Problem z cyberprzemocą - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » Problem z cyberprzemocą

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

Temat: Problem z cyberprzemocą

Były chłopak bez mojej wiedzy i zgody nagrywał naszą intymną rozmowę telefoniczną którą udostępniał swoim znajomym w celu ośmieszenia i upokorzenia moje osoby , w żaden sposób nie wyraziłam zgody aby osoby trzecie zapoznały się z treścią tamtej rozmowy, dodatkowo chłopak ten zerwał ze mną jakikolwiek kontakt i nie jestem w stanie ocenić czy nie będzie próbował wrzucić tego nagrania np do internetu,  w wyniku działania tego człowieka zaczęły się u mnie problemy z koncentracją ,snem, ,myśli samobójcze nadmienię tylko ,że treść tamtej rozmowy jest dla mnie bardzo ośmieszająca i upokarzająca .
Proszę o jakieś porady i słowa wsparcia w mojej sytuacji...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Problem z cyberprzemocą

Wrzucił rozmowę telefoniczną a nie jakiś obraz video z kompromitacją Twojej osoby, to przynajmniej jeden plus w tej kiepskiej sytuacji.  Temat ciężki do udowodnienia nawet dla Policji, skoro przekazuje to tylko między kolegami a nie udostępnia na portalach internetowych + brak video na którym była byś obecna. Musisz przeczekać i tyle, to przekazywanie nagrania im się znudzi za tydzień czy dwa.     Ile ten chłopak ma lat? i dlaczego z nim byłaś? bo jeżeli ktoś zachowuje się w tak podły sposób to świadczy o tym że zawsze przejawiał jakieś zachowania na pograniczu "Ja jestem cwaniak, a Ty masz być cicho i ciesz się że jesteś ze mną" tak zwani pseudo samce alfa którym się wydaje że mogą sobie rządzić kobietą i robić z nią co chcą.  Normalny szanujący się facet nigdy by czegoś takiego nie zrobił nawet jak byś go zdradziła czy zrobiła mu największe świństwo w życiu.   Co do myśli samobójczych masz życie przed sobą, nie wiesz gdzie kiedyś będziesz mieszkała, kogo poznasz, jak potoczy się Twoje życie, może wyjedziesz do większego miasta? może do mniejszego? może za granicę? myślisz że tam ktoś będzie wiedział o nagraniu z Twoim udziałem ?   na prawdę chcesz stracić swoje życie bo ktoś Cię upokorzył? Wiem że czujesz się z tym podle i jest Ci bardzo wstyd teraz przed wszystkimi  i zapewne zastanawiasz się kto o tym wie ale obecnie nic z tym nie zrobisz.  Nie masz starszego brata? kolegów? żeby złapać tego "twardego mężczyznę" i wytłumaczyć mu w ręczny sposób co zrobił oraz doprowadzić do skasowania nagrania bo w innym przypadku zamiast jedynek na przodzie będzie musiał sobie tak wkręcić korki rozporowe fi 10 ?

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » Problem z cyberprzemocą

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018