ważne aby dać opis zgodny z tobą. Nie koloryzować.

Czasem przeglądam profile konkurencji na tinderze. Większość facetów ma zdjęcia bez uśmiechu. Takie smutasy i ponurasy. Nie trzeba od razu pokazywać zębów, ale aby chociaż usta ułożyć do uśmiechu. Aby twarz była pogodna, a nie wyglądała na wiecznie wkurzoną. Zdjęcia też muszą być zgodne z opisem. Jak ktoś ma w opisie, że dużo podróżuje, a zdjęcia ma tylko z domu to tak słabo.

Na tinderze widnieję jako uśmiechnięty domator z wewnętrznym dzieckiem lubiący gotowanie, tworzenie, czytanie i jazdę na rowerze. Wrzuciłem fotkę na rowerze, jak gotuję krewetki, mój zbiór przeczytanych książek i to co stworzyłem na drukarce 3D. Jedna fotka z lustrem całej sylwetki i dwa selfie w tym jedno czarnobiałe. Ostatnia fotka na tinderze jest z moją klasą dzieciaków którą uczę.

32

Britan napisał/a:

Czasem przeglądam profile konkurencji na tinderze. Większość facetów ma zdjęcia bez uśmiechu. Takie smutasy i ponurasy. Nie trzeba od razu pokazywać zębów, ale aby chociaż usta ułożyć do uśmiechu. Aby twarz była pogodna, a nie wyglądała na wiecznie wkurzoną. Zdjęcia też muszą być zgodne z opisem. Jak ktoś ma w opisie, że dużo podróżuje, a zdjęcia ma tylko z domu to tak słabo.

Zgadzam się. Sama miałam napisać. To jest coś co nie zachęca do kontaktu. Zero emocji, kamienna twarz. Nie zwracanie uwagi na takie rzeczy też coś mówi.

33 Ostatnio edytowany przez Kruel (2021-06-05 00:27:58)

A ja się nie zgadzam, to wszystko zalezy, w moim przypadku uśmiech o ile nie jest to jakieś wybitne ujęcie, przeważnie powoduje że zdjęcie jest żałosne, wg mnie smutek czy jakieś negatywne emocje to jedno ale powaga to inna sprawa i to raczej zalezy jak kto wychodzi.

Britan napisał/a:

Bo nie jesteś w stanie zainteresować kobiet które obecnie są w Twojej okolicy?

Czyli co wtedy potrafiłem a teraz nagle nic? Trochę to dziwne

34 Ostatnio edytowany przez jjbp (2021-06-05 08:58:53)

Czasy się zmieniają, portale się zmieniają, są na nich inni ludzie, Twoja grupa wiekowa powoli też się przesuwa. Ja popieram pomysł że jak uważasz ze portale idą w złą tendencje to przestań z nich korzystać. Nie jesteś w stanie zmienić tego jak działają więc zamiast tego znajdź kanał bardziej pasujący do Ciebie i Twoich wyobrażeń

35 Ostatnio edytowany przez niepodobna (2021-06-05 09:42:01)

Kruel napisał/a:
Ela210 napisał/a:

Były wyjścia na kawki, na bilard, kręgle, na piwo, na imprezki ale to minęło, coś nie wypaliło, nie zaiskrzyło i tyle, ale w stosunku do tego co jest teraz to wtedy można było śmiało mnie nazwaś niemal casanovą a dzisja to jak w celibacie, takie mam wrażenei czasy są... paskudne

Britan napisał/a:

Wydaje mi się, że umówić się jest bardzo łatwo. Trudno to jest spotkać kogoś, kto rokuje, że (dalsze) umawianie się będzie miało sens.
Krótko byłam na portalu, ale takie właśnie mam wrażenia. Mogłabym się "umawiać" niemal codziennie z kimś innym, tylko... z kim? Już na pierwszy rzut większość tych gości było odstręczających, jak nie wyglądem, to podejściem do kontaktu i sposobem rozmowy. Co do wyglądu to ciekawa prawidłowość: jeśli facet wyglądał normalnie, to zazwyczaj szukał tylko rozrywki, albo/i był zajęty.

"[...]po raz kolejny upewniłem się w od dawna nurtującej mnie idei, iż życie składać się też może z kilku zdań. Kilka zdań może krążyć wokół ciebie przez całe życie. Od czasu do czasu będą ci je przypominali najzupełniej przypadkowi rozmówcy. Przeczytasz je w codziennej gazecie, w przypadkowo otwartej powieści. Reszta zaś - wszystko, co powiesz i usłyszysz - będą to wariacje na ich temat."

36 Ostatnio edytowany przez Magnolia88 (2021-06-05 11:40:26)

Jako, że ostatnio "odświeżyłam" swój profil na portalu randkowym (nie byłam tam od września?) napiszę swoje spostrzeżenia.
- podobny poziom intelektualny jest szalenie istotny. Ja jestem osobą otwartą, szanuję ludzi niezależnie od rasy, religii orientacji. Interesuję się, co się dzieje wkoło mnie – gospodarką, trochę polityką, lubię być na bieżąco. Jestem otwarta na zainteresowania drugiej osoby – chciałabym, żeby mnie czymś zainteresował, opowiedział, a ja doczytam, żeby wspólnie podyskutować. Niestety, z większością osób na portalach nie ma o czym dyskutować – zero poglądów, zainteresowań, a jedyne „rozmowy” to albo droczenie się, albo standardowy zestaw pytań (długo mieszkasz w tym mieście? Masz rodzeństwo?) – o ile istotne, to jednak szybko się kończą…

- podobny poziom materialny. Kilka miesięcy temu założyłam w tym dziale wątek "materializm na portalach randkowych". Nie mogłam poukładać sobie w głowie, dlaczego ludzie na portalach ciągle pytają o pracę, mieszkanie, samochody itp. Miałam dużo czas w lockdownie na przemyślenia w tej kwestii plus użytkownicy tego forum swoimi wypowiedziami bardzo mi pomogli poukładać ten temat. Po długim zastanowieniu doszłam do wniosku, że  podobny poziom  materialny jest istotny w kilku wymiarach. Jestem kobietą i z racji społecznej roli i ewentualnej ciąży pewnie wypadnę na jakiś czas z rynku pracy. W czasie macierzyńskiego kobieta dostaje wynagrodzenie ale niższe niż podstawowe, co już stawia ją na słabszej pozycji, potem dzieci chorują, kobiety chodzą na zwolnienia (zdarza się, że dlatego tracą prace), niepłatne wychowawcze i wtedy facet zajmuje się finansami. Niestety tak jest skonstruowany świat. Po drugie, mnie stać na obiady w restauracjach, wyjazdy zagraniczne kilka razy w roku, mam własne mieszkanie. Nie wiem, czy na dłuższą metę nie przeszkadzałaby mi świadomość, że jeśli chcę zjeść w restauracji muszę zapłacić za nas dwoje, jeśli chcę wyjechać – również płacę za dwoje (lub rezygnuję z takiego życia), no i facet u mnie zamieszka pewnie… Czy czułabym się bezpiecznie w sytuacji, gdy jeśli cos mi się stanie to on  nie da sobie rady z rodziną?

- jakość zdjęć / uroda. To dwie osobne kwestie. Zaskakująco wielu mężczyzn wstawia zdjęcia rozmazane, źle zrobione (osobiście nie lubię zdjęć np. z łazienki czy robionych z dołu komórką, daje to obraz „patrzenia na mnie z góry” i budzi negatywne uczucia), na których wyszli ponuro, nieprzyjaźnie, niesympatycznie. Odpychają mnie również zdjęcia w niekompletnym ubraniu - omijam takie profile.  Drugą sprawą jest sama uroda. Coś mi się w tej drugiej osobie musi po prostu spodobać i budzić moją sympatię (najczęściej są to sympatyczne, uśmiechnięte zdjęcia). 

Co mogłabym poradzić mężczyznom? Żeby szukali partnerek podobnych do siebie smile

Czy powyższe to wysokie wymagania? Dla mnie obiektywnie normalne. I dodam tylko, że w większości muszę ustawiać ukrycie profilu, bo dostaję tyle wiadomości, że nie jestem w stanie ich ogarnąć…

37 Ostatnio edytowany przez Britan (2021-06-05 12:04:28)

Magnolia88 napisał/a:

Niestety, z większością osób na portalach nie ma o czym dyskutować – zero poglądów, zainteresowań, a jedyne „rozmowy” to albo droczenie się, albo standardowy zestaw pytań.

Moim zdaniem duże jak na społeczeństwo smile Na portalach takich osób praktycznie nie ma. Takie mam wrażenie. Dużo ludzi w obecnych czasach żyje na autopilocie i takie mamy tego skutki.
Jak zaczynałem tematy które mnie interesują i drugą osobę podobno też to znajomość zaczęła się wygaszać.

38 Ostatnio edytowany przez Magnolia88 (2021-06-05 12:12:36)

Czyli widać samotne życie jest mi pisane wink za radą kilku osób w moim wątku "Materializm..." miałam postanowienie spotykać się, spotykać, spotykać... niestety po czwartkowym spotkaniu przychylam się do opinii Niepodobnej. Umówić się jest bardzo łatwo, ale czy to ma sens?

W czwartek spotkałam się z pewnym mężczyzną. Głównie droczenie się, zero rozmowy na jakikolwiek temat. Wszystkie rozpoczynane przeze mnie były kończone bardzo krótko i szybko, a własnych propozycji nie było. Za to na ławce kolega nie rozumiał mojego odsuwania się, musiałam wstać, bo nie mogłam sobie dać rady...

39

Jako facet w sieci powiem tak. Daj sobie spokój. Eksperymenty typu projekt Klaudiusz już nieraz pokazały, jak to działa w sieci.
No chyba, że lubisz szukać pereł w szambie.

What is the difference between a man and a parasite?
A man builds. A parasite asks 'Where is my share?'
A man creates. A parasite says, 'What will the neighbors think?'
A man invents. A parasite says, 'Watch out, or you might tread on the toes of God... '

40

Lucyfer666 napisał/a:

Jako facet w sieci powiem tak. Daj sobie spokój. Eksperymenty typu projekt Klaudiusz już nieraz pokazały, jak to działa w sieci.

Taka jest smutna prawda. Portale randkowe deprawują kobiety.
Ale jaki jest tego powód? Faceci którzy dostarczają kobietom niesamowitej ilości atencji.
Skala simpowania facetów w sieci jest wręcz niepokojąca.

Typowy profil kobiety bez zdjęcia ma w godzinę 99+ par. To jest chore. Faceci w sieci są chorzy. Kobiety też.

41 Ostatnio edytowany przez bagienni_k (2021-06-05 12:20:02)

Niby wszystko jest oczywiste, ale czasami można wpaść w pułapkę. Jeśli poziom intelektualny będzie sie zawsze i wszędzie wiązać ze studiami wyższymi i tysiącem zajęć, to niestety duży błąd. Są ludzie, pracujący np w niezbyt, wydawałoby się, wymagających zawodach a jednak nie można im zarzucić braku inteligencji, otwartości czy tolerancji.
Co do drugiego punktu w pełni się zgadzam smile Chociaż w kwesti macierzyństwa, to zawsze się znajdzie pewna grupa kobiet, która nie chce mieć dzieci smile Zresztą tutaj, na forum, jest ich całkiem sporo smile
W przypadku punktu trzeciego sprawa jest oczywista. Również samo droczenie się uważam za bezsensowną stratę czasu.

42

bagienni_k napisał/a:

Niby wszystko jest oczywiste, ale czasami można wpaść w pułapkę. Jeśli poziom intelektualny będzie sie zawsze i wszędzie wiązać ze studiami wyższymi i tysiącem zajęć, to

Bagienniku, ale ja nigdzie nie napisałam, że patrzę na poziom intelektualny przez pryzmat wykształcenia.

Ja napisałam, że oceniam po sposobie i tematach do rozmowy - reakcjach na moje propozycje tematów jak i drugiej strony.

43

Britan napisał/a:
Lucyfer666 napisał/a:

Taka jest smutna prawda. Portale randkowe deprawują kobiety.
Ale jaki jest tego powód? Faceci którzy dostarczają kobietom niesamowitej ilości atencji.
Skala simpowania facetów w sieci jest wręcz niepokojąca.

Typowy profil kobiety bez zdjęcia ma w godzinę 99+ par. To jest chore. Faceci w sieci są chorzy. Kobiety też.

A po ci ma się cokolwiek poprawiać, skoro simpy potrafią dawać ponad 30 kafli miesięcznie osobie, której nigdy na oczy nie widzieli.

Tindery i inne badziewia opierają się głównie na aspekcie wizualnym.

A man invents. A parasite says, 'Watch out, or you might tread on the toes of God... '

44

niepodobna napisał/a:

Wydaje mi się, że umówić się jest bardzo łatwo. Trudno to jest spotkać kogoś, kto rokuje, że (dalsze) umawianie się będzie miało sens.
Krótko byłam na portalu, ale takie właśnie mam wrażenia. Mogłabym się "umawiać" niemal codziennie z kimś innym, tylko... z kim? Już na pierwszy rzut większość tych gości było odstręczających, jak nie wyglądem, to podejściem do kontaktu i sposobem rozmowy. Co do wyglądu to ciekawa prawidłowość: jeśli facet wyglądał normalnie, to zazwyczaj szukał tylko rozrywki, albo/i był zajęty.

No niestety dla mnie nie.... właśnie to co następuje później to osobna sprawa, ale umówić się powoli w moim przypadku graniczy z cudem, bo rozmowy nagle się przerywają lub ktoś usilnie unika tematu spotkania, albo po prostu nie odpisuje i wtedy w ogóle nic nie ma.
Bo zdaje sobie sprawę, że są osoby które wolą tygodniami pisać, ale to bezsensu, natomiast chęć spotkania musi wypływać z obydwu stron, jak jedna nie chce to nic nie zrobisz.
A może właśnie z tego to wynika, że kobiety zasypywane są hurtowo wiadomościami, stąd normalny facet który się odezwie musi stanąć na głowie żeby to zainteresowanie było.

To jest tak jakby do bezrobotnego sami pracodawcy się odzywali to on sam nie będzie się wysilał tylko wybierał to co dostanie, a będzie w końcu taki przesyt że przestanie to być wartościowe i przestanie go interesować.

45

Magnolia, tylko nie każdy będzie tak bardzo otwarty na wszelkie możliwe tematy smile Jeśli czegoś nie wiem, czy nie znam, ale chętnie się o tym dowiem - w porządku smile Natomiast wielu ludzi absolutnie nie intresuje się pewnymi dziedzinacmi życia i nie ma ich za to co winić. Istnieje śmieszny stereotyp, który głosi, żę pewne obszary zainteresowań są prymitywne albo sztampowe. W wypadku facetów np piłka nożna czy motoryzacja:)
I co wtedy? smile Akurat ze mną nikt sobie nie porozmawia o poezji, tańcu czy modzie i mówiąc szczerze, ciężko mi nawet o tym słuchać, bo to po prostu kompletnie nie moja bajka. Podobnie jest z każdym innym obiektem czy dziedziną zainteresowania.
Sposób rozmowy już zdecydowanie więcej mówi moim zdaniem.

46

bagienni_k napisał/a:

Magnolia, tylko nie każdy będzie tak bardzo otwarty na wszelkie możliwe tematy smile Jeśli czegoś nie wiem, czy nie znam, ale chętnie się o tym dowiem - w porządku smile Natomiast wielu ludzi absolutnie nie intresuje się pewnymi dziedzinacmi życia i nie ma ich za to co winić. Istnieje śmieszny stereotyp, który głosi, żę pewne obszary zainteresowań są prymitywne albo sztampowe. W wypadku facetów np piłka nożna czy motoryzacja:)
I co wtedy? smile Akurat ze mną nikt sobie nie porozmawia o poezji, tańcu czy modzie i mówiąc szczerze, ciężko mi nawet o tym słuchać, bo to po prostu kompletnie nie moja bajka. Podobnie jest z każdym innym obiektem czy dziedziną zainteresowania.

Bagienniku, czy jest lepszy "wskaźnik" niedopasowania niż to, że ludzie nie mają wspólnych tematów do rozmowy (niezależnie od tego, jakie one by były, ważne, żeby obydwoje chcieli na dany temat porozmawiać)?

47

Magnolia88 napisał/a:
bagienni_k napisał/a:

Bagienniku, czy jest lepszy "wskaźnik" niedopasowania niż to, że ludzie nie mają wspólnych tematów do rozmowy (niezależnie od tego, jakie one by były, ważne, żeby obydwoje chcieli na dany temat porozmawiać)?

Też tak sądzę. Można rozmawiać godzinami o kinderkach jeśli osoba nadaje na tych samych falach.
A może być tak, że rozmowa będzie się ciągnąć w nieskończoność.

48 Ostatnio edytowany przez bagienni_k (2021-06-05 14:13:47)

Chyba mówimy o czym innym smile

Oczywiście, że to dość dobra wskazówka, jeśli jest o czym rozmawiać. Mi natomiast chodziło o to, żeby być ostrożnym w ewentualnym ocenianiu czyjejś otwartości, jeśli dana osoba zwyczajnie nie lubi rozmawiać na pewne tematy, które z kolei mogą być istotne dla drugiej. Jeśli ja spotkam się z kimś, kto przepada za lekturą dzieł Mickiewicza czy Słowackiego a niespecjalnie mnie to interesuje, to czy w takim razie należy mnie uznać za osobę zamkniętą na inne tematy i ograniczoną? Doceniam wkład tych Panów w rozwój literatury polskiej czy rozbudznaiu ducha wolności wśród Polaków pod zaborami, ale o detalach raczej dyskutować nie będę, bo mnie to nudzi smile

49

Kruel napisał/a:

A może właśnie z tego to wynika, że kobiety zasypywane są hurtowo wiadomościami, stąd normalny facet który się odezwie musi stanąć na głowie żeby to zainteresowanie było.

Nie wiem do końca, jak to jest z innymi kobietami, nie siedzę im w głowach, ale zapewniam Cię, że normalny_facet zwraca moją uwagę. Właśnie normalny, naturalny, nie próbujący tej uwagi przyciągać na siłę, w sposób sztuczny; nie pozer, nie manipulant itd. Ktoś, z kim rozmowa, z początku neutralna, toczy się sama. Ktoś, kto próbuje mnie poznać i przekonać się, czy jest wspólny klimat, a nie tylko wyciągnąć mnie z netu jak najszybciej. Bo widzisz, to 'jak najszybciej' nie zawsze ma sens - dla mnie to rozmowa weryfikuje, czy warto się z kimś spotkać, a nie spotkanie lub zdjęcie, czy warto rozmawiać. Kto szuka, musi być gotowy poświęcić czas, jeżeli nastawia się na coś wartościowego. Brak cierpliwości to był dla mnie zawsze deal breaker, czy jak tam się na to mówi...
Temat nie dotyczy mnie od dawna, ale może przyda się trochę z innej persektywy.
Tym niemniej, rozumiem Twoją frustrację, bo z ludźmi jako masą faktycznie dzieje się coś dziwnego.

50

Z wszystkich rzeczy które wymienila Magnolia tylko dopasowanie intelektualne jest ważne na tym etapie dla mnie.  I nie chodzi o jakąś wyjątkową  inteligencję,  tylko podobne spojrzenie na świat, zwracanie uwagi na podobne detale i zbliżony system wartości.
Jeśli chodzi o poziom materialny  to jest to coś  nabytego i o ile nie jest to wielki majątek to ..raz pod wozem raz na wozie.
Dobra pensja czy własne mieszkanie A zwłaszcza z kredytem to jeszcze żadna stabilność finansową.
Stabilność jest wtedy gdy masz pasywa które na Ciebie zarabiają. wink
Więc dla mnie to jest sprawa  drugorzędna.
Więcej wart  gość złota rączka przy którym nigdy nie braknie na zakupy niż specjalista od czegoś tam, który jak mu pracodawca padnie to siadzie i będzie płakać. 
Zdjęcia to za mało by ocenić fizys, więc lepiej się spotkać  po prostu, a wcześniej można dokładnie opisac w podstawowych parametrach, bo jak ktoś nie lubi jakiegoś typu urody to nie zbrodnia.

Poziom intelektualny można wyczuć  w rozmowie.  Temat rozmowy: nie ma nieinteresujacych tematów jeśli ktoś potrafi o nich ciekawie opowiadać A druga osoba ma otwarty umysł.

Wydaje mi się kompletnym bezsensem pisanie do kogoś  kto ma tylko zdjęcie i nic nie mówiący opis.

jedni lubią zagadki kryminalne- a ja psychologiczne smile

większym nieszczęściem nie umieć kochać, niż nie być kochanym... smile

51

niepodobna napisał/a:

Tym niemniej, rozumiem Twoją frustrację, bo z ludźmi jako masą faktycznie dzieje się coś dziwnego.

A będzie jeszcze gorzej.

52 Ostatnio edytowany przez Britan (2021-06-05 20:12:20)

Lucyfer666 napisał/a:
niepodobna napisał/a:

A będzie jeszcze gorzej.

Będzie, bo internet ogłupia.
Telewizja ogłupiała, ale internet to działo na dużo większą skalę.

Z internetu trzeba korzystać świadomie, a nie jak większość społeczeństwa na autopilocie.

53

Spośród wszystkich profili, na jakie swego czasu trafiałem, najbardziej zabawne były chyba te, gdzie poza wyzywającym zdjęciem i parom słowami w opisie, był pojedynczy znak interpunkcyjny smile

54

Najlepsze to są retuszowane zdjęcia , Spotykasz się z taką i się zastanawiasz o co tu chodzi ,czary jakie czy co .

55 Ostatnio edytowany przez Britan (2021-06-05 23:34:37)

Joker20 napisał/a:

Najlepsze to są retuszowane zdjęcia , Spotykasz się z taką i się zastanawiasz o co tu chodzi ,czary jakie czy co .

To prawda. Teraz wystarczą dwa kliki w face app i jesteś o klasę ładniejsza/ładniejszy.

56

Britan napisał/a:
Joker20 napisał/a:

To prawda. Teraz wystarczą dwa kliki w face app i jesteś o klasę ładniejsza/ładniejszy.

Dlatego rynek matrymonialny degraduje się wraz z rynkiem seksualnym.
Szybie relacje, szybki seks, a do tego technologia pozwalająca na masę oszustw. Nie mówiąc już o brakach intelekturalnych.
Obie strony pięknie się psują, ale Simpy to szkody o poziom wyższy

57 Ostatnio edytowany przez Magnolia88 (2021-06-06 00:26:57)

Rynek matrymonialny, dzisiejszy świat - mówicie, że się psuje, degraduje, ale przecież to my wszyscy go tworzymy smile dlatego też trzymając poziom, nie pozwalając sobie na płytkie relacje, szybki seks, retuszowane zdjęcia, rozwijając się intelektualnie gdzieś w końcu spotkamy tę właściwą osobę, przynajmniej ja w to wierzę smile może to zająć bardzo dużo czasu, być trudne, ale najważniejsze to trzymać się zasad, będzie warto smile

58 Ostatnio edytowany przez Britan (2021-06-06 00:42:29)

Magnolia88 napisał/a:

Rynek matrymonialny, dzisiejszy świat - mówicie, że się psuje, degraduje, ale przecież to my wszyscy go tworzymy smile dlatego też trzymając poziom, nie pozwalając sobie na płytkie relacje, szybki seks, retuszowane zdjęcia, rozwijając się intelektualnie gdzieś w końcu spotkamy tę właściwą osobę, przynajmniej ja w to wierzę smile może to zająć bardzo dużo czasu, być trudne, ale najważniejsze to trzymać się zasad, będzie warto smile

Współcześni ludzie są przyzwyczajeni do natychmiastowej gratyfikacji. Stąd te szybkie i byle jakie relacje.

Jak ktoś się trochę odchudzi to pół biedy i jest do przełknięcia, ale taki face app zmienia twarz w taki sposób, że nawet makijaż wygląda gorzej.

59

Magnolia88 napisał/a:

Musisz Magnolio zrozumieć, że o ile każdy przypadek można rozpatrywać jednostkowo, tak jednak mapy mentalne są statystyczne. Obecnie panujący model hedonistycznego konsumpcjonizmu zaśmieci umysły sporej rzeszy ludzi, zwłaszcza młodego pokolenia, które często uznaje rzeczy za wiecznie dane lub żeby je dostać można stosować wszelkie triki.

60

Magnolia88 zgadzam się z tymco piszesz.

Ludzie to nie tylko internet a tym bardziej portale randkowe. Wiele osób nie jest zbytnio aktywnych w internecie, szkoda im czasu i nie potrzebują tego. Są dla swoich znajomych i rodziny.
Portale randkowe odstręczają wiele kobiet. Myślę, że obecnie jest tak, że wiele kobiet na taką sympatię zajrzy, ale po chwili ukryje profil i się stamtąd zmywa. Chwila moment poczta jest zawalona, ale nie za bardzo widać kogoś sensownego. Nie idzie cały dzień odpisywać. Na poznawaniu ilu osob na raz jesteście w stanie się skupić? Ja na jednej.

Posty [ 1 do 60 z 99 ]

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » Czy faktycznie dziś są aż tak duże wymagania w internecie?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021