Co teraz interesuje kobiety w mężczyznach? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Co teraz interesuje kobiety w mężczyznach?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 20 ]

Temat: Co teraz interesuje kobiety w mężczyznach?

Witam!

Zwracam się do Drogich Pań z prośbą o radę.
Tak więc: Co interesuje teraz kobiety w mężczyznach? Nie byłem w poważnym związku od 3 lat (nauka, praca, zainteresowania) i trochę przyrdzewiałem, dlatego poszukuje dobrych dusz które mnie naoliwią i wyklarują trochę temat.
Nie chodzi mi stricte o związki a także o przyjaźnie damsko-męskie ich utrzymanie i pielęgnację, ponieważ nie chcę Dam zanudzić.
Nie chce także zostać jakimś samcem-wyrywaczem, który maksymalizuje skuteczność aby potem zwodzić brać męską jakimiś pokrętnymi technikami o wyniszczających skutkach.
Osobiście wyznaję zasadę zostaw w lepszym stanie niż status quo, którą niestety nie zawsze udaje mi się spełnić sad
Czy lepiej teraz pokazywać najpierw tą dobrą, romantyczną naturę, czy raczej niegrzeczną naturę "z pazurkiem"?
Szukam raczej kobiet w równym wieku lub starszych, ponieważ w kontaktach z kobietami młodszymi często spotykałem się ze schematem "napraw mnie" czyli kobiet: z kompleksami, problemami, nałogami, o autodestrukcyjnych zapędach, łatwe do zmanipulowania z których zioną niestabilność emocjonalna i bolesne rozstania (nikt nie mówił, że będzie łatwo ale czasem można bardziej zepsuć, będąc nawet w dobrej wierze sad)
Jestem 23-letnim Warszawiakiem jeżeli chodzi o zakres wiekowo-kulturowy.
Aktualnie dobry przyjaciel wprowadza mnie na nowo w trendy i tematy rówieśniczek, ale warto zapytać o zdanie i Płeć Piękną smile

PS: Przepraszam jeżeli to jak napisałem wiadomość zabrzmiało zbyt butnie lub pompatycznie, po prostu staram się utrzymać kulturę jako nowy "członek" forum smile

PS2: Jeszcze takie pytania dodatkowe : Jakie zainteresowania wydają się dla Pań interesujące? Kolarstwo to sztampa ale czy wyczynowe też? Czy język francuski wydaje się dla jakiejś z Pań interesujący?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Co teraz interesuje kobiety w mężczyznach?

big_smile No niech mnie...

Krystianosik napisał/a:

Tak więc: Co interesuje teraz kobiety w mężczyznach?

Prawdziwy facet big_smile

Krystianosik napisał/a:

Nie byłem w poważnym związku od 3 lat (nauka, praca, zainteresowania) i trochę przyrdzewiałem, dlatego poszukuje dobrych dusz które mnie naoliwią i wyklarują trochę temat.

Plus za naukę, pracę i zainteresowania big_smile, reszta fixly.pl

Krystianosik napisał/a:

Nie chodzi mi stricte o związki a także o przyjaźnie damsko-męskie ich utrzymanie i pielęgnację, ponieważ nie chcę Dam zanudzić.

Forum czytać należy dla ustawicznego kształcenia big_smile

Krystianosik napisał/a:

Nie chce także zostać jakimś samcem-wyrywaczem, który maksymalizuje skuteczność aby potem zwodzić brać męską jakimiś pokrętnymi technikami o wyniszczających skutkach.

Jakże więc sprawdzisz dane Ci rady bez podjęcia próby czy konfrontacji z innymi samcami ? big_smile

Krystianosik napisał/a:

Osobiście wyznaję zasadę zostaw w lepszym stanie niż status quo, którą niestety nie zawsze udaje mi się spełnić

Przenigdy nie należy się poddawać big_smile

Krystianosik napisał/a:

Czy lepiej teraz pokazywać najpierw tą dobrą, romantyczną naturę, czy raczej niegrzeczną naturę "z pazurkiem"?

Różnie bywa, wyczaić należy – intuicją lub węszącym rozpoznaniem big_smile

Krystianosik napisał/a:

Szukam raczej kobiet w równym wieku lub starszych, ponieważ w kontaktach z kobietami młodszymi często spotykałem się ze schematem "napraw mnie" czyli kobiet: z kompleksami, problemami, nałogami, o autodestrukcyjnych zapędach, łatwe do zmanipulowania z których zioną niestabilność emocjonalna i bolesne rozstania (nikt nie mówił, że będzie łatwo ale czasem można bardziej zepsuć, będąc nawet w dobrej wierze  )

Do wyboru :
a)    Kontemplacja – 5 pkt.
b)    złota rączka – 10 pkt. big_smile
c)    rejterada – 0 pkt.

Krystianosik napisał/a:

Aktualnie dobry przyjaciel wprowadza mnie na nowo w trendy i tematy rówieśniczek, ale warto zapytać o zdanie i Płeć Piękną

Warto mieć wielu przyjaciół obojga płci big_smile

Krystianosik napisał/a:

PS: Przepraszam jeżeli to jak napisałem wiadomość zabrzmiało zbyt butnie lub pompatycznie, po prostu staram się utrzymać kulturę jako nowy "członek" forum

Jasne, wyprost big_smile

Krystianosik napisał/a:

PS2: Jeszcze takie pytania dodatkowe : Jakie zainteresowania wydają się dla Pań interesujące? Kolarstwo to sztampa ale czy wyczynowe też?

Bohemian Rhapsody big_smile

Krystianosik napisał/a:

Czy język francuski wydaje się dla jakiejś z Pań interesujący?

Ne me quitte pas  ? big_smile

Ps. Nie ma to jak dystans big_smile

3 Ostatnio edytowany przez nudny.trudny (2019-05-05 06:09:23)

Krystianosik napisał/a:

trochę przyrdzewiałem, dlatego poszukuje dobrych dusz które mnie naoliwią i wyklarują trochę temat [...]
w kontaktach z kobietami młodszymi często spotykałem się ze schematem "napraw mnie"

smile

Krystianosik napisał/a:

Nie chodzi mi stricte o związki a także o przyjaźnie damsko-męskie ich utrzymanie i pielęgnację, ponieważ nie chcę Dam zanudzić

każdy ze związków w który potencjalnie wejdziesz może być inny, dopiero wtedy rozważyłbym np. założenie tematu na forum i opisanie konkretnego problemu lub zagadnienia.

Krystianosik napisał/a:

wcale nie zastanawiam się nad tym, jeśli mam oba z powyższych, to też pokazuję jednocześnie

Krystianosik napisał/a:

Szukam raczej kobiet w równym wieku lub starszych, ponieważ w kontaktach z kobietami młodszymi [...]

nie ma takiej zasady, powiązania pomiędzy wiekiem a zachowaniem są ewentualnie statystyczne a nie ściśle obowiązujące, popatrz sobie np. na temat https://www.netkobiety.pl/t118077.html w poście nr 13 podałem przydatne cytaty. ale rozumiem Cię bo gdy ona jest starsza, to jest najlepiej:)ale nie ma sensu ograniczać się

Krystianosik napisał/a:

Jeszcze takie pytania dodatkowe : Jakie zainteresowania wydają się dla Pań interesujące? Kolarstwo to sztampa ale czy wyczynowe też? Czy język francuski wydaje się dla jakiejś z Pań interesujący?

tego już nie wiem:) zależy od dziewczyny:) osobiście podziwiam duże umiejętności w kolarstwie, tak samo jak język francuski, który postrzegam jako trudny

"Poznacie ich po ich owocach":D

4

Hej Krystianosik. Zasadniczo nie wiem co interesuje kobiety w mężczyznach, ponieważ nigdy nie byłam szczególnie mainstreamowa. Jednakowoż, czytując forum ostatnio mam wrażenie, że kobiety są zainteresowane głównie stroną materialną w pierwszym rzędzie (a to mieszkanie nie takie, a to fura nie taka, a to przecież odzwierciedlenie tego czy mężczyzna zaradny, bo jak niezaradny to to nie mężczyzna, blabla) a jeżeli coś nie pasuje im w tej powierzchownej warstwie nie zagłębiają się w to jaki człowiek kryje się "pod tym". I choć forum daje obraz jedynie wycinka rzeczywistości (tu spotyka się głównie ten  problematyczny odsetek, nie szczęśliwe związki, a w moim prywatnym otoczeniu ludzie skupiają się na szczęście na innych wartościach) to jednak widzę w tym pewien trend i trochę pokrywa się to z moją smutną teorią, że świat wokół staje się bardzo zdominowany przez konsumpcjonizm i podejście to przenosi się na oczekiwania względem związku i drugiej osoby.
Do czego zmierzam - Twoje pytanie również ma dla mnie trochę smutny wydźwięk. Nie krytykuję faktu, że je sobie stawiasz, nie zrozum mnie źle.  Po prostu odpowiedź wydaje mi się być dość pesymistyczna, a dodatkowo zastanawiałabym się nad tym, czy tak do końca warto dywagować akurat nad tym "czy moje zainteresowania są atrakcyjne dla kobiet". Bo ja nie wiem, badań nie mam, ale gdy pomyślę o całokształcie"dzisiejszych kobiet" i to w Twoim wieku i np. zainteresowaniu francuskim  to nie wydaje mi się, by było to coś, co ścina kogoś z nóg wink Czy to jest jednak powód do zmiany zainteresowań na bardziej 'chodliwe' ? Albo powód, by czuć się źle, bo nie powyrywasz (większości) lasek na zamiłowania lingwistyczne ? Zależy pewnie jakie ma się priorytety... Moim zdaniem dobrze spędzać swój czas tak jak się lubi, robić to co się lubi, a odwaga by być sobą to najbardziej atrakcyjna cecha. Trzeba jednak wówczas liczyć się z tym, że niekoniecznie odpowiada się na potrzeby tzw 'ogółu', jeżeli to o to pytasz.

There is nothing quite so tragic as a young cynic, because it means the person has gone from knowing nothing to believing nothing.

5 Ostatnio edytowany przez MagdaLena1111 (2019-05-05 09:15:09)

trx napisał/a:

(...) odwaga by być sobą to najbardziej atrakcyjna cecha. Trzeba jednak wówczas liczyć się z tym, że niekoniecznie odpowiada się na potrzeby tzw 'ogółu', jeżeli to o to pytasz.

I paradoks polega na tym, że czasami odwaga by być sobą może być tą pożądaną i atrakcyjną cechą, o którą pyta autor.
Ale fakt, że jeśli autor szuka „uniwersalnej metody”, to ta nie będzie wysoko w rankingu ;-)

6

A na czym polega warszawski zakres kulturowy? ^^

" ..niektóre etapy tego procesu bywają nużące i cały sekret polega na tym, żeby je przekształcić w spotkania z samym sobą, albo czymś wzniosłym." Czarownica z Portobello

7

No wiesz? Od razu widać, że nie.

Nie udzielam rad. Oferuję sarkastyczne uwagi.

8

Warszawski zakres kulturowy to znaczy, że ten na wyższym poziomie. Słyszałem nawet, że mają tam teatr ale to do sprawdzenia jest.

Czyli podsumowując. Drogie panie, nieważne jaki jestem, ważne abyście powiedziały co jest modne bo nie jestem na bieżąco. I jak już będę wiedział, to sobie to pięknie poskładam do kupy i wrzucę jako najlepszą ofertę na rynku na profil na tinderze.

9 Ostatnio edytowany przez niepodobna (2019-05-05 15:28:58)

W kontekście tego wątku.
Dla mnie np. bardzo atrakcyjne jest, kiedy on ma wywalone na to, co 'ludzie' pomyślą, lub czego oczekują.
Jeśli zdanie jakichś  abstrakcyjnych 'ludzi' jest ważniejsze od tego, czego sam chce i co odczuwa jako własne, i od tego, co jest istotne dla tej jednej osoby, którą wybiera (w tym wypadku dla mnie), to coś nie gra.
Kiedy słyszę na początku znajomości od gościa narzekanie na to, czego niby inni od niego żądają i wyczuwam frustrację z powodu niesprostania temu, to zaczynam już słyszeć delikatny sygnał ostrzegawczy...Jeśli JA tego nie oczekuję, a ON nie potrzebuje, to o co chodzi?

/Każdy może na ciebie spojrzeć, lecz spotkanie kogoś, kto widzi ten sam świat co ty, jest zjawiskiem dość rzadkim./

10

Bardzo ubawił mnie ten temat big_smile
40 lat, śląski okręg kulturalny big_smile
Myślę, że kobiety zwracają uwagę na inteligencję, poczucie humoru i pewność siebie. W której grupie byś się nie znalazł, dzięki tym przymiotom powinieneś się odnaleźć.

Wiesz, my nie wiemy, jakiej Ty dziewczyny szukasz? Dziewicy, doświadczonej, z jakiej subkultury i innych tam takich.

11

Ja nie w tym przedziale wiekowym, więc się nie wypowiem ze swojej perspektywy, ale mojej córki wink .
Toteż... słyszałam, że szuka się osób z podobnymi zainteresowaniami, a każdy ma je inne. Jeśli coś jest Twoją pasją to nie patrzysz na mode, tylko oddajesz się w 100% pasji i tam znajdujesz szczęście. Czyli np. moja córka uwielbia taniec, tak więc mężczyzny szukać będzie w kręgu sportu. Niekoniecznie tańca, ale sportu zbliżonego do jej dziedziny, bo jest aktywna fizycznie. Rower jej w ogóle nie kręci więc myślę, że na wędrówki rowerowe by nie jeździła wink, ale do siłowni pójdzie owszem... czemu nie.
Jej koleżanka uwielbia filmy więc pewnie chciałaby chłopaka, który chodziłby z nią często do kina tongue . Jak widzisz nie ma jednej recepty.
Język obcy ma znaczenie? Nie zauważyłam, aby coś o tym wspominała. Przecież mówią do siebie w ojczystym języku big_smile .
Poza tym...wszystko zależy w jakich kręgach się obracasz. W towarzystwie mojej córki ma szanse ktoś bez nałogów i zdrowo odżywiający się. A ten krąg się powiększa, bo w klasie jest 36 osób i zaledwie kilka osób jest z nałogami ( za moich czasów było odwrotnie).
Nadeszła moda na życie fit... to mi się obiło o uszy http://emotikona.pl/emotikony/pic/041.gif .

Tylko tak... jeśli to nie wynika z Twojego stylu życia, a będzie niejako wymuszone/udawane, aby zwabić kobietą to marnie to widzę.

Jeśli się smucisz, to żyjesz przeszłością.
Jeśli się boisz, to żyjesz przyszłością.
Jeśli jesteś spokojny, żyjesz teraźniejszością. Lao Tzu

12

Krystianosik napisał/a:

Witam!

Czołem

Krystianosik napisał/a:

Panowie też tu są

Krystianosik napisał/a:

Tak więc: Co interesuje teraz kobiety w mężczyznach? Nie byłem w poważnym związku od 3 lat (nauka, praca, zainteresowania) i trochę przyrdzewiałem, dlatego poszukuje dobrych dusz które mnie naoliwią i wyklarują trochę temat.
Osobiście wyznaję zasadę zostaw w lepszym stanie niż status quo, którą niestety nie zawsze udaje mi się spełnić sad
Szukam raczej kobiet w równym wieku lub starszych, ponieważ w kontaktach z kobietami młodszymi często spotykałem się ze schematem "napraw mnie" czyli kobiet: z kompleksami, problemami, nałogami, o autodestrukcyjnych zapędach, łatwe do zmanipulowania z których zioną niestabilność emocjonalna i bolesne rozstania (nikt nie mówił, że będzie łatwo ale czasem można bardziej zepsuć, będąc nawet w dobrej wierze sad)

Odpowiedź jest prosta - TO ZALEŻY. Wyobraź sobie, że kobiet masz na świecie około 3 miliardy. Każda ma w głowie jakiś obraz idealnego partnera.
Jednej spodoba się dany facet, a druga nawet na niego nie spojrzy, dla trzeciej będzie nudziarzem, a czwarta stwierdzi, że w sumie taki przeciętny facet.

Są pewne uniwersalne prawidła
- pewnego siebie, towarzyskość, ekstrawertyzm - zawsze masz dużego plusa u kobiet, jeżeli masz dobrych znajomych, ludzie cię lubią, dobrze dogadujesz się z rodziną. Pozytywnie jesteś odbierany również w sytuacji, gdy potrafisz bez skrępowania poznać nowe osoby i szybko nawiązywać kontakty.
- faceci spędzający czas w domu z reguły NIE SĄ atrakcyjni - staraj się jak najwięcej czasu wychodzić.
- zaradność finansowa. Kobiety nie lubią leniwych facetów. W tym aspekcie z kobietami jest różnie. Niektóre będą wymagać, żebyś po prostu był samodzielny tzn zarabiał tyle, aby samemu się utrzymać (nie żerować na rodzicach), nie żyć od 1 do 1, posiadać jakiś samochód. Inne będą wymagać, abyś miał własne mieszkanie. Dla jeszcze innych możesz być tymczasowo gołodupcem, ale masz mieć plan na stanie się bogatym i go konsekwentnie realizować. Niemniej jednak dla większości wystarczy, żebyś studiował jakiś ambitny kierunek studiów/rozkręcał własny biznes, posiadał prawko/samochód i wynajmował jakiś pokój lub kawalerkę.
- atrakcyjność fizyczna - kobiety lubią zadbanych i wysportowanych facetów(zauważ - nie piszę umięśnionych). Nasterydowane byki rzadko działają na kobiety - w pewnym momencie zbyt duża ilość mięśni działa negatywnie. Bardziej liczy się to, żebyś nie był ulany tylko było widać mięśnie - nie muszą być duże. Oprócz tego warto mieć
- ciekawą fryzurę (praktycznie wszystko inne niż "boki dłuższe boki krótko") - polecam odwiedzić dobrego barbera
- dobrze dopasowane ciuchy, buty (nie chodzi o markę/cene tylko o kolor/rozmiar - wiele facetów nosi za długie / za krótkie rzeczy)
- ładnie pachnące perfumy(byle jakich bym nie kupował, dobry zapach robi wrażenie)
- zdrowe, proste, białe zęby - polecam wybielić/naprostować
- zadbana cera (koniecznie wylecz trądzik jeśli masz, odwiedzaj co jakiś kosmetyczkę)
- Higiena całego ciała 2-3 razy dziennie minimum

Oprócz tego musisz mieć jeszcze jakieś swoje zainteresowania i coś ciekawego do powiedzenia. Przydaje się wiedza ogólna o świecie, znajomość intrygujących ciekawostek/historii.

Krystianosik napisał/a:

Aktualnie dobry przyjaciel wprowadza mnie na nowo w trendy i tematy rówieśniczek, ale warto zapytać o zdanie i Płeć Piękną smile

Jeżeli twój przyjaciel należy jakiejś organizacji typu PUA, bracia samcy, red pill i inne to odpuść sobie takie rady. Uwierz mi, że tacy znajomi prędzej ci mogą w głowie namieszać niż pomóc. Większość takich facetów ma problemy sama ze sobą, a kobiety potrafią jedynie krzywdzić.

Zdradzę ci teraz KILKA PROSTYCH TRIKÓW, dzięki którym poderwiesz dziewczyny, które ci się podobają(pod warunkiem, że ty też im się spodobasz)

- nie potrzebujesz instrukcji do zdobycia dziewczyny, ani pomocy facetów. Masz to we krwi, jesteś facet, musisz tylko się obudzić.
- wystarczy podejść i zagadać do dziewczyny, która ci się podoba. Podchodzisz, rozmawiasz, jesteś sobą. Żadne tricki nie są potrzebne
- musisz mieć coś ciekawego do powiedzenia, być interesująca osobą
- nie możesz być nieśmiały i się nad sobą użalać, marudzić, przynudzać - to skreśli cię w oczach wielu kobiet, staraj się być pewny siebie lub dążyć do bycia pewnym siebie. Staraj się rozbawiać poznawane kobiety, ale nie do przesady(nie rób z siebie kabareciarza błazna, po prostu bądź pozytywny, uśmiech, żarty itd)
- poznawaj jak najwięcej kobiet i po prostu z nimi ... przebywaj. To jest największy sekret uwodzenia. Trenerzy mnie znienawidzą, ale tak to działa.
Nie musisz każdej napotkanej kobiety traktować jak potencjalnej partnerki. Po prostu musisz poznawać dużo nowych kobiet - nie w celach seksualnych. Poznaj na początek kilkanaście koleżanek i uderzaj do tej, która wpadnie ci w oko.
- nie bądź chujem i nie oszukuj. Jak spotykasz się z jedną to innym podziękuj, nie próbuj bajerować kilka lasek naraz - to się na tobie zemści. Buduj relacje z jedną kobietą, bądź uczciwy

Krystianosik napisał/a:

PS2: Jeszcze takie pytania dodatkowe : Jakie zainteresowania wydają się dla Pań interesujące? Kolarstwo to sztampa ale czy wyczynowe też? Czy język francuski wydaje się dla jakiejś z Pań interesujący?

Posłuchaj mnie: jesteś facet czy nie? Nigdy nie staraj się na sile przypodobać kobietę. Twoje pasje są dla siebie. Twoje wybory są dla ciebie. Nigdy nie zmieniaj się pod kobietę, to nie zadziała. Kobiety lubią facetów mających własne zdanie i takich, którzy nie przejmują się zbytnio opinią otoczenia. Oczywiście, możesz sobie układać życie i pasje pod kobiety, ale ile będziesz w stanie grać. Całe życie będziesz aktorzy i udawał pasjonata np: tańca, bo kobiety lubią tancerzy?

Rób to co kochasz dla siebie. Lubisz jazdę na rowerze? To rób to! 90% kobietom się to nie spodoba, ale co cię to obchodzi? Przecież wystarczy, że spodoba się to tej jednej z pośród 10%. Kobieta bardziej cię doceni, gdy będziesz szczery, niż gdybyś całe życie układał pod to, żeby ją zdobyć. Rób to co kochasz i bądź z tego dumny, nawet jeżeli 99% kobiet cię wyśmieje. W końcu trafi się jedna i jej wystarczysz.

13 Ostatnio edytowany przez niepodobna (2019-05-05 19:35:41)

Witold12 - świetny, naprawdę świetny post, fajnie, że chciało Ci się napisać taki długi tekst, żeby pomóc autorowi wątku. Tylko, czy sobie to weźmie do serca? Nie wiem...

/Każdy może na ciebie spojrzeć, lecz spotkanie kogoś, kto widzi ten sam świat co ty, jest zjawiskiem dość rzadkim./

14

Witold12, ale po co mężczyzna ma spełniać te wszystkie wymagania? Mój ojciec jest przeciwieństwem tych wszystkich cech. Wystarczy, żeby miał pieniądze to poderwie każdą laskę.

15

Mając kasę poderwie każdą PUSTĄ I PAZERNĄ - racja. Jak będzie miał klase to poderwie ciekawą

16

Pokazywać siebie i swój charakter. Pewność siebie jest super, wszystko z umiarem i kulturą, ale dobrze pokazać, że ma się swoje zdanie, nie być przesadnie usługującym. Mieć swoje życie, zainteresowania.

17

Krystianosik napisał/a:

Witam!

PS: Przepraszam jeżeli to jak napisałem wiadomość zabrzmiało zbyt butnie lub pompatycznie, po prostu staram się utrzymać kulturę jako nowy "członek" forum smile

Nie pytaj kobiet jak je zdobyc (one czesto same tego nie wiedza), pytaj mezczyzn, ktorzy potrafia zdobyc kobiety. Mało która kobieta się do tego przyzna, ale one podświadomie chca faceta lepszego od siebie: wyższego, silniejszego, mądrzejszego, starszego, bardziej doświadczonego, bogatszego, z ciekawym zyciem. Slowem takiego, ktory bedzie im imponowal, w ktorym beda zapatrzone. W dzisiejszych czasach kobiety studiują, pracują, uprawiaja sport - rozwijaja sie, a poniewaz kobiety chca faceta lepszego od siebie, jesli chcesz miec powodzenie tez musisz sie rozwijac, by byc jeszcze lepszym od kobiety. Do tego teraz kobiety nie wychodza tak szybko za maz jak kiedys, nie ma presji spolecznej na szybkie zamążpójście, kobiety zamiast sie hajtac po maturze z byle kim z ich otoczenia jak kiedys, ida na studia, poznaja wielu mezczyzn, bawia sie, chodza do klubow, maja teraz wiekszy wybor. Poza tym wazne zebys umial grac dotykiem (przyzwyczajenie kobiety do bliskości cielesnej) i emocjami na kobiecie (kluczowa kwestia, bo kobiety to emocje, nie zdobędziesz kobiety mowiac ile masz na koncie, ale tym jak potrafisz grac jej na emocjach). Z tymi zainteresowaniami to niewazne jakie masz, wazne abys umial mowic o nim z pasja, musisz miec po prostu ciekawe zycie, takie którym kobieta będzie zafascynowana. Poza tym pewnosc siebie - jest tak wazna u faceta jak wyglad u kobiety. Dodalbym jeszcze stanowczosc i nie uleganie gierkom i manipulacja kobiet. To tak pokrotce.

18

Wacław666 napisał/a:

Nie pytaj kobiet jak je zdobyc (one czesto same tego nie wiedza), pytaj mezczyzn, ktorzy potrafia zdobyc kobiety. Mało która kobieta się do tego przyzna, ale one podświadomie chca faceta lepszego od siebie: wyższego, silniejszego, mądrzejszego, starszego, bardziej doświadczonego, bogatszego, z ciekawym zyciem. Slowem takiego, ktory bedzie im imponowal, w ktorym beda zapatrzone. W dzisiejszych czasach kobiety studiują, pracują, uprawiaja sport - rozwijaja sie, a poniewaz kobiety chca faceta lepszego od siebie, jesli chcesz miec powodzenie tez musisz sie rozwijac, by byc jeszcze lepszym od kobiety. Do tego teraz kobiety nie wychodza tak szybko za maz jak kiedys, nie ma presji spolecznej na szybkie zamążpójście, kobiety zamiast sie hajtac po maturze z byle kim z ich otoczenia jak kiedys, ida na studia, poznaja wielu mezczyzn, bawia sie, chodza do klubow, maja teraz wiekszy wybor. Poza tym wazne zebys umial grac dotykiem (przyzwyczajenie kobiety do bliskości cielesnej) i emocjami na kobiecie (kluczowa kwestia, bo kobiety to emocje, nie zdobędziesz kobiety mowiac ile masz na koncie, ale tym jak potrafisz grac jej na emocjach). Z tymi zainteresowaniami to niewazne jakie masz, wazne abys umial mowic o nim z pasja, musisz miec po prostu ciekawe zycie, takie którym kobieta będzie zafascynowana. Poza tym pewnosc siebie - jest tak wazna u faceta jak wyglad u kobiety. Dodalbym jeszcze stanowczosc i nie uleganie gierkom i manipulacja kobiet. To tak pokrotce.

Właśnie takich porad autorze unikaj. Kobiety wiedzą lepiej czego oczekują od facetów. Jeżeli jakiś facet twierdzi, że wie lepiej czego kobieta potrzebuje od samej kobiety - to możesz się domyśleć na ile taki facet ma powodzenie u kobiet, a na ile teoretyzuje.

Prawda jest jedynie w tym, że kobieta chce lepszego i trzeba kobiecie imponować. Ale musisz to osiągnąć naturalnie, a nie sztuczkami i kłamstwami. Nie musisz umieć "grać dotykiem" - chyba że chcesz zostać oskarżony o gwałt i molestowanie. Kobiety nie lubią nachalnych mężczyzn, którzy pchają się do nimi z łapami. Szczególnie na etapie poznawania się - warto zachować klasę. Zresztą możesz spytać się kobiet - każda powie ci, że nie ma nic gorszego niż nachalny facet próbujący na siłę dotykać. Jeżeli jesteś normalnym facetem to wszystko wychodzi naturalnie, w odpowiedniej porze i nie musisz uczyć się żadnych sztuczek. Kobiety to przede wszystkim ludzie - też czują, też mają swoje potrzeby, pragnienia. Kobiety to nie są skompilowane przedmioty, do których potrzeba "instrukcji obsługi" i "treningu". Kobiet się nie krzywdzi, ani na nich nie trenuje - to bez sensu. Granie na emocjach działa może na młode, niedoświadczone kobiety. Dorośli ludzie nie mają czasu i nie stosują gierek emocjonalnych przeciwko innym.

Ciekawe życie to też mit. Większość ludzi jest nudna, a jakoś potrafi stworzyć związki. Musisz żyć tak jak tobie się podoba, wyznaczać sobie samemu ścieżkę. Nawet jeśli twoje życie jest nudne, to nie przeszkodzi kobiecie się w tobie zakochać. Te, które pragną ciekawego życia zazwyczaj same niewiele mają do zaoferowania, zresztą ile % ludzi może mieć ciekawe życie? Do prowadzenia ciekawego życia trzeba mieć masę czasu i pieniędzy, a prawda jest taka, że 90% społeczeństwa jest nudna.
Tylko jakoś te nudne osoby tworzą związki i żyją, rozejrzyj się wokół ile znasz nudnych osób w związkach.

Nie daj sobie wejść na głowę z takimi pseudo poradami autorze - zawsze konfrontuj takie rady ze światem zewnętrznym - popatrz na swoich znajomych i ich związki i ja te rady mają się do rzeczywistości.

19

Hmm napisz prosze gdzie napisalem, ze gra dotykiem polega na nachalnym obmacywaniu.
Reszte bredni nie mam czasu nawet komentowac. Tak tylko wspomne, ze jedynie jakies 10% facetow jest naprawde atrakcyjnych dla kobiet. Warto nad soba pracowac zeby nie byc w gronie frajerow, ktorzy trzymaja kobiete jedynie przyzwyczajeniem/bo kredyt/bo dzieci/bo sama sie nie utrzymam, czy zeby nie musiec zebrac o seks, albo zeby Ci kobieta nie odeszla do jednego z grona tych 10%, bo stwierdzi po 10 latach zwiazku ze jestes nudnym januszem z bebzolem od codziennie wypijanego piwska przy meczyku.

20

Nie rozumiem o co pytasz. Moim zdaniem odpowiedz sobie najpierw na pytanie co Ciebie interesuje, jakiego towarzystwa szukasz, jakie kobiety ci się podobają. Kobiety są różne i mają różne zainteresowania. Jedne interesuje francuski lub kolarstwo a inne nie..

Posty [ 20 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Co teraz interesuje kobiety w mężczyznach?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018