Prywatna grupa wsparcia - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » Prywatna grupa wsparcia

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

1 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2019-03-16 21:48:56)

Temat: Prywatna grupa wsparcia

Witam. Mam 24 lata i mam depresję, nerwicę oraz stany lękowe.
Całkiem niedawno utworzyłem swoją prywatną grupę na fb, (także messenger) dla osób cierpiących na choroby psychiczne takie jak depresja, nerwica czy stany lękowe.
Celem tej grupy będzie dzielenie się problemami, wzajemnym wspieraniem siebie i wzajemną pomocą. Można będzie też umawiać rozmowy grupowe na skype o wcześniej ustalonej porze, a my z Lublina i okolic, będziemy też mogli spotykać się na żywo, wcześniej ustalając miejsce i czas spotkania.
Grupa jest tajna.
Chętnych zapraszam do kontaktu na mój mail: nieregulaminowe dane kontaktowe

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Prywatna grupa wsparcia

To co mam podać do kontaktu, jak nie maila? ;/

3

Nic?

Chodzisz na jakąś terapię?
Grupa wsparcia nie zastąpi terapii. Skuteczna będzie tylko wtedy jeżeli będzie jej uzupełnieniem.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

4

Chodzę. A grupa nie jest tylko dla mnie ale też dla innych. Więc jeśli chcecie pomóc, to odblokujcie ten mail, by osoby potrzebujące mogły się dołączyć...

5

Odblokujecie ten mail czy nie? Nadal grzecznie o to proszę. To bardzo ważne dla mnie.

6

Punkt 7 regulaminu forum:

"Zabronione jest dodawanie w postach jakichkolwiek danych kontaktowych (np. mail, numer Gadu-Gadu, Skype). Miejsce na luźne konwersację nie związane z tematami poruszanymi na Forum, znajduje się w funkcjonalności Netkafejka. "

Jeżeli ktoś chciałby wysłać do Ciebie wiadomość, może to zrobić poprzez forum.

"I guess all I can do is embrace the pandemonium; find happiness in the unique insanity of being here, now."

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » Prywatna grupa wsparcia

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018