Potrzebuję komuś się wygadać - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » Potrzebuję komuś się wygadać

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

Temat: Potrzebuję komuś się wygadać

To mój pierwszy post.mam 18 lat,mam problemy z depresją oraz moim związkiem.Jestem płci męskiej ale utworzyłem tu konto,bo kobiety często są duzo bardziej wyrozumiałe i poważniej podchodzą do spraw emocjonalnych i lepiej rozumieją wrażliwość niż większość mężczyzn.

Chciałbym poznać tu kogoś,kto będzie otwarty na rozmowę i nie potraktuje moich problemów lekceważąco,w stylu ,,dojrzewasz,przejdzie ci".Mile widziana byłaby osoba w zblizonym do mnie wieku,aby mogła mnie lepiej zrozumieć.Jeśli to nie problem chciałbym porozmawiać przez prywatne wiadomości.

Nie mam nikogo z kim mogę porozmawiać,i za okazję do rozmowy będę bardzo wdzięczny.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Potrzebuję komuś się wygadać

Zwróć, proszę, uwagę, że jednak większość z nas po to przyszła na Netkobiety, by dyskutować bezpośrednio na forum. Być może stąd brak odzewu na Twój post. Chyba, że otrzymałeś jakieś wiadomości wprost na skrzynkę mailową, ale tego to my już nie wiemy wink.

Z drugiej strony to właśnie dyskusja w większym gronie daje Ci większe możliwości uzyskania pomocy - im więcej osób, tym więcej osobistych doświadczeń, szersza wymiana myśli, większa szansa na dotarcie do źródła problemu. Skupienie się na jednej osobie może być dla niej obciążające, niektórzy się przed tym bronią, a tutaj jesteś przecież anonimowy.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią zawsze pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » Potrzebuję komuś się wygadać

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018