seksualność duszy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » seksualność duszy

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 19 ]

Temat: seksualność duszy

Chciałabym się zapytać co myślicie o duchach, czy są to istoty seksualne czy bezpłciowe, ostatnio czytałam o kobiecie, która uprawiała seks z duchem, oglądałam też taki film "Byt" gdzie duchy gwałciły kobietę i to był film na faktach, interesuje się też ogólnie duchowością i podobno istnieją inkuby i sukkuby, sukkuby przybierają postać pięknych kobiet i odwiedzają mężczyzn w nocy, uprawiają z nimi seks i kradną nasienie, te nasienie potem może być używane przez inkuby czyli demony przybierające postać uwodzicielskich mężczyzn, które odwiedzają w nocy kobiety, współżyją z nimi i potrafią nawet je zapłodnić nasieniem skradzionym przez sukkuby. A jeśli duch po śmierci błąka się po świecie i czuje pragnienia seksualne to na pewno szuka też młodych kobiet, obserwuje je, może też np. wysilać się, żeby je dotykać a może i nawet gwałcić w nocy. Oglądałam reportaż gdzie kobiety mówiły że w nocy nie mogły się ruszać i czuły jakby ktoś je dotykał w miejscach intymnych.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: seksualność duszy

To są bardzo niebezpieczne, okultystyczne rzeczy. Jedyne duchowe istoty, które mogą nawiązać kontakt to niebezpieczne demony, które wywrócą życie człowieka do góry nogami na dekady jeśli nie na całe życie. Kontakt ze zmarłymi nie istnieje. Oni są odcięci od tego świata na amen. Jedynie demony podszywają się pod zmarłych, żeby człowieka zniszczyć.

3

Odp: seksualność duszy

Wiem o tym i potwierdzam, nie wolno bawić się w np. wywoływanie duchów. Co do kontaktu ze zmarłymi to nie do końca się zgodzę, podobno duchy zmarłych w niektórych przypadkach też chodzą po ziemi, błąkają się. Z dość dobrego źródła znam przypadek nawiedzenia pewnego kościoła przez ducha, który męczył parafian o północy, odszedł dopiero kiedy ksiądz się za niego pomodlił podczas Maszy, najpierw kroki były słyszane na ziemi, po modlitwie już na dachu. Inny przykład, dom gdzie kobieta popełniła samobójstwo w piwnicy, zamieszkał tam pewien mężczyzna, kiedy schodził do piwnicy w nocy ponoć czuł jakby ktoś dotykał ręką jego przyrodzenia i takich przykładów można podać więcej. Jeśli to prawda to wynikałoby z tego, że duchy zmarłych jak również demony posiadają popęd seksualny. Wystarczy zajrzeć do Biblii, tam aniołowie w dawnych czasach współżyli z kobietami bo nie mogli się oprzeć ich urokowi. Jeśli takowy posiadają to ciekawe czy mogą się zaspokoić w jakiś sposób, coś w rodzaju duchowego orgazmu.

4 Ostatnio edytowany przez elgebar (2019-07-14 21:42:03)

Odp: seksualność duszy

Anioły, które to zrobiły zostały skazane na wieczne potępienie i dzisiaj są demonami. Za to przyszedł potop na ziemię. Ludzie, którzy tak czynią też zostaną potępieni. Tak właśnie mówi Biblia. Co do duchów, to szatan zwodzi człowieka na różne sposoby. Duchow zmarłych tu nie ma. Kiedyś szły do szeolu, teraz idą do piekła lub nieba. Tu są tylko duchy nieczyste czyli diabeł. Człowiek ma wolną wolę. Dopóki nie wyrażasz zgody na takie rzeczy, jesteś bezpieczny. Człowieka, który żyje bez grzechu nigdy nie dotkną takie rzeczy, o których piszesz. A jak ciekawość weźmie górę i wyrazisz zgodę na kontakt demoniczny, to przepadłeś/aś. Zapytaj najbliższego egzorcysty. Możesz zadzwonić. Powie Ci jak cierpią ludzie, którym się marzył seks z istotą duchową.

5

Odp: seksualność duszy

Osobiście wyznaje teorie powszechnego zbawienia wszystkich ludzi, także nie za bardzo wierzę w wieczne potępienie.  Potop to przyszedł raczej za to, że ludzie byli źli a nie za seks aniołów z kobietami. Która by nie uległa aniołowi ;0

6 Ostatnio edytowany przez elgebar (2019-07-14 21:56:15)

Odp: seksualność duszy

Albo jesteś opętana albo jakaś chora. Biblia wyraźnie mówi o wiecznym potępieniu za okultyzm i wróżbiarstwo. Nie łódź się. Tacy nie wejdą do Nieba jeśli się nie nawrócą. A Ty tu weszłaś wyraźnie po to, żeby promować te okultystyczne praktyki.

7

Odp: seksualność duszy

Nauka ziemska wykazuje się ignorancją w tych tematach, dlatego wciąż jesteśmy na tym polu zacofani. Dumna nauka twiredzi, że jeśli coś nie jest możliwe do odtworzenia w laboratorium, to nie istnieje. Zatem duchy nie istnieją.

Praktyka jest jednak inna... ludzie są gwałceni przez jakieś istoty, dawniej nazywane "zmorami".

Nie wszystkie żyją z tymi, których kochają. Szczęśliwe, które kochają tych, z którymi żyją. Niektóre kochają dwóch. Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości. Życie jest czasami kolorowe, ale w większości szare i właśnie w tych odcieniach szarości powinniśmy odnajdować szczęście.

8

Odp: seksualność duszy

Kościół uczy od tysięcy lat czym to grozi. Kto szuka, ten znajdzie. Podkreślam jeszcze raz - to jest bardzo niebezpieczne. Łatwo jest zacząć ale wyplątać się z tego jest później bardzo ciężko.

9 Ostatnio edytowany przez istotaastralna (2019-07-14 22:07:06)

Odp: seksualność duszy

Nic nie chcę promować, zastanawiam się czy cokolwiek z tego jest prawdą czy są to jakieś banialuki. Wydaje się, że coś jest na rzeczy. I też ostrzegam przed wszelkimi próbami nawiązywania kontaktu z duchami.

10

Odp: seksualność duszy

Prawdą jest to, że to możliwe i kończy się opętaniem i innymi złymi rzeczami. Serio brakuje Ci atrakcyjnych facetów wśród żywych? Mało masz kłopotów w życiu?

11

Odp: seksualność duszy

Dobra, może lepiej ten wątek usunąć smile To był zły pomysł żeby go zaczynać.

12

Odp: seksualność duszy

Jak szukasz info na ten temat to myślę, że powinnaś zacząć od zagrożeń. Żeby wiedzieć w co się pakujesz. Taka wskazówka.

13

Odp: seksualność duszy

Trochę mnie nastraszyłeś, interesuje mnie teoria a nie praktyka, może jestem za bardzo ciekawska, rozmawiałam z bliski koleżankami na takie tematy i ja osobiście tego nie szukam, ale niestety niektóre dziewczyny szukają na poważnie. W moim kościele jest ksiądz egzorcysta, ma zazwyczaj bardzo ostre kazania, kiedy chcę się porozmawiać z proboszczem albo załatwić jakąś sprawę on czasami prosi aby obejść pokój tego egzorcysty. Bo tam słychać dosłownie wycie, jakby ktoś kogoś mordował albo palił żywcem, ostatnio krzyczała jakaś biedna dziewczyna. Dlatego zgadzam się z Tobą i odradzam wszelkie tego typu próby, co nie znaczy że nie warto rozmawiać choćby dla przestrogi.

14 Ostatnio edytowany przez elgebar (2019-07-14 22:45:57)

Odp: seksualność duszy

Wierzę, bo mam koleżankę, która też chciała spróbować. Na szczęście w pewnym momencie się wystraszyła. Nie powiem Ci czego, bo nie zaśniesz.

Rozumiem, że interesujesz się seksem i chcesz odkrywać własne ciało, ale akurat to o czym piszesz jest mega niebezpieczne. Masz farta, że się wystraszyłaś w porę. Mam nadzieję, że twoje koleżanki nie zniszczą sobie życia.

A co do seksu, to z żywym facetem możesz robić co chcesz. I będzie odlotowo jeśli znajdziesz odpowiedniego. I przejdą ci przy nim takie pragnienia, bo będziesz już spełniona. :-)

15 Ostatnio edytowany przez istotaastralna (2019-07-14 22:52:55)

Odp: seksualność duszy

Ja akurat mam takiego hopla na punkcie świata duchowego, u nas jest taki przystojny młody ksiądz, dużo dziewczyn się w nim kocha smile. Czasem go sobie wyobrażam jak mówi kazanie na golasa.

16

Odp: seksualność duszy

Normalne u dziewczyn. Pięć moich koleżanek chodziło do kościoła tylko po to, żeby popatrzeć na księdza. Xd

17 Ostatnio edytowany przez istotaastralna (2019-07-14 23:31:20)

Odp: seksualność duszy

Widzę, że niewiele jest tu osób które się nad tymi sprawami zastanawiają.

Odp: seksualność duszy
istotaastralna napisał/a:

Widzę, że niewiele jest tu osób które się nad tymi sprawami zastanawiają.

W średniowieczu to się zastanawiano ile duchów może się zmieścić na łepku od szpilki.....

P.S.
Nie muszę patrzeć w kalendarz ....a po tematach na forum wiem, że są wakacje....
Ziew smile

19

Odp: seksualność duszy

Trollom zdecydowanie dziękujemy.
Są lepsze sposoby na wakacyjną nudę, niż zakładanie wątków pozbawionych sensu

The past cannot be changed,
forgotten, edited, or erased.
It can only be accepted.

Posty [ 19 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » seksualność duszy

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności© www.netkobiety.pl 2007-2018