Jak dojść do siebie po rozstaniu - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Jak dojść do siebie po rozstaniu

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 18 ]

1 Ostatnio edytowany przez Morwa567 (2019-01-13 13:13:43)

Temat: Jak dojść do siebie po rozstaniu

Jak dojść do siebie po toksycznym rozstaniu, gdy ex ma już nowa kobietę.

Jak przestać myśleć o tym, że ja traktuje lepiej niż mnie.
Robi z nią to czego nie chciał ze mną.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jak dojść do siebie po rozstaniu

"Jednak po czasie to się zmieniło"
po jakim czasie?

Odp: Jak dojść do siebie po rozstaniu

Współczuję Ci. Jednak nie wiadomo jaki jest dla niej sam na sam. Oszalal chłop, pokazówa jak nic. Jeszcze pożałuje, bo nie bez powodu tamta się odezwala po otrzymaniu spadku. Znasz powod ich rozstania? Ja teraz jestem w podobnej sytuacji. No moze nie do końca, bo sama głównie zawinilam, ale też przezywam rozstanie, zapraszam na mój wątek- zdrada i wybaczenie, moze coś podpowiesz, czasem lepiej się skupić na czyimś problemie niż tkwić w swoim bezustannie. A co do Ciebie, uważam, ze powinnas spróbować spojrzeć na niego jak na obcą osobe. Odsuwajac uczucia na bok, co byś doradzila bliskiej osobie na swój problem? Nie ma za czym płakać. Byl taki, ale juz nie jest. Zrób rachunek sumienia, jesli nie masz sobie nic wielkiego do zarzucenia, znasz odpowiedz. Pocierpisz i przestaniesz a on jeszcze bedzie za Tobą plakal jak mu majątek stopnieje i nowa go zostawi. Karma wraca smile badz wtedy silna i odmów.

4

Odp: Jak dojść do siebie po rozstaniu
Morwa567 napisał/a:

Jak dojść do siebie po toksycznym rozstaniu, gdy ex ma już nowa kobietę.

Jak przestać myśleć o tym, że ja traktuje lepiej niż mnie.
Robi z nią to czego nie chciał ze mną.


Mam za sobą wieloletni toksyczny związek, z którego się cudem wyrwałam, po którym się pozbierałam i z którego udało mi się wyleczyć. Mój były szybko znalazł sobie nową kobietę i też początkowo myślałam tak jak Ty - że on jest dla niej taki dobry, kochany, oświadczył jej się zaledwie kilka tygodni po poznaniu, są szczęśliwi, chodzą ciągle za rękę, na spacery, wynajęli razem mieszkanie, a ze mną przez parę lat związku nawet nie poruszył tematu narzeczeństwa czy wspólnego mieszkania. I co? Dowiedziałam się od zaprzyjaźnionej policjantki, po paru miesiącach, że facet regularnie tą kobietę bije, zmusza do seksu i spożywania alkoholu, mają założoną Niebieską Kartę, z mieszkania które wynajmowali wyrzucili ich bo były ciągle awantury i libacje.
Teraz dalej ich widuję na mieście, jak chodzą sobie za rączki i całują się publicznie, na Fb piszą sobie jak bardzo się kochają, ale wiem, że za tą maską kryje się bardzo mroczne oblicze ich związku i jedyne co w tym momencie czuje to współczucie dla tej kobiety i obrzydzenie do tego mężczyzny. Nigdy nie pożałowałam tego rozstania, a po tym co się dowiedziałam, dziękuję Bogu, że nie jestem na miejscu tej kobiety, z którą mój ex jest już obecnie od kilku lat!!

Droga Autorko, przetrwaj czas rozstania, bądź silna i nie myśl o powrocie. Na Ziemi jest ponad 8 miliardów ludzi i nie warto marnować sobie życia na toksyczne związki i kiepskie znajomości.

5

Odp: Jak dojść do siebie po rozstaniu

Zajmij się sobą, tym co sprawia ci przyjemność. Nie zmuszaj się na siłę, żeby o nim nie myśleć, ale staraj się nie popadać w obsesję. Daj sobie czas, to minie.

6

Odp: Jak dojść do siebie po rozstaniu
Morwa567 napisał/a:

Jak dojść do siebie po toksycznym rozstaniu, gdy ex ma już nowa kobietę.

Jak przestać myśleć o tym, że ja traktuje lepiej niż mnie.
Robi z nią to czego nie chciał ze mną.

Ale to jest tak zwany klasyk gatunku. U mnie po 6 letnim związku było to samo. Mój ex nie chciał ze mną pójść na łyzwy - oczywiście z nią poszedł. Oświadczył się jej po kilku miesiącach. Mieliśmy w planach posiadanie królika, do czego nie doszło - ale spełnił to z nią.

Morwa567 napisał/a:

Jak przestać myśleć o tym, że ja traktuje lepiej niż mnie.

Może na samym starcie ją lepiej traktuje, ale uwierz mi że ludzie nie zmieniają się z dnia na dzień, i w końcu wyjdzie jego prawdziwe oblicze tak jak wyszło podczas związku z Tobą.

7

Odp: Jak dojść do siebie po rozstaniu

Dziewczyny na pewno wyjdzie jego oblicze. Nawet nie myśl, że ją traktuje lepiej od Ciebie. Nie jestem ekspertem ale też nie dawno wyszłam z toksycznego związku. Wpakowałam się w niego na własne życzenie, chociaż mój ex od początku zachowywał się bardzo dziwnie. Mam myśli, że zaraz będzie miał inną i na pewno będzie szczęśliwy... ale co mnie to obchodzi? Mnie traktował jak psa... z resztą jak wszystkie 4 poprzednie dziewczyny i żadna z nim nie wytrzymała, więc dlaczego kolejną ma traktować lepiej? Dopóki sam nie zauważy, że źle postępuje i nie pójdzie na jakąś terapie żeby to sobie dosadnie uświadomić będzie takim panem i władcą dla każdej kolejnej dziewczyny.

8

Odp: Jak dojść do siebie po rozstaniu

Siedzisz i pewno myślisz "W czym ona jest ode mnie lepsza że z nią robi to czego ze mną nie chciał? Co ze mną jest nie tak?". Bardzo dobrze znam takie myślenie i zazwyczaj pojawia się gdy to ta druga strona rzuca. Odpowiedź na te pytania jest prosta: zauroczenie.
Gdy ono się wypali to jego związek zacznie wyglądać tak jak z tobą. O ile w tym wszystkim faktycznie była toksyczność.

9

Odp: Jak dojść do siebie po rozstaniu

Tylko on już kiedyś spotykał się z tą dziewczyną/był z nią.
Dokładnie nie zaglebialam się w tą ich znajomość nigdy, ale wiem że razem pracowali, jedna paczka znajomych.
Tak jak pisałam wczesniej on dostał spadek, dużo pieniędzy ma i ta dziewczyna znowu się pojawiła.
Więc nie wiem czy jeśli była aż tak źle traktowana to czy chciałaby do niego wracać.

10

Odp: Jak dojść do siebie po rozstaniu

To jest naprawdę trudne do zrozumienia. Liczyłam ma to, że się zmieni przez 2lata związku, czekałam na cud chyba.
Traktowal mnie okropnie, a ja zakochana zapatrzona w niego czekałam.
Po rozstaniu wrocil do niej, zdjęcia na portalach, wspólne wyjazdy, zdjęcia z wizyt u rodziny.
Jak to jest, że dla mnie był okrutny, wiem że ja też traktował podobnie jak mnie, a mimo to znowu są razem. I ja nie mogę przebiec tego, że dla niej się zmienił, a dla mnie był tak okrutny.
Pomóżcie mi to zrozumieć.

11

Odp: Jak dojść do siebie po rozstaniu
Morwa567 napisał/a:

To jest naprawdę trudne do zrozumienia. Liczyłam ma to, że się zmieni przez 2lata związku, czekałam na cud chyba.
Traktowal mnie okropnie, a ja zakochana zapatrzona w niego czekałam.
Po rozstaniu wrocil do niej, zdjęcia na portalach, wspólne wyjazdy, zdjęcia z wizyt u rodziny.
Jak to jest, że dla mnie był okrutny, wiem że ja też traktował podobnie jak mnie, a mimo to znowu są razem. I ja nie mogę przebiec tego, że dla niej się zmienił, a dla mnie był tak okrutny.
Pomóżcie mi to zrozumieć.

Mój ex też wrócił do byłej...żony big_smile A mnie zostawił zaraz po tym jak poroniłam ..Nie usłyszałam ani jednego słowa otuchy z jego strony a jeszcze  jego ex żona wydzwaniała do mnie pytając sie co nas tak naprawdę łączyło ,żebym się raz na zawsze odwaliła bo tylko ją kocha itp itd... Przeżyłam i powiem szczerze teraz to ja im współczuje..Nic co się rozpadło nie ma prawa już funkcjownować normalnie i Tobie radzę wbić to sobie do głowy !!!
Z jakiegoś pwoodu się przecież rozstali a to znaczy ,że jednak nie zawsze było tak kolorowo. Ludzie się nie zmieniają z dnia na dzień .. Przypomną się ich stare kłotnie i wypominanie. Ta sielanka długo nie potrwa. W tej całej przykrej sytuacji wygrałaś TY ! Wygrałaś wolność i możliwość poznać kogoś NORMALNEGO smile

12

Odp: Jak dojść do siebie po rozstaniu

Chciałabym w to wierzyć, ale nie potrafię. Ja wszyscy lubią, jego znajomi, rodzina. A ja? Za mną nie przepadali.
Wszyscy im winszuja powrotu, gratuluja, umawiaja się z rodzinami na obiad i wrzucaja zdjęcia jacy są szczęśliwi na nowo. Ze mną tego nie robili. Jego znajomi mówili mu wciąż, że ja to ja, ale tamtą jest dużo fajniejsza.
A ja siedzę i to wszystko oglądam.
Jak można jedna osobę mieszać z błotem, a drugiej na nowo dawać wszystko.

13

Odp: Jak dojść do siebie po rozstaniu

to się zajmij czyms a nie oglądaniem ex na profilach...!! Najlepiej ich zablokuj , zmień towarzystwo , odetnij się. Rana cięta goi się krócej niż rana szarpana.

14

Odp: Jak dojść do siebie po rozstaniu

Masz rację, tak powinnam zrobić i tak zrobię. Tylko boli to, że dla jednej jest taki, a dla drugiej osoby inny. W końcu spędziliśmy 2lata ze sobą. Nigdy zbyt wiele o niej nie mówił, poza tym, że to nie było jakieś wielkie uczucie, ale znali się od małego, mieszkali na jednym osiedlu.
Jestem załamana.

15

Odp: Jak dojść do siebie po rozstaniu

Macie rację, właśnie dowiedziałam się, że on bił ja jak z nia był kiedyś. Ogólnie rozmawialam z jego znajomym i nawet on mi mówił, że ten ich związek kiedyś to była porażka, że ta dziewczyna to zwykła patologia.

Każdy się z niego śmieje za plecami, że znowu są w zwiazku, bo ewidentnie poleciała na kasę.

16

Odp: Jak dojść do siebie po rozstaniu
Morwa567 napisał/a:

Macie rację, właśnie dowiedziałam się, że on bił ja jak z nia był kiedyś. Ogólnie rozmawialam z jego znajomym i nawet on mi mówił, że ten ich związek kiedyś to była porażka, że ta dziewczyna to zwykła patologia.

Każdy się z niego śmieje za plecami, że znowu są w zwiazku, bo ewidentnie poleciała na kasę.

Jeśli on ją bił, to z niego jest niezła patologia, a nie z niej.
Z tej dziewczyny może być co najwyżej ofiara, a nie żadna kasy harpia.

17

Odp: Jak dojść do siebie po rozstaniu

Bili się razem. Ona podobno jest bardzo wybuchowa, agresywna i miała problemy z prawem. Także patologia z obu stron raczej, dobrze że to się tak skończyło.

Wrzuciłam jego ze znajomych, zablokowałam. Tak chyba będzie najlepiej.

18

Odp: Jak dojść do siebie po rozstaniu

Jak coś się nie udało raz, to się nie uda ponownie tym bardziej po tak długiej przerwie jak 2lata czy dłużej.

A dziewczyna tak harpia właśnie. Nie było jej jak koleś nie miał pieniędzy, dostał spadek i się zjawila.

Odpuść sobie, ta patologie, widać jej to wszystko pasuje. I nie wierz w to, że będzie traktował ja lepiej, minie sentymentalny powrót i zacznie się wszystko na nowo. Wróżę im pół roku. Znam takie przypadki. A swoją drogą twój ex nieźle tepy musi być ze łyka takie powroty, ciesz się że to skończyłaś

Posty [ 18 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Jak dojść do siebie po rozstaniu

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024