Potrzebuje porady dot. zwiazku i seksu - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Potrzebuje porady dot. zwiazku i seksu

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Potrzebuje porady dot. zwiazku i seksu

Mam 27 lat, jestem kobieta z krągłościami ale nie uważam że jestem gruba, co prawda odkąd jestem ze swoim mężem doszło 10 kg ale nie wydaje mi się żeby byl to problem skoro mąż mnie podszczypuje i klepie tu i udzie. jestem zadbana, dbam o swoja higiene, nosze makijaz kazdego dnia, chodze po domu w leginsach i koszulkach ale zawsze staram sie ubierac tak zeby milo sie patrzylo, chodze do kosmetyczki, nosze biżuterie, problemem moim napewno jest czesanie sie caly czas tak samo nie wiem moze to mu sie nie podoba ale nigdy tego nie pwoeidzial. przyznam sie tez ze ja draze temat, marudze bo wkurza mnie brak rozmow i nieporozumienia, zwracam mu uwage na rzeczy ktore mnie irytuja itp ale nie wydaje mi sie zebym robila to chamsko. on za to rzadko wyraza swoje zdanie, nie krytykuje mnie, a jak juz to bardzo rzadko. Do problemu...
Jestem z mężem 4 lata. Początki były szalone, pierwsze 2 lata seks na prawo i lewo, gdziekolwiek, dosc ostry, tez delikatny, pierwszy facet przy którym czułam sie atrakcyjna, piekna, seksowna. Nie miewam orgazmów takich jakie mogę sprawić sobie sama ale seks z moim mężem jest za każdym razem najlepszy jaki kiedykolwiek miałam. w 3 roku seksu zaczeło byc coraz mniej, na początku co kilka dni, potem co tydzien, co dwa tyg, czasem na chwile obecna zdarza się że raz w miesiącu. Mój mąż jest moim zdaniem przystojny, czuly mega zabawny, przez wiekszosc czasu jest moim kumplem (specjalnie tak to nazywam zebyscie mieli porównanie), przytyl ok 20 kg odkad jestesmy razem, mega czesto pierdzi, beka, nie dba o wygląd, czasem kladzie sie bez mycia do łóżka i bezz umytych zębów itp. male "narzedzie" ale zawsze nadrabial innymi umiejetnosciami.
Nie pamiętam kiedy ostatnio sie calowalismy, nawet na powitanie kazdego dnia w domu calje mnie jedynie w polik, czasem mnie klepnie w tylek, dotknie tak po prostu ale seksu brak, przychodzi wieczór kiedy sie kladziemy i nic. mam wrazenie ze mieszkam z kumplem. relacje partnerska mamy super, podobne poczucie humoru itp. pierwsze lata byly obfite w seks kazdego rodzaju ale ostatni rok poltora jest go tak malo ze nawet go nie pamietam. ja mam ochote non stop nic sie nie zmienilo. wczesniej mowil ze nie chce zaczynac bo juz mu sie znudzilo, teraz mowi ze mu sie nie chce. zdarzalo sie ze ja zaczynalam, byly dni kiedy zaczynalam i 3 razy dziennie ale wkurza mnie widok mojego faceta ktory lezy na plecach w rekami pod glowa i mowi no to rob co chcesz i tak jezdzisz na nim az sama siebie zadowolisz co i tak jest malo mozliwe skoro czesto sa to 3 minuty.
sa dni kiedy jest dla mnie atrakcyjny ale sa tez dni kiedy nie moge na niego patrzec, nie ogolony, nie umyty, dluzsze wlosy wygladajace na niezadbane, duzy beben itp.
milion razy staralam sie rozmawiac i delikatnie i agresywnie ale nic nie dziala, nic sie nie zmienia mimo obietnic, zapewnien ze mnie kocha ze mu sie podobam ze go krece mam wrazenie ze to tylko puste slowa.
szukam porady odnosnie seksu, opini na temat mojego meza i naszego zmiazku, moze tez opini o mnie, ale chcialabym przeczytac pod postem cos co chodziaz wskaze mi kierunek..
a i nie chce zdradzac meża chociaz myse o tym.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Potrzebuje porady dot. zwiazku i seksu

Pierdzi i beka? Co za brak wyczucia...:)

3

Witaj autorko. Ja mam dwa pytania:
1. Czy twój mąż wie, że cię nie zaspokaja?
2. Dlaczego nie możesz połączyć masturbacji z seksem z mężem?

4

On Cię kręci (przynajmniej w połowie czasu) ,Ty jego, no to ustal co się zmieniło, że sex jest już nieważny.
Praca? A może stres? A moze on sam.sobie sie nie podoba?
Tak bywa czasem po pojawieniu sie dziecka-nieprzespane noce, praca, w domj bajzel i sex idzie na jakiś czas na boczny tor. Ale u Was to nie to skoro o dziecku nie piszesz.

5

wiesz, jak dla mnie to ludzie nie muszą być szczupli jak modele- ale Wy w 4 lata przybraliście 30 kg!
On 20..Co będzie dalej? Zacznijcie się trochę odchudzać- to po prostu więcej energii będzie miał..
No chyba że byliście anorektyczni i teraz jest ok..

Ja podlewam czystą wodą
Ziarno które będzie kwiatem
I uważam na zaklęcia
Każde słowo ma swój zapach

6

Ela210 napisał/a:

wiesz, jak dla mnie to ludzie nie muszą być szczupli jak modele- ale Wy w 4 lata przybraliście 30 kg!
On 20..Co będzie dalej? Zacznijcie się trochę odchudzać- to po prostu więcej energii będzie miał..

To samo pomyślałam. Jeśli te 20 kilogramów to nadbagaż, to ja się wcale nie dziwię, że kondycja, a co za tym idzie również siły witalne, mu spadły. Jeśli do tego dołożyć jakiś stres, zmęczenie, to już masz, Autorko, gotową odpowiedź na swoje wątpliwości.
Skoro tworzycie relację kumpelską i w innych kwestiach dobrze się ze sobą dogadujecie, lubicie wspólnie spędzać czas, to spędzajcie go aktywnie. Ta forma nie tylko pozwoli mu (zresztą Wam obojgu) na schudnięcie, ale też podniesie poziom energii, serotoniny i endorfin, czyli hormonów szczęścia, pozwoli na lepszy sen i rozładowanie nagromadzonego napięcia. To wszystko powinno z kolei przełożyć się na zainteresowanie seksem. Jesteście w końcu młodym małżeństwem, więc na znudzenie sobą i rutynę trochę, a nawet zdecydowanie, za wcześnie.

Jest też opcja, że on zaspokaja swoje potrzeby w inny sposób, ale tutaj raczej stawiałabym na to pierwsze.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią zawsze pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Potrzebuje porady dot. zwiazku i seksu

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018