Czy wpadłam? Czy to może być ciąża? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Czy wpadłam? Czy to może być ciąża?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Czy wpadłam? Czy to może być ciąża?

Witam, bardzo proszę o pomoc! Kochałam się z chłopakiem w sylwestra, 4 dni wcześniej zakończyła mi się miesiączka, niestety nie zabezpieczaliśmy się (wiem to głupie, proszę bez komentarzy na ten temat). Nie zakończył we mnie, ale zrobiliśmy to kilka razy więc mogło się coś przedostać. Mam lekkie bóle sutków, ale zbliża mi się kolejna miesiączka więc to może przez to, bardzo często (4/5/6 raz dziennie) oddaje kał, czuje lekkie zmęczenie i senność, ale to może dlatego, że trenuje 4h dziennie i spędzam po 6/7godzin w szkole. Bardzo proszę powiedzieć czy to może być ciąża, czy panikuje???

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy wpadłam? Czy to może być ciąża?

Nawet gdybyś zaszła w ciążę, nie czułabyś jeszcze ŻADNYCH objawów.
Zrób w przyszłym tygodniu test.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

3 Ostatnio edytowany przez jjbp (2019-01-12 20:39:52)

Odp: Czy wpadłam? Czy to może być ciąża?

Raz polecieć bez gumki - to jeszcze jestem w stanie zrozumieć. Parę razy pod rząd to już chyba gra w rosyjska ruletkę.
Niby jakieś szanse na ciążę masz ale nikt Ci chyba nie wyliczyć jak dużą. Zrób test po prostu i będzie wszystko wiadomo smile

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Czy wpadłam? Czy to może być ciąża?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018