Gdzie mam szukać kobiety do związku, jak do Ciebie zagadać? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Gdzie mam szukać kobiety do związku, jak do Ciebie zagadać?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 20 ]

Temat: Gdzie mam szukać kobiety do związku, jak do Ciebie zagadać?

Witam Ciebie i inne kobiety.

Mam pytanie do każdej z was, która ma chwilę czasu by odpowiedzieć w tym temacie. Może w jakiś sposób jesteście mi w stanie pomóc. Mam prawie 30 lat, szukam ułożonej kobiety z którą można bez problemu porozmawiać, która myśli o życiu poważnie. Wiek dla mnie nie ma większego znaczenia, byle kobieta nie miała siana w głowie, jak to się mówi. Gdzie i jak mogę kogoś takiego poznać? Wiem, że w tym wieku większość osób jest w związkach, szukam kogoś z kim po prostu rozmowa by się ułożyła i po paru spotkaniach można by ocenić czy warto poświęcać czas i energię na tę znajomość. Napiszę coś o sobie w skrócie - co wg mnie - ma znaczenie (może się mylę) - najważniejsze - wygląd: przeciętny, szczupły, zadbany, nie jestem niski, ubieram się raczej w porządku. Z charakteru: spokojny, troszkę nieśmiały, opanowany, lubię słuchać i obserwować ludzi, nie palę, rzadko piję. Z innych rzeczy: mam stałą pracę, samochód, jestem w stanie zapewnić osobny dom. Znajomi w moim wieku są już w parach lub mają dzieci. W pracy sami faceci, zazwyczaj żonaci. Poza tym umiem liczyć na siebie, inni mi życia nie zorganizują. Gdzie chodzę, co robię, co lubię? Jeżeli chodzi o możliwości, gdzie mogę poznać ludzi to: jazda samochodem (chętnie bym pojechał z kimś na jeden dzień gdzieś dalej, coś pozwiedzać - zamek, park, giełda rzezy, itd. - tylko nie mam z kim, a samemu mi czasem głupio, chociaż raz na jakiś czas udaje się kogoś wyciągnąć). Poza tym sklepy spożywcze, odzieżowe, galerie - tam gdzie się robi zakupy. Czasem jakiś Empik. Resztę czasu spędzam w domu na czytaniu czegoś lub jadę sobie po prostu pojeździć samochodem, bo lubię. Reszta rzeczy, typu drobne naprawy, mechanika, elektronika - takie drobne rzeczy robię sam. Organizuję sobie czas samemu i jest dobrze, jednak wolałbym nawiązać relacje i poświęcić czas konkretnej kobiecie.

Myślałem ostatnio nad jakimiś portalami randkowymi (płatnymi) albo dołączenie do jakiejś grupy na FB - typu "poznam kogoś". Nie wstydzę się też jakoś bardzo specjalnie zagadać do kogoś, jak coś potrzebuję - ogólnie ludzie zawsze reagują pozytywnie na zagadanie, jak to ludzie i chcą pomóc w większości. Czytałem różne opinie na temat poznawania kobiet i zdania są podzielone. O co mam zagadywać do dziewczyn realnie i wirtualnie? Wprost o kawę? O jakiś szczegół? Co dalej? Gdzie można spotkać jakieś samotne kobiety? Co najwyżej powiesz "nie" i życie będzie się toczyć dalej, popatrzysz się następnym razem na mnie dziwnie (?) no i tyle, chyba dobrze myślę :-) Brakuje mi teraz okazji do poznawania kobiet a wiem, że gdzieś chociażby ze 100 takich kobiet w województwie gdzieś musi być. Jak do Ciebie zagadać i gdzie? Gdzie chodzisz? Jak to wygląda w Empiku czy na zakupach? Masz czas? O co mam zapytać? Zwrócić uwagę na coś konkretnego w mowie ciała? Jakbyś kogoś chciała poznać? Może się ktoś wypowie, bo kolejny weekend zapowiada się znów samotny. Czas sobie zorganizuje, tylko wolałbym go poświęcić na coś, co jest ważniejszego w życiu, relację, rozmowę, poznanie kobiety, komu można by pomóc, zaopiekować się, spędzać razem czas. Proszę o jakieś wskazówki i pomóc, dziękuję :-)

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Gdzie mam szukać kobiety do związku, jak do Ciebie zagadać?

Kolego takich tematów na forum już było mnóstwo. Wysil się i poszukaj. Kobiety nie lubią leni i biednych misiów - to tak w ramach odpowiedzi na Twoje problemy. smile

3

Wiem, nawet czytam kolejne tematy teraz, ale odpowiedzi nie mogę znaleźć dla siebie - i chcę jakąś wskazówkę dla mnie :-)  Co do "leni i biednych misiów" - to nie zgodzę się, mam swoje pasje i hobby, cały czas kogoś szukam, tylko ile można można się opiekować zwierzętami tongue

4

Nie wiem co Ty robisz i gdzie chodzisz, wolnych kobiet w wieku około 30 jest pełno w każdym dużym mieście i są dosłownie wszędzie - no chyba że gdzieś w małym miasteczku siedzisz to klops, zostaje Ci przeprowadzka.

Stały90 napisał/a:

Witam Ciebie i inne kobiety.

Mam pytanie do każdej z was, która ma chwilę czasu by odpowiedzieć w tym temacie. Może w jakiś sposób jesteście mi w stanie pomóc. Mam prawie 30 lat, szukam ułożonej kobiety z którą można bez problemu porozmawiać, która myśli o życiu poważnie. Wiek dla mnie nie ma większego znaczenia, byle kobieta nie miała siana w głowie, jak to się mówi. Gdzie i jak mogę kogoś takiego poznać? Wiem, że w tym wieku większość osób jest w związkach, szukam kogoś z kim po prostu rozmowa by się ułożyła i po paru spotkaniach można by ocenić czy warto poświęcać czas i energię na tę znajomość. Napiszę coś o sobie w skrócie - co wg mnie - ma znaczenie (może się mylę) - najważniejsze - wygląd: przeciętny, szczupły, zadbany, nie jestem niski, ubieram się raczej w porządku. Z charakteru: spokojny, troszkę nieśmiały, opanowany, lubię słuchać i obserwować ludzi, nie palę, rzadko piję. Z innych rzeczy: mam stałą pracę, samochód, jestem w stanie zapewnić osobny dom. Znajomi w moim wieku są już w parach lub mają dzieci. W pracy sami faceci, zazwyczaj żonaci. Poza tym umiem liczyć na siebie, inni mi życia nie zorganizują. Gdzie chodzę, co robię, co lubię? Jeżeli chodzi o możliwości, gdzie mogę poznać ludzi to: jazda samochodem (chętnie bym pojechał z kimś na jeden dzień gdzieś dalej, coś pozwiedzać - zamek, park, giełda rzezy, itd. - tylko nie mam z kim, a samemu mi czasem głupio, chociaż raz na jakiś czas udaje się kogoś wyciągnąć). Poza tym sklepy spożywcze, odzieżowe, galerie - tam gdzie się robi zakupy. Czasem jakiś Empik. Resztę czasu spędzam w domu na czytaniu czegoś lub jadę sobie po prostu pojeździć samochodem, bo lubię. Reszta rzeczy, typu drobne naprawy, mechanika, elektronika - takie drobne rzeczy robię sam. Organizuję sobie czas samemu i jest dobrze, jednak wolałbym nawiązać relacje i poświęcić czas konkretnej kobiecie.

Myślałem ostatnio nad jakimiś portalami randkowymi (płatnymi) albo dołączenie do jakiejś grupy na FB - typu "poznam kogoś". Nie wstydzę się też jakoś bardzo specjalnie zagadać do kogoś, jak coś potrzebuję - ogólnie ludzie zawsze reagują pozytywnie na zagadanie, jak to ludzie i chcą pomóc w większości. Czytałem różne opinie na temat poznawania kobiet i zdania są podzielone. O co mam zagadywać do dziewczyn realnie i wirtualnie? Wprost o kawę? O jakiś szczegół? Co dalej? Gdzie można spotkać jakieś samotne kobiety? Co najwyżej powiesz "nie" i życie będzie się toczyć dalej, popatrzysz się następnym razem na mnie dziwnie (?) no i tyle, chyba dobrze myślę :-) Brakuje mi teraz okazji do poznawania kobiet a wiem, że gdzieś chociażby ze 100 takich kobiet w województwie gdzieś musi być. Jak do Ciebie zagadać i gdzie? Gdzie chodzisz? Jak to wygląda w Empiku czy na zakupach? Masz czas? O co mam zapytać? Zwrócić uwagę na coś konkretnego w mowie ciała? Jakbyś kogoś chciała poznać? Może się ktoś wypowie, bo kolejny weekend zapowiada się znów samotny. Czas sobie zorganizuje, tylko wolałbym go poświęcić na coś, co jest ważniejszego w życiu, relację, rozmowę, poznanie kobiety, komu można by pomóc, zaopiekować się, spędzać razem czas. Proszę o jakieś wskazówki i pomóc, dziękuję :-)

w kolejce do myjni samochodowej :DD tam się nikt nie spieszy big_smile

6 Ostatnio edytowany przez Stały90 (2019-07-11 14:22:02)

Masz rację, sam to zauważyłem, że mieszkając w miniaturowym miasteczku, ale za to pięknym, nie mam jak poznać kogoś nowego. Przeprowadzki nie rozważam jakoś specjalnie, dlatego też dość często poza pracą specjalnie gdzieś jadę w różne miejsca. Za chwilę jadę do większego miasta na codzienne zakupy, bo chce też w ten sposób, jakoś dać sobie szanse na poznanie kogoś nowego. Myślałem też nad wyjazdem gdzieś z jakąś grupą ludzi niedaleko miasta, pomysł, chyba nie jest zły, żeby kogoś poznać. Sam dojadę i sam trafię, a pogadać można na miejscu. Za 2 tygodnie nic specjalnego nie planowałem i to będzie dobra okazja na poznanie kogoś. W sumie to jest pomysł. Tak zrobię. Wystarczyło podpytać, ale chętnie poznam też inne opinie i sposoby, może czegoś o sobie nie wiem.

Automatycznej czy ręcznej? :-P Pomysł jakiś jest, ale tam wszyscy siedzą w samochodach, czasem coś zagadam do kogoś, ale to tak od niechcenia, żeby czas szybciej leciał.

7

Automatycznej czy ręcznej? :-P Pomysł jakiś jest, ale tam wszyscy siedzą w samochodach, czasem coś zagadam do kogoś, ale to tak od niechcenia, żeby czas szybciej leciał.

8

Szkot napisał/a:

Nie wiem co Ty robisz i gdzie chodzisz, wolnych kobiet w wieku około 30 jest pełno w każdym dużym mieście i są dosłownie wszędzie - no chyba że gdzieś w małym miasteczku siedzisz to klops, zostaje Ci przeprowadzka.

A gdzie konkretnie spotykasz te wolne kobiety koło 30 w dużych miastach?

9

Stacja benzynowa - tam możesz jakąś poznać. Załóżmy, że nie każda dama chce się brudzić pompowaniem kół albo wymianą spalonej żarówki. Wtedy wkraczasz Ty:)
A jak trafi się ta konkretna możecie od razu iść na kawę.

10

oficer91 napisał/a:

Stacja benzynowa - tam możesz jakąś poznać. Załóżmy, że nie każda dama chce się brudzić pompowaniem kół albo wymianą spalonej żarówki. Wtedy wkraczasz Ty:)
A jak trafi się ta konkretna możecie od razu iść na kawę.

Serio? Od lat nie spotkałem na stacji benzynowej takiej sytuacji.
Po za tym na stacji benzynowej mogę najwyżej kogoś spotkać, nie poznać.

11

Nie, tylko fantazjuję

12

Nie, tylko fantazjuję

13

Hmmm uważam że najlepiej na portalu randkowym. Ludzie tam szukają w wiadomym, jasnym celu i wiesz że raczej ta druga strona jest wolna i chętna się poznać a to dużo już Ci daje a tak "na mieście" to kobiety raczej bardziej negatywnie odbierają zaczepki, próbę poznania i nie wiesz jaki jest stan cywilny wink
A jak już takie luźne zaczepki to np siłownia jest super smile serio, dużo wolnych kobiet tam chodzi i zawsze to raźniej

14

Czemu głupio zwiedzać coś samemu? Może jakbyś zrobił sobie jakąś wycieczkę to przy zwiedzaniu innego miasta poznałbyś kogoś.

Mężczyźni wymyślili pocałunek, aby ukochanej kobiecie
nareszcie usta zamknąć.

15

Tycho napisał/a:
Szkot napisał/a:

A gdzie konkretnie spotykasz te wolne kobiety koło 30 w dużych miastach?

ja tak samo zapytam, gdzie tyle tych wolnych kobiet akurat w tym wieku? być może wolne są, ale jeśli są ogarnięte to zazwyczaj sporo pracują i mają mało czasu wink

16

Portali nie polecam, dziwne i wycofane osoby tam mają profile. Wystarczy spojrzeć na kilka profili:) poza tym bardzo komercyjne-często nie ma możliwości pisania bez "super mocy", "kredytów" czy "konta VIP".
Zagadywanie - trzeba być dobrym obserwatorem. Na ulicy lub na stacji benzynowej trzeba się umieć znaleźć. Ktoś już pisał, że nic samo nie przyjdzie. Czasem potrzeba też odrobiny szczęścia.

17

Jest cała masa lepszych miejsc od ulicy, czy stacji benzynowej. Są parki, jeziora, puby z hamakami... Tam raczej nikt się nigdzie nie spieszy, a luźny klimat sprzyja nowym znajomościom. Poza tym jeśli preferujesz osobę z określonymi zainteresowaniami, to możesz "szukać" jej w miejscach powiązanych z nimi.

18

Przecież napisał, że jest z małej miejscowości..wątpię czy tam są puby. I jeziora

19

Jeziora na pewno gdzieś tam są, tak samo jak i większe miejscowości gdzieś obok. Jak ktoś ogranicza poszukiwania do własnej wioski, to trudno się dziwić, że mu nie wychodzi.
Autor pisał o Empiku i myślę, że to dobre miejsce, odnośnie tego, co pisałam wyżej, o szukaniu kogoś z określonymi zainteresowaniami. Bywając tam zawsze można spróbować zagadać, tym bardziej, że jest o co zahaczyć temat.

20

Mamy naprawdę mnóstwo wątków poruszających ten temat, dlatego proponuję, abyś zamiast zakładać kolejny, dołączył do którejś z już istniejących dyskusji, ale przedtem zapoznał się z regulaminem, który właśnie złamałeś. Wątek zamykam.
Z pozdrowieniami, Olinka

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią zawsze pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."

Posty [ 20 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Gdzie mam szukać kobiety do związku, jak do Ciebie zagadać?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018