Coś ze mną nie tak ?? (Zazdrość) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Coś ze mną nie tak ?? (Zazdrość)

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 15 ]

1 Ostatnio edytowany przez Pan.Diabelek (2019-07-07 21:29:40)

Temat: Coś ze mną nie tak ?? (Zazdrość)

Ok Drogie Panie skusiłem się na zarejestrowanie na tej stronie, bo już sam nie wiem, czy przesadzam.
Krótko uważałem się za osobnika, u którego trudno wywołać zazdrość, ale poznałem Kobietę, która miała byłego partnera Pana R. spotykaliśmy się kilka tygodni może ze dwa miesiące, kiedy Pan R. wrócił do Polski i próbował walczyć o względy Pni, z którą się spotykałem i udało mu się usłyszałem, że ona chce jeszcze raz spróbować z Panem R. moje uczucia były już bardzo silne, ale zaakceptowałem i powiedziałem poczekam spróbuj, poczekam nawet ROK, w międzyczasie mieliśmy kontakt mały, ale był. Po jakiś siedmiu miesiącach zaczęła do mnie pisać intensywniej doszło do wspólnego wyjścia na kawę potem znów w międzyczasie dowiedziałem się, że nie jest już z Panem R. ale nie byłem gotów na powrót do związku do niedawna od kilku dni spotykam się znów jest super widzę, że stara się, aby było dobrze, widzę że naprawdę jej zależy i jestem szczęśliwy nawet bardzo, tak dla jasności Kobieta jest rozwódką z dwójką dzieci, co kompletnie nie przeszkadza mi i lubię chłopaków a oni mnie i tak było od początku nawet byli chłopaki na nią źli że zostawiła mnie dla Pana. R, w międzyczasie trochę narozrabiałem, wdałem się w bójkę i trochę przesadziłem, przez co mam teraz na kilka miesięcy bransoletkę na nodze. i tu się zaczyna temat tak naprawdę tej soboty dowiedziałem się że kobieta jedzie ze znajomym i z dziećmi na wycieczkę jedno dniową z Panem Ł. ale od razu mi powiedziała, że to jest tylko kolega nigdy ich nic nie łączyło i nawet nie może konkurować zemną, bo niema szans, ALE On bardzo by chciał być z Kobietą z którą się spotykam, powiedziałem ok ufam Ci jedź niema problem Ja mogę jechać dopiero za dwa miesiące a wy macie wakacje niema problemu pojechali wrócili jeszcze w tym samym dniu przyszła od razu do mnie na noc, ale co pokazuje mi zdjęcia i mówi mi o nim i na zdjęciach widzę jak pozują w tym czasie widzę że on ją obejmuje na jednej z fotografii i tu mi się otwiera scyzoryk zobaczyłem te fotkę i jeszcze słowa że on by chciał obudziło we mnie straszną nie pewność i uczucie zazdrości i ta Kobieta ma pretensje że jestem zazdrosny i tak mi zaczyna to wmawiać że to złe że sam już nie wiem czy nie przesadzam ale jestem zły i wściekły tak bardzo, że potrzebuję waszej informacji czy ze mną jest coś nie tak czy na prawdę przesadzam ?? Dziękuję z góry za wasze wypowiedzi w tym temacie nie ważne, jakie będą.

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2019-07-07 21:19:24)

Odp: Coś ze mną nie tak ?? (Zazdrość)
Pan.Diabelek napisał/a:

Ok Drogie Panie skusiłem się na zarejestrowanie na tej stronie bo już sam nie wiem czy przesadzam.
Krótko uważałem się za osobnika u którego trudno wywołać zazdrość, ale poznałem Kobietę która miała byłego partnera Pana R. spotykaliśmy się kilka tygodni może ze dwa miesiące kiedy Pan R. wrócił do Polski i próbował walczyć o względy Pni z którą się spotykałem i udało mu się, usłyszałem że ona chce jeszcze raz spróbować z Panem R. moje uczucia były już bardzo silne ale zaakceptowałem i powiedziałem poczekam spróbuj, poczekam nawet, w między czasie mieliśmy kontakt mały ale był.  po jakiś siedmiu miesiącach zaczęła do mnie pisać intensywniej doszło do wspólnego wyjścia na kawę potem znów w między czasie dowiedziałem się że nie jest już z Panem R. ale nie byłem gotów na powrót do związku do niedawna od kilku dni spotykam się znów jest super widzę że stara się aby było dobrze widzę ze naprawdę jej zależy i jestem szczęśliwy nawet bardzo, tak dla jasności Kobieta jest rozwódką z dwójką dzieci co kompletnie nie przeszkadza mi i lubię chłopaków a oni mnie i tak było od początku nawet byli chłopaki na nią źli że zostawiła mnie dla Pana. R, w między czasie trochę narozrabiałem wdałem się w bójkę i trochę przesadziłem przez co mam teraz na kilka miesięcy bransoletkę na nodze. i tu się zaczyna temat tak naprawdę tej soboty dowiedziałem się że kobieta jedzie ze znajomym i z dziećmi na wycieczkę jedno dniową z Panem Ł. ale od razu mi powiedziała że to jest tylko kolega nigdy ich nic nie łączyło i nawet nie może konkurować zemną bo niema szans, ALE On bardzo by chciał być z Kobietą z którą się spotykam, powiedziałem ok ufam Ci jedź niema problem Ja mogę jechać dopiero za dwa miesiące a wy macie wakacje niema problemu pojechali wrócili jeszcze w tym samym dniu przyszła od razu do mnie na noc, ale co pokazuje mi zdjęcia i mówi mi o nim i na zdjęciach widzę jak pozują w tym czasie widzę że on ją obejmuje na jednej z fotografij i tu mi się otwiera scyzoryk zobaczyłem te fotkę i jeszcze słowa że on by chciał obudziło we mnie straszną nie pewność i uczucie zazdrości i ta Kobieta ma pretensje że jestem zazdrosny i tak mi zaczyna to wmawiać że to złe że sam już nie wiem czy nie przesadzam ale jestem zły i wściekły tak bardzo że potrzebuję waszej informacji czy ze mną jest coś nie tak czy na prawdę przesadzam ?? Dziękuję z góry za wasze wypowiedzi w tym temacie nie ważne jakie będą

Bądź łaskaw wrzucić swój post do edytora tekstu. Jest tam funkcja podkreślania błędów, skorzystaj z niej i wstaw tekst już poprawiony.

3

Odp: Coś ze mną nie tak ?? (Zazdrość)

A jak Twoje uczucie zazdrości się objawiło? Jak zareagowałeś na te nieszczęsne fotki z wycieczki?

4 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2019-07-07 21:38:44)

Odp: Coś ze mną nie tak ?? (Zazdrość)

Od razu powiedziałem, że nie podoba mi się to i źle się z tym faktem czuję.

Próbowałem rozmawiać, ale skończyło się tym że jestem nie potrzebnie zazdrosny i nie było kłótni jakiejś tylko szczera rozmowa.

5 Ostatnio edytowany przez MagdaLena1111 (2019-07-07 21:57:39)

Odp: Coś ze mną nie tak ?? (Zazdrość)
Pan.Diabelek napisał/a:

Od razu powiedziałem, że nie podoba mi się to i źle się z tym faktem czuję.

Próbowałem rozmawiać, ale skończyło się tym że jestem nie potrzebnie zazdrosny i nie było kłótni jakiejś tylko szczera rozmowa.


Z odczuciami już tak jest, że one nas o czymś informują. To, że poczułeś się zazdrosny pokazuje, że zależy Tobie na związku, ale nie czujesz się pewnie. Biorąc pod uwagę wcześniejszą sytuację z rezygnacją Twojej partnerki z relacji z Tobą na rzecz innego związku, ta niepewność może być wynikiem tych wcześniejszych zdarzeń. Ale Twoja niepewność jest Twoim problemem a nie Twojej partnerki.
Inna sprawa, to, że ona jakby Cię nakręca, bo pokazywanie fotek jest ok, ale w połączeniu z jej słowami, że Pan L. liczy na coś więcej, to już mogło mieć jakiś cel. Być może ona chciała Ci pokazać jaka jest wyjątkowa i rozchwytywana, bo może liczyła na wzrost Twojego zaangażowania albo chciała sobie podpompowac ego, ale to spowodowało Twoją zazdrość.
Moim zdaniem to, że powiedziałeś o swojej zazdrości jest ok. Nie ma sensu zaprzeczać temu, co czujesz, bo to jest przecież prawdziwe. Powiedz jej po prostu, gdzie jest Twoja granica, co tolerujesz, a co przekracza Twoje zaufanie i powoduje, że czujesz się zagrożony. To jest temat do rozmowy i ustaleń, jak w przyszłości oszczędzić sobie i bliskiej osobie nieprzyjemnych sytuacji i odczuć, a nie powód do poszukiwania winnych tego, że czujesz to, co czujesz.

6 Ostatnio edytowany przez Pan.Diabelek (2019-07-07 22:13:06)

Odp: Coś ze mną nie tak ?? (Zazdrość)

Powiedziałem to Jej, rozwijając Temat ciągało się to przez dwie godziny, i zrozumiała to nawet,  stwierdziła że ograniczy kontakty z Panem Ł. Ale prawda jest taka, że nie przeszkadzaj mi jej kontakty z tym osobnikiem. Przeszkadza mi moje uczucie zazdrości i nie pewność czy to dobrze, że mam takie uczucie.

7

Odp: Coś ze mną nie tak ?? (Zazdrość)
Pan.Diabelek napisał/a:

Powiedziałem to Jej, rozwijając Temat ciągało się to przez dwie godziny, i zrozumiała to nawet,  stwierdziła że ograniczy kontakty z Panem Ł. Ale prawda jest taka, że nie przeszkadzaj mi jej kontakty z tym osobnikiem. Przeszkadza mi moje uczucie zazdrości i nie pewność czy to dobrze, że mam takie uczucie.

Ale po co wartościować odczucia?
To czysta informacja. Od Ciebie zależy jak ją zinterpretujesz.
W tym przypadku Twoje uczucie zazdrości poinformowało Cię, że coś Ci nie odpowiada, ze się na coś nie zgadzasz, że coś Ci przeszkadza, co przekułeś w konkretne działanie, czyli rozmowę i ustalenia na przyszłość.
Nie odrzucaj swoich uczuć, tylko zastanów się, co one oznaczają.

8

Odp: Coś ze mną nie tak ?? (Zazdrość)

Zapowiedz swojej Pani, że liczysz na to, że Ona doceni zaufanie którym ją darzysz i cierpliwość którą wykazałeś w jej skomplikowanej sytuacji wcześniej.
Nie wiem czy to coś da, ale przynajmniej będzie ostrzeżona. Szanuj się człowieku, nie musisz się na wszystko zgadzać. Ustal sam dla siebie takie reguły z tą Panią, żebyś tego nieprzyjemnego kłucia nie musiał czuć. Też uważam, że Pani się dowartościowuje. Mężczyzn, którzy "podbijają" a nie ma się zamiaru niczego im dać nie ciąga się po żadnych wycieczkach. a Pani się tym bawi. Raczej nie zdradza, bo by to ukrywała. Ale zasługujesz na jakiś komfort z jej strony. Wymagaj!

9

Odp: Coś ze mną nie tak ?? (Zazdrość)
Pan.Diabelek napisał/a:

(...) Ale prawda jest taka, że nie przeszkadzaj mi jej kontakty z tym osobnikiem. Przeszkadza mi moje uczucie zazdrości i nie pewność czy to dobrze, że mam takie uczucie.


Po raz kolejny cytuję słowa mądrego człowieka:

Wojciech Eichelberger napisał/a:

Zazdrość jest przebraniem dla niepewności i lęku, dla bolesnego, skrywanego nawet przed sobą przeświadczenia, że nie zasługujemy na miłość drugiej osoby.

10 Ostatnio edytowany przez Pan.Diabelek (2019-07-08 18:38:59)

Odp: Coś ze mną nie tak ?? (Zazdrość)

Dziś wydarzyła się Ciekawa sytuacja, mianowicie dowiedziałem się, że Pan.Ł dzwonił cztery razy do Pani, na której mi zależy. Dowiedziałem się, ponieważ zadzwonił ostatni raz przy mnie. Zapytałem się, czemu nie odbiera od niego telefony, odpowiedziała mi, wiem że mi to przeszkadza i stwierdziła, że ograniczy kontakt z nim do minimum, ale od razu powiedziałem, że przecież nie chodziło mi o to, aby ograniczać Jej kontakty ze znajomymi i absolutnie nie o to mi chodziło tylko i wyłącznie chodziło mi o wspólne wycieczki. powiedziała mi, że jest to nie ważne i że nie chce sprawiać mi przykrości i tak będzie lepiej. Urosły mi skrzydełka, ale czuję się źle, bo nie chcę aby przez moją osobę ktoś ograniczał kontakty, tym bardziej że wiem że go lubi, chociaż nie pasuje mi to że on chciał by coś więcej to poza ta jedną rzeczą to nie przeszkadza mi ten facet. w sumie teraz zadam pytanie, czy dobrze że chce z nim ograniczyć kontakt, czy powinienem jednak stanowczo mówić jej, żeby tego nie robiła ?

11

Odp: Coś ze mną nie tak ?? (Zazdrość)

Czy bohaterka wątku może jeszcze stanowić o sobie?

12

Odp: Coś ze mną nie tak ?? (Zazdrość)

Czyli rozumiem, że mam pozostawić to jej całkowicie, chociaż nie tego chciałem ?

13

Odp: Coś ze mną nie tak ?? (Zazdrość)

Kolego w waszym związku, wszystko jest nie tak. Ty jawisz się jako brutal, którym zapewne ta pani się fascynuje z racji kobiecego mechanizmu. Ona Tobą manipuluje i okłamuje. Dla przykładu przed wyjazdem znieczuliła Cię komplementem, żeś taki wyjątkowy, aby móc pojechać z tamtym. Zdjęcia też pokazała Ci nieprzypadkowo.

14

Odp: Coś ze mną nie tak ?? (Zazdrość)

Dawno się nie wypowiadałam, ale czytając ten temat, aż przetarłam oczy...
Jeśli Ty, autorze, widzisz tylko problem ze swoją zazdrością (tak na marginesie: uzasadnioną), to czytaj posta @balina, aż weźmiesz pod uwagę fakt, że to nie Twoja zazdrość jest w związku problemem.
Wakacje z jakimś gościem, który chciałby nią bliżej poznać? Wcześniej chęć powrotu do byłego, a kiedy jej się znudził, wypisywanie do Ciebie? Ciekawe kiedy będzie chciała spróbować z panem Ł, A, B, C... its, alfabetu trochę zostało i można go powtarzać wielokrotnie, jak to w podstawówce.

15

Odp: Coś ze mną nie tak ?? (Zazdrość)

No zazdrosna jesteś i tyle.

Posty [ 15 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Coś ze mną nie tak ?? (Zazdrość)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024