Problem z kolegą z pracy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Problem z kolegą z pracy

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Problem z kolegą z pracy

Muszę się kogoś poradzić bo mam problem z kolegą z pracy. Jakieś 2 lata temu zaczęłam nową pracę w tym nowym miejscu jest naprawdę ok chociaż mam sporo obowiązków.
Od kilku miesięcy zauważyłam, że pewien kolega dziwnie się wobec mnie zachowuje gdy przechodzimy obok siebie na korytarzu udaje, że mnie nie widzi. Kiedy przychodzi do mojego pokoju to stara się nie patrzeć mi w oczy tylko jak najszybciej załatwić sprawę. Kiedyś przyszedł po dokumenty i gdy zaczął je odbierać to wszystko mu z rąk wyleciało. Widzę, że wobec mnie zachowuje dziwny dystans chociaż nie powiem czasami droczy się ze mną, raz nawet byłam u niego w pokoju to pytał co sądzę o pewnym mieszkaniu nawet pokazał mi je na kompie. Dwa razy odwiózł mnie do domu i nie mieszkamy w tej samej miejscowości. Przez jego dziwne zachowanie już kilka osób pytało czy jesteśmy razem. Kiedyś nawet on przyszedł że swoim kolegą z pokoju i tamten w jego obecności pytał czy nie pójdę z x na randkę. Już dwa razy mieliśmy imprezę integracyjną i mój kolega już 2 raz usiadł na przeciwko mnie. Myślałam, że jak się upije to narobi mi wstydu ale na szczęście nie. Siedział tylko i mierzył mnie wzrokiem dziwne to było uczucie. Dodam też, że jak u mnie są jego koledzy i zaczynają o mnie gadać to on często łapie buraka i wychodzi. Z innymi kolegami mam dobry kontakt tylko chyba widać, że ten kolegą coś do mnie ma. Żebyście wiedzieli o jakich rzeczach gada z moją koleżanką z pokoju nie wiem czy to celowe. Szkoda, że dla niego jestem taka straszna

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Problem z kolegą z pracy

A nie prościej jest porozmawiać z tym "kolegą"? i zapytać o co mu tak naprawdę chodzi?

Nawet mały gest życzliwości nigdy się nie marnuje
- Ezop -

3 Ostatnio edytowany przez Cherry21 (2019-05-23 19:25:45)

natolinka napisał/a:

A nie prościej jest porozmawiać z tym "kolegą"? i zapytać o co mu tak naprawdę chodzi?

Gdyby to było takie łatwe to już bym to zrobiła. Niestety w mojej pracy bardzo dużo się dzieje nie ma mowy co chwila ktoś dzwoni przychodzi. Poza tym o co miałabym go zapytać słuchaj x czy ja ci się podobam? Wyjdę na desperatke albo głupią idiotkę z której na drugi dzień wszyscy będą się śmiać.
Poza tym on w rozmowie ze mną strasznie się spina i robi się czerwony przez co mi samej jest głupio.

4

Kombinujesz Cherry a chłopak Tobie się podoba ? Jaki to jest problem spytać Ehhh

5

Opisałaś zachowanie kolegi, ale nie sprecyzowałaś czy ten tytułowy 'problem' wynika z faktu, że wydaje Ci się, że się mu podobasz, ale on z tym nic więcej nie robi, czy może drażni Cię jego zachowanie w całości albo tylko ten wspomniany dystans, gdy na przykład mija Cię na korytarzu lub coś załatwia w pokoju, w którym pracujesz?

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią zawsze pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."

6 Ostatnio edytowany przez Cherry21 (2019-05-24 20:26:48)

Olinka napisał/a:

Opisałaś zachowanie kolegi, ale nie sprecyzowałaś czy ten tytułowy 'problem' wynika z faktu, że wydaje Ci się, że się mu podobasz, ale on z tym nic więcej nie robi, czy może drażni Cię jego zachowanie w całości albo tylko ten wspomniany dystans, gdy na przykład mija Cię na korytarzu lub coś załatwia w pokoju, w którym pracujesz?

Odpowiadając na wasze posty to jak już wcześniej pisałam nie jest takie proste żeby go zapytać czy mu się podobam. Po pierwsze za dużo ludzi kręci się wokół, już kiedyś on przyszedł do mnie że swoim kolegą z pokoju i ten zapytał mnie przy nim czy się z nim nie umówię. Dziwne to było i śmieszne zarazem, gdy sporo osób z pracy próbuje nas że sobą umówić to zwykle kończy się tak, że on łapie buraka i wychodzi a ja muszę się tłumaczyć.
Dlatego to zachowanie zaczyna mnie drażnić nawet kilka koleżanek zapytało mnie ostatnio czy mamy romans ludzie wszystko zauważą.
Nie mogę za nic rozgryźć jego zachowania zwłaszcza, że pracujemy razem i potem tworzą się płoty.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Problem z kolegą z pracy

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018